Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plazer Sorstars
Nekem gyari van ilyen.6000-ert adja ?
Halló! Nem tudjátok honnan pukkaszthatnék 2004-es Z 750-re való hátsó üléstakarót? Van még valaki aki készít ilyet? Nincsen valamelyikőtöknek esetleg elfekvőben?
persze
Ok!De ha elkészül te jelzed nem?
ár: 6000ft
készülési idő: haver gyártja csak hétvégén munkaidőn kívül tud vele foglalkozni de szerintem 1-2 héten belül
kapfelvétel: oldalamon megtalálsz minden infót msn, telszám stb, vagy írsz ide a fórumba
Hi plazer!egy hátso emelöt szeretnék rendelni!Ár és várható elkészülte érdekelne és az esetleges kapcsolat felvétel módja!Elöre is köszi! Sanci
nem mindig szerencsés az inlyen üzlet, egyszer elromlik stb. akkor megy a köpködés, persze attól függ mennyire jó haverok
Köszönöm. Egy cimbimnek kellene majd lehet. Megvette az rsv-t amit felraktam múltkor :D Jó lett havertól haverhoz kerül :D
hát majd meglátjuk mi lesz mert a "hagyományok" szerint ha nem szakad az eső akkor kint szoktunk bográcsozni, pálinka és forralt bor kíséretében, de hogy aztán esete a haverokkal mi lesz azt még nemtudom
elsőről van kép hátsó az olyan lesz mint a louis féle
milyen kell első vagy hátsó?
Hello!

Ha a héten használható idő lenne elmennék megnézni... de is havat mondanak... Majd meglátjuk. Köszi
Plazer a motoremelőről tudnál felrakni képet? Előre is köszi. Lehet tudok vevőt még 1-re
Rájöttem hogy szeretem az http://youtu.be/KRcR1hmz4tU 90-t[/L] Amikor le van lassítva a vidi.. kicsit durva
Nem hat 215le 500Nm eleg:-).
Boldog Szulinapot ,nekem a 25.ik nagyon komoly volt.
hali
sajna nekem is necces
addig még alakulhat, sajna most nem biztos
FIGU
hi ...lehet nekem mégsem lesz jó holnap töltöm a negyed évszázadot aztán szombatra tervezik a családi banzájt
nem is kell ettől jobb
Hi all!
27.én 12:00 kor a Tajfunban találkozó,remélem sokan leszünk és nem felejtette el senki
Toyota Corolla Verso D cat,gyari japanbol hozatott sport elektronika,chip.semmi extra mar.voltak jo gepeim.
Mondjuk ez is kemenyen megy.
igazából... annyit faragtam hogy az indextartó nem jó, azt levágtam, rendszámtartó egy része nem jó azt levágtam. A felfogatást is át kellett alakítani és újra heggeszteni aluval. 6 lyukból 2 stimmelt. DE meg lett csinálva és jobb mint új korában
most milyen kocsid van?

amúgy siam 17 3.0 tdi nem megy sokkal 200 fölött végre nagy tégla ahhoz a 4.2 tdi vagy 6.0 w12 tdi kell bele
azt néztem én is nagyvason de nekem már akkor megvolt a rizoma de én is gondoltam ha kicsit farag rajta az ember akkor jó lesz belőle
de az nagyon csúnnyaaaa :D