Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cap a holnapi asszem esős verseny lesz!
Hi! Valszeg a többiek elmentek még egy kicsit csapatni azért üres a fórum vagy besokaltak már a hülyeségemtől, de ha másik gépet veszek maj többet leszek más fórumon és ott kapnak elmebajt! Ha nekem is Z-1000 lenne ,nem adnám el. Jövö tavaszra datáltam a cserét,de most találtam jó árban 1 Mille-R -t meg 1 Factorit ,de most tudom legkevésbé jól eladni a Zét is. Kereskedő az egyiknél beszámitaná egy picivel 1guriga fölött viszont nem adna hozzá akrát. Majd látom mi kerekedik, lehet megmarad tavaszig......
Szia!
Úgy látszik mindenki elmerült az őszben...
Hogyhogy megválsz a Z-től?
Vazze" el vagytok tünve mint az aranyóra! Még megvan a Zém és életben tartom a topikot!
OK az időpont az jó remélem az időjárás is tartja még magát. Vasárnap meg Visontára kellene menni! Midet is hozod most ki? mer" tudom neked is van egy rahedli motorod! Janika még megpóbálkozok vagy 2helyen eladni azt a tetves lámpát 1 20asért, ha nem megy, neked odaadom 17be is,. oszt előre lett hozva a karácsony. Valaki vegye már meg a Zémet! 1140-ér kinálom nem volt bántva , néhányszor volt keréken meg 2szer dobtam el de alig látszik, nem is kozmetikáztam!
Na akkor a ket megelhetesi-supermotos kimegy Kakucsra osztani az eszt...! Egyelore nem 100 szazalek mert a lehet, hogy dolgoznom kell. De ha nem kell, akkor legyen 13-18 óráig : 3000 Ft.
nem tom, nagyon többet nem akarok érte adni max 17
Keveslem,mert nekem volt postaköltséggel 23valamennyi. még dobj már rá valamit, holnap nállam lesz majd megkamillázod.
15e- hez mit szólsz
Hi! Én nem voltam még a kakucsi pályán de megpróbálhatjuk. ja és délelőtt v délután? reggel még odafagyunk sztem. Ne izgulj a enyémen is üt az elsőkerék mert benéztem egy padkát, hátul meg nics meg a fél segédváz ugyanis elkerekeztem de ugy hogy még rollam is leszakadt gatya-ing.
Hat nem tudom... Multkor voltal Kakucson? En meg soha. Ahogy a videokat neztem az lenne az igazan jo sm palya... Olcsobb is, mint az E-ring. De legyen! Uj motorral, uj palyan, szar gumival is versenykepes leszek.... (bazz, ebbol biztos perec lesz ) Kakucs?
Hát ez is uj! Megvettem, majd lusta voltam beszerelni. Mondj rá valamit!
Azt egy kicsit sokallom , annyiért újat tudok venni , de ha meg tudunk egyezni akkor érdekel.
Amugy hétköznap itt vagyok debrecenben, ugyhogy nem lenne gond
a többit meg majd mondom ha megtaláltam a cavingtonomat! Ma délután lerongyolam Szegedre a Zével de már az odauton megálltam venni 2polárfelsőt mert majd szétfagytam, aztán hozzászoktam és az 1ik felsőt már hazauton el akartam adni a rómaiaknak. nem vették meg aszonták használt. Nem baj megyek pénteken Szolnokra + Jászberénybe hátha ott elbirom passzolni legalább a Zé-t, az a gáz hogy az is használt!
22forintért adnám, fehér a lámpatest nem füstszinü mint a Propulsé . Péntek- szombaton járok arra ,ha ráérsz megnézed ,ha tetszik megalkudhatunk. Ja van még 1 első lánckerekem is Afam (francia) uj de nincs rajta zajcsökkentő, mint a gyárin, viszont nem zajos, mert nekem most is egy olyan van fenn.
Te meg Ne Fürgyéé" Le
ne mérgeljééééééé féééél
Nem fájdalomba, hanem forintba mérik az árát
háj zrider
mennyibe fájna az integrált indexes hátsó lámpád
Nem tapasztalható szinte semmi külömbség és nem is különösebben törődünk vele, csak ha kifogy tankolunk bele. Én láttam már 750-en Givi dobozt de nem tetszet, persze attol még másnak tetszhet, sztem a dobozok a Bömösön meg Paneuropeanon, FJRen állnak jól.
Na végre! És hol lenne a supermotyózás? Eu- ring v Kakucs ? Ja én is túladok a vason még az idén asszem, bár még most nézem ki mit veszek. Van alkatrész is ha érdekel vkit 1 integrált indexes hátsólámpa E-jelzéssel ,EBC elsőfékbetét garnitura, gyári indexek, 1 Remus dob baszottjó hanggal, meg még ami majd eszembe jut.
Sziasztok Urak!

Érdekelne hogy mekkora a fogyasztásban a különbség a z750 és a z1000 között?

Van olyan köztetek aki tett fel turadobozt rá?

Remélem válaszoltok!

Sziasztok!
Hello nep! Mindenkinek de foleg Zridernek szol: E het szombaton tudnek egy utanfutora szert tenni es ha ez igy van alkalmam lenne supermotozni egyet (bar en a reszemrol inkabb bohockodasnak neveznem, supermotozasban egyelore 1,5 tank benzinre szolo rutinom van. ) Velem tartanal-e Zrider-koma? Esetleg masvalaki?
Sose engedd el a gyalogst!
Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!
Az a baj, hogy vannak olyan szituk amin már nem lehet segíteni. Álmomba nem fordult meg, hogy nem áll meg, mert még amikor megnéztem messze volt viszonylag és épp gyalogossal próbáltam komunikálni, hogy átmehet. Sajna ez így történt.

Üdv: Bence