Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senkit nem akarok megijeszteni, de en eletemben egyszer "talalkoztam" autoval. Nekem jott haturol. A villamossinen igyekeztem minel inkabb merolegesen atmenni, mert mar december volt mar es csuszott minden. Egy picit lassitottam es savon belul! manovereztem. Egy figyelmes auto megtolta haturol a motort es ellokte a farat jobbra. Csak ugy tudtam a motoron maradni, hogy balra mentettem. Szepen betolt a szembe jovo savba, ahol jott egy busz. Az volt a makom, hogy a buszos esznel volt (az legalabb profi sofor) es lelassitott, hagyott helyet. Meg igy is vissza kellett valahogy mennem a sajat oldalamra es cikaznom a villamossineken hosszaba, amin eleve ovatosan akartam menni. Jo tanulopenz volt, magamat is hibasnak ereztem amiatt, hogy masoknak hibalehetoseget hagytam. Fontos: mindig figyeljetek masok hulyesegere is!
Basszus, nekem tök ugyanilyen gyönyörű kék gépem van, tökre sajnálom a történteket, pláne, hogy vétlen voltál. Plusz rámtört a para is, mert ez is meglehetősen új és én meg gyakorlatlan...ha már hátulról is seggbetoszhatnak...
Szia,

Nekem detto ez volt tavasszal csak egy oreg Mammer volt. Jobb oldalra doltem,
szinten farokidom, kipufogo jobb deki stb. 350E lett a vege + 2,5 honap mert mivel
nagyon szarul estem elvitt a mento rontgenre es ezert kellett a rendor.
Utanna osszeraktak megvette az egyik baratom [egyebkent is arultam]
azota ment vele 10Et semmit baja.

Sok sikert!
dr.pacman
aranyos....
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a segítséget pénteken leadtam a gépet a Big Bang-nál első ránézésre min 600eft-ot mondtak a kipufra 250eft. hétfőn elméletileg kész az árajánlat akkor már talán többet tudok.

Széles utat mindenkinek
S ha mégsem csorogna a megfelelő mederbe a dolog,szólj bátran,biztos leszünk itt páran,akik majd rajzolna szép max köröket a kárszakértő orcájára!
Sziasztok!

Én csak annyit tennék hozzá ehhez a hátulról kilökős projecthez(jelzem,én tuti megtéptem volna a libát) ,h sztem nem veszik gazd totálra,bár nagyon sok lesz a kár,mert pl a kipu 210 rugó körül van!
A vázjavításhoz pedig csak annyit fűznék,h csak az aluvázat nem lehet javítani az eu-ban! Hogy a biztosító ezt mennyire tudja,azt nemtom,de egy új váz kb 300 rugó + abba mindent átpakolni !

Sztem rosszul nem fogsz járni,se így se úgy!
ha azt a hátsó váz görbülését el tudod "titkolni" akkor nem lesz tk
ha azt is beírják akkot TK mert az segédváz csere mert ugye vázat nem szabad javítani viszont a Z nek nincs segédváza, hanem az a vázzal van egyben tehát vázcsere, az pedig brutál.
sok sikert.
Ha kell, tudok pár árat ill. infot,ha érdekel írj emailt vagy msn-en.
Sziasztok!

Ma történt egy kis malőröm. Zebránál előzékeny voltam és megálltam elengedni a gyalogos, nem kellet volna, ugyan is hátulról fékezés nélkül egy lexus 300-as terepjáró szőke nővel a volánnál kilökte allólam a motort. Az iránt érdeklődnék mennyi esély van a gazdasági totálkárra, mert tavaly hasonló incidens után a 400-as burgonyámat gtkra vették. A hátsó farokidom kicsit felhajlott, a jobbos kipufogót tartó konzol letört vele a kipufogót, be is horpadt. A hátsó farokidom műanyag elemei egytől egyig töröttek hátsó lámpástúl, kivéve az indexek. A gomba sérült a kuplung dekni meg a jobbos első elem karcos. Valakinek van tapasztalata mennyibe kerűlhetnek újonnan ezek az elemek. Biztosítós ugyan, csak félek gtkra veszik bár bízom benne, hogy nem mert holnap lesz 7 hónapos még csak amúgy üzem képes semmi baja.

Előre is köszönöm
Hello Z tulajok!
Z750-hez keresek kormány súlyt!
Ha esetleg van valakinek akkor írjon!
köszi
Jah, es a Nürburgring ide valami 150 km... 60 euro 3 kor a Nordschleifen. Eccer el kell mar mennem megnezni.
Aha, Aachen kornyeken marha jo motoros utvonalak vannak... Csak eppen a nagyobb varosok sehol nincsenek kiirva, illetve egy ido utan azt se tudja az ember melyik orszagban van... (harmashatar) Mondjuk itt eltevedni is jo... Ha az van kiirva, hogy "Motorradfahrer Lebensgefähr", akkor tudom, hogy jo helyen jarok...
Már hol? Aachenben?
Jah, GPS tarto. Egy Mio PDA. Valami bun rosszak itt az utjelzesek, folyton eltevedtem...
Csutka!

Mi az a fekete műanyag "izé" a motorod kormányán? Telefontartó?
Hmmm, 90 euromba kerult az ezres szerviz, ugy velem ez eleg korrekt ar. Nemetesen preciz atnezessel. Jol megy a zold jargany, plane, hogy tul vagyunk a 4000-es limiten, rogton erdekesebb lett a dolog, hi-hi. Bar itt lassan fuccs a szezonnak, reggel tiszta kod volt minden, az ut szele meg deres, en meg jol megfagytam...
Thx!
msn: steve_mail@hotmail.com
tel: 70/7755875
email: stevie kukac chello pont hu
Van ötletetek, hogy kihez menjek egyedi" kipufogóért?
Hello Stevesaki!
Ha esetleg tudnál adni valami elérhetőséget e-mail vagy telefon akkor privtba megbeszélhetnék a dolgot mert érdekelnek a cucok!
Köszi!
kormány, fékkar, kormány súly, a hűtőn a diszléc, kuplung fedél!

Van egy 2006 os z750 kormányom,első fékkar (ha kell munkahengerrel együtt is), hűtőre csak balos díszlécem van
3410-es hozzászóllás az oldal alján!
helló srácok!
A segitségeteket szeretném kérni 2006-os z750-hez kellene pár alkatrész kormány, fékkar, kormány súly, a hűtőn a diszléc, kuplung fedél! Ha esetleg van valakinek bontott z750-en vagy tud valami bontót ahol találhatok ilyeneket az jelezen vissza légyszives!
Előre is köszi!