Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ú kemény hangja van
nyugi én is 185 vagyok és pont most mértem 91kg teljesen jó ez nekünk a többi meg csak
Hát kíváncsi vagyok, mert a 178 centimmel ippen csak földet érek. Biztos fogunk nagyokat taknyolni... De ez a gép arra is van... Itthon kb. tíz ilyet adtak el, a BMW meg is szüntette a gyártást, pedig elég ütős masina. Megláttam, megszerettem!
De ha egyszer újra túramotorom lesz, az csak Z lesz!
Passz nem szokott vacakolni vagy 10 éve ezt használom
Szekka neked is szarakodik a freemail? Olvastam hogy rendelnél matricát de nem fain... én az indexeket nem tudom intézni :S
Sziasztok!
28,6-os kormánybefogót tud valaki eladót,lehetőleg új ill.fekete.
hali
én 195cm és 95kg vagyok, és csak kis Z-m van
küld hozzám aki okoskodik
vagy meséld el a mondást, miszerint nem a zsömle kicsi a pofájuk nagy
FIGU
sztem nagyon jó kis vidi... minősége is jó. csak kicsit rövid. De ultrabrutál hangja van
Amúgy van telefonos vidi (csak hát kicsit "foscsi" és nem töltöttem fel ide mert egyből szét lennék fikázva de az idára feltettem, de majd csinálok jobbat is. SBK
NA akkor nem csak én vagyok kicsit nagyobb..

AM nagyon szépen szól az akrával :P
Én kb 180 és kb 85 kg a drz-d nem volt kicsi akkor ha ezt is annak veszik? Sok flúgos van....
Akkor most olcsóbb a gyári fékbetét is? Mert akkor kell azonnal!
185 vagyok és 90 kg.
Ez kicsi? Ülj már fel egy 636-ra vagy egy 600-as CBR-re

Ezt hallgassátok meg, beszartok : Akrapovich
mondd nekik, hogy tudod, hogy csak a hayabusa motor, mert 1200 ccm alatt csak biciklik vannak :D
nem mondom, nyomaték lehetne több, de azért igencsak szépen tol ez a gép is. szóval nem értem az ilyen embereket.
Fent van a puff de jelenleg csak telós vidót tudnék róla készíteni azmeg nem valami jó mint tudjuk, elég meggyőző a hangja kb pont ilyen:sbk
szerény személyem 183 cm és 98 kg. nem érzem kicsinek, és szerintem nem tűnök annak
Van itt körületek olyan aki 180-185 cm feletti és kb 90 kg? Ma kaptam hideget meleget. Állítólag nem nekem való a z750 ... mert túl "kicsi" motor :S

DE én akkor is maradok a z750-nél :P
nincs valakinek elfekvőben működőképes simsonja? nem bírom ki a telet motorozás nélkül, kéne valami gép 50.000 körül, amit lehet nyüstölni a hidegben
persze
dobsz nekem egy email címet? lenne pár kérdésem
oksa.Majd szolj ha van valami.
hello
pécs lakom és pesten tanulok
Sziasztok! Eladó dobom!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
milyen citadellás móka?
Jol nezz ki.mondjuk ugyan olyan mint a Micron kinezete.
Majd ha felrakod dobj egy vidit,a hangjarol.
Szeva.ok majd szolsz.a garzázsban van.ha megyek haza azert haza viszem.merrefele laksz?