Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnéztem a neten. Ettől miért szűnne meg a rezonancia?
Power Commander Dynojet III
Elég drága
Akkor indulhat a feliratkozás!(írja oda aki+fővel jön!)
TrickX
zoltan.illes
........
Javaslatokat várok,hogy hol és mikor?(vegyük figyelembe a távolabról érkezőket,ha eggyáltalán lesznek?)
Remélem ez nem fullad kudarcba mint a Garda tó és a polók.......
Köszi a tippet!
Mi az a PCIII? Lehet elég hülye kérdés de én nem tudom.
köszi
Néha sajna nem csak a kezem zsibbad ettől. Azt hittem van valami konkrét ok amit helyre lehet hozni. Már majdnem lecseréltem a gumikat rajta.
Köszi a segítséget. Akkor marad így.
Ha esetleg tudtok valakit aki keres ilyen paripát szóljatok. Azt hiszem itt az idő arra, hogy stílust váltsak. Cserélném is a gépet.
Elsőre valami túra motorra aztán pár év és jön a chopper:-))
köszi még egyszer
Árpi64!

Rezonencia természetes jelenség, PCIII-al csökkenteni lehet.

Egyébként javaslom meghúzni a hűtő mögötti blokktartó csavarokat (bukógomba csavarok), illetve a kipufogó leömlő csavarjait...
Z.
Panyo!

Nagyon jó ötlet ez a közös evés-ivás!
Én biztos megyek!

Z.
Naná hogy naná.
Szia, nekem 03' Z1000-em van (igaz nyitott kipu rendszer), rezonál kb 3500-10000-ig, szóval ne törődj vele. Kezed zsibbad, más baj nem lesz.
!Fórumtagok!
Arra gondoltam,hogy szervezhetnénk egy kajálós,iszogatós,beszélgetős találkozót
Vélemény?
Szia!
Először is el kellene döntened,hogy supermoto vagy naked
Két külön világ!
Hogy mire kell figyelni?Ne vegyél szarrá töröttet
Enyhe csúszás(nyom)még belefér,de vannak drasztikusabb mókolások az eladó motorok 70%-án (tapasztalat)és a legszomorúbb,hogy hibátlannak hírdetik
Agentbulu kollegát kérdezd a haverja most akar motort venni és már kicsit kiokosítottam mi az első pár lépés
Szia!
A nekem újabb szériás z-m van,de azt hiszem a régebbinek ez normális jelenség,de majd az okosok megmondják
Sziasztok!
Szeretnék kis segítséget kérni. 2006-os Z 750 S-em van. Olyan 6500-7000-es fordulat közt valami miatta olyan rezonancia jön ki, hogy az ülésen keresztül érzem. Volt már valakinek hasonló tapasztalata és mit lehet ezzel kezdeni?
Előre is köszönöm a segíséget
Na ilyen lett a zx 636-os rugós taggal a fesszabályzó átkerült a másik oldalra
Hello. Uj motor vasarlasat tervezem es nagyon tetszik a z750. Mindenkepp nakedbike vagy supermoto lesz. Z750 nel mire kell figyelni? Melyik a jo evjarat (mert pl most rs125 om van es azokat 2008 tol nagyon folytjak)? Tudnatok tanacsokat adni, vagy ajanlani valami jo gepet? Elore is koszi, figyelgetem majd a forumot ezen tul ;)
hali arcok Csucsu, Tomi!
én szerintem 2 - 3 óra között elnézik arra később sajna nem érek rá
FIGU
Na ma lesz valami akkor? Látnám a fejetek!
Hello Figu!
Igen, Csucsu vetette fel, lehet, hogy kivételesen elmegyek én is! Csá.
Amennyit múltkor adtam az annyi csak nem akartam olyan árat adni mikor tudtam hogy úgy is akcióban lesz!
Hi!
köszi, köszi Bivalykoma régi duma ez már

ma lesz Citadella tali?
talán Csucsu jelezte
valaki
Ezt már én is megkaptam (189cm, 108kg) párszor. Szerintem sem kicsi motor, amúgy meg pont lesza...om, hogy ki mit mond. Ne törődj velük! Ilyenkor azt mondom, hogy ők vegyenek maguknak, ami tetszik.

Figu: ez a zsömlés szöveg állat :-)))
Ba.... a tobbiek meg aludtak. (Eddig)
Megmutassam?
andraskorosi@freemail.hu
egy olyan ember jöjjön inkább aki azt mondja hogy ez a motor kicsi.. OK akkor mutassa meg hogy lehet teljesen kimotorozni utcán... erről ennyit