Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de rég is mentem simoval
én az lc4-et nézem még mindig... ma egész nap nem jutott eszembe hogy felhívjam mindig csináltam valamit... majd holnap megcsörgetem az is egy más világ lenne a Z után
én jártam ma arra, de nem Zémmel
épp a simsont néztem amit lehet megveszek
akkora feelingje van egy simsonnal a kawa után
igen mindig benne van a rizikó ha odaadsz valakinek egy gépet hogy történik valami, ez kockázat mind annak aki odaadja, de annak is aki próbálja mert azért ha odaveri akkor azért illik kifizetni
volt ma valaki kint parassapuszta-rétség-vác vonalon láttam valakit egy full fekete, fekete felnis fekete plexis Z-vel integettünk szépen egymásnak
kawa m3-at is felcsörgetheted szerintem elég korrektek ott is lehet van nekik próbálható z750-esük
ő a nyugdíjas klub heti ülésére jöttek
lista +1

Én is feliratkoznék a kajálós,iszogatós,beszélgetős találkozóra.

panyo11 + Gyöngyi
TrickX
zoltan.illes
attila86
plazer
estét!
@ panyo én benne vagyok a kajálós stb buliban
Akkor én is voltam és én az ezredest próbáltam de csak 240-ig majd le tépte a fejem!A többiek meg a ZZR1400-el meg a ZX10-el lemaradtak, vagy ők nem tudták hogy ez egy tesztnap ?
ok, köszi szépen!
Akkor holnap átnézem a motort. Most, hogy jobban utánagondolok akkor kezdett el nálam érezhető lenni amikor 6000-es szervízből elhoztam. Miket szednek le szervíz alkalmával?
Szia!
Én csak akkor viszek el tesztre bármit is,ha valami gebasz lenne(bármi történhet )akkor is ki tudom fizetni!
Igy is lógok még Agentbulunak egy kamerával (átmentem rajta)Kereskedésben,ha leperkálsz x összeget vásárlás előtt pl próbakörre az nem vész el,ha elálsz a vásárlástól.Ez nem foglaló,de a foglalót is csak akkor bukod,ha pl megnézted,kipróbáltad és megegyeztetek,hogy 3 nap múlva jössz a járműért,de nem mész!
Szerintem a Bigbang et hívd fel,hogy hol van teszt lehetőség.
Igen kiestek a blokkrogzito csavarok a hengerek elott (az egyik eltunt, a masik ketto kilazult...).
Amugy abban a tartomanyban nalam is viszonylag magasabb a rezonancia az en motoromon is.
Lealkuldsz 30-at az arbol, es abbol meg tudod venni a legnagyobb elerheto plexit a motorra :D
Idom nélküli "sima" Z750-et nézegetek, 2007-től, legalábbis eddig ezek jöttek be, de egy kis idom lehet, hogy néha nem ártana...
Szia!
Nyilt napra nem jutottam el, most már bánom is!
Persze, ha privát dolog, akkor nyilván nem "puszira" gondoltam, ez sajnos természetes, én sem adnám oda vadidegennek csak úgy. Minimum papírokat, "kauciót", kocsit hagynék ott cserébe, és nem is Dél-Európa körútra vinném.
Ha meg kereskedés, akkor a nyilatkozat természetes (van egy hülye hobbim, és néha elviszek tesztvezetésre elég drága autókat, amiért hülyének is néznek, de hát ilyen vagyok), szóval a nyilatkozatosdit ismerem. Az viszont szerintem nem korrekt, hogy egy használt (!) motort úgy adnak oda próbakörre kereskedésben, ha már megegyezünk, és kiperkálom a 30-40% előleget. És ha úgy döntök, hogy mégse tetszik, mert akármiért is? Akkor a nyakamon marad? Ez a része nem okés szerintem csak.. De most találtam még egy lehetőséget, Szfv-on, kereskedésben, ezt még megpróbálom.. hátha megvan a teszt Z750..
Szevasztok!

Én is feliratkoznék a kajálós,iszogatós,beszélgetős találkozóra.

panyo11 + Gyöngyi
TrickX
zoltan.illes
attila86

Panyo! Utolagos engedelmetekkel felírtalak titeket is nehogy lemaradjatok
Helló!
Volt egy pár tesztnap,miért nem próbáltál akkor menni?
Én az új 1000-est próbáltam Cegléden,elmentün egy jó nagy körre,Abonynál ki a 4-re Cegléd felé,a fevezetó srác mondta mindenki nyelezze,ha akarja én meg is tettem(250km/h)
De a felelősségi nyilatkozatot alá kellet irni!
Magán ember nem hiszem,hogy odaadja csak simán (puszira)!
Bennem legalábbis a bizalmatlanság mindíg bennem van,ha pl: motort akarok eladni!Vételnél természetesen megértem az eladót is,hogy nem adja oda próbára kp letétele előtt!
Sajnos ilyen világot élünk
Én oda adtam a koleganőm férjének a KTM SXC 625-öt próbálni(tudot motorozni a srác) a második körben csinált egy laza 300.000 es kárt!
Milyent keresel amúgy?
Az enyém 2006-os, "S" verzió amelyiken van fejidőm. Nem túl sok készült belőle. Fekete természetesen. Túra plexi, egyedi ülés, és csomagtartó ami külön rajta.
Ha jól emlékszem 13 vagy 15 000 km van benne. gumikat tavaly cseréltettem, azóta talán 1500 km van benne. Idén alig volt lehetőségem használni.
Szia!
Köszönöm előre is, de cserélni nem tudunk, mert nincs motorom. Sajnos.
Ha ennek ellenére is megoldható, köszönöm.
Z
Szia!
Ha marad ez az idő jövő hét végén összefuthatunk. Én is pécsi vagyok. Az enyém a fejidomos verzió de szívesen cserélhetünk egy rövid túra erejéig ha gondolod. Sajnos holnap nem leszek Pécsen és hét elején sem. Legközelebb jövő péntek késő délután leszek ismét szabad.
Amúgy lehet eladó lesz a gép ha érdekel:-))
Átírja a teljesítménygörbét és ezáltal kisimúl a motor(szerintem)
Annyi még, hogy 2007, vagy annál újabbat nézegetek...
Kedves Z-sek!
Szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni, szólok itt főleg a Pécs környéki fórumosokhoz (de sokat vagyok Bp-en is ezért bárki segítségét szívesen fogadnám).
Az utóbbi hónapokban oda-vissza elolvastam minden hozzászólást, ami a kicsi Z-t illeti. Ezért én nem is olyat szeretnék kérdezni, hogy mire kell figyelni, ha ... , stb.
Rég óta dédelgetett álmom ez a gép, és úgy tűnik, egy-két hónapon belül valóra válthatom.
Ezidáig ER6n-hez volt szerencsém, de sajnos a kis Z-t még nem volt alkalmam kipróbálni. Mivel a vásárláshoz a tetszetős külső kevés, mindenképp szeretném kipróbálni. Eddig kereskedésekben próbálkoztam, de nem jártam sikerrel, mert vagy nem volt az üzletben, vagy volt, de ki volt vonva és csak kb. 30-40% előleg letétele után mehettem volna pár száz métert (ez ám a vásárlóbarát hozzáállás, gondoltam...)
Most a vénasszonyok nyarát kihasználva próbálok még lehetőséget keresni, ahol kipróbálhatnék egyet, ha valaki tudna segíteni privátban, esetleg olyan kereskedést mondani, ahol van ilyen tesztmotor, nagyon hálás lennék!
Természetesen nem végsebesség mérése és lábtartóköszörülés a cél.
Minden megoldás érdekel, segítségeteket előre is köszönöm!
Jó hétvégét mindenkinek!
Üdv.
Z