Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"aprobb" elteresekkel ugyanaz
szép moci,
legalább a motorja ugyanaz mint a Z-k nek:)
Nagyon jo lenne, mar most vasarnap menni, de nem hinnem, hogy osszejon. Nem allok fenyesen anyagilag (a Ninja pedze" vo"t) es utanfutot sem biztos, hogy tudnek szervezni hetvegere (a haver versenyezni megy vele, nem kerhetem el.) Ezert mondtam oktobert... Szandek van, lehetosegek kevesbbe... : [
Szasz! A crosst nem csak az endurót de azt szte mindig mindenhol, voltam már kocsmai pultban is vele, bár elég kicsi a hatótávolsága, mert zabál vagy 10 litert. Én vas.-ra a pályát eröltetem mert jóidőt mondanak, majd a szaridőt végig offródozom vmivel. Mezőberény egyébként még a dunántulról is megéri, Z-vel csak vagy2óra!
Hi Cap! Grat a 9hez ha az tetszik. viszont összevarázsolhatnád azt a kereket vasárnapra, lemennék csapatni 1et mert már nem birok várni! Sztem lemegyek 1edül is ha jó az idö ,de kiváncsi lennék rá mit hozol össze az sm-mel? Én szaratni fogom, nem baj ha kosárba viszem haza!
Ha valakinek van kedve csatlakozni, vasárnap tali fél 11-kor a Váci úti OMV kúton (Fáy u.). Szlovákiába megyünk át gurulni. Jönnek páran (egy Z1000, egy DL, egy CBR, stb), mi Esztergomból megyünk és csatlakozunk valahol egy fekete ZZR-rel (a kicsiZ most sajna külhonban maradt, brühühü ).
Száp a motor cápa! Sok sikert hozzá!
Hali Zrider!
Jó az ajánlat, bár nekem kicsit messze van a Dunátúlról.
De van egy jó programom nekem is. Láttam, hogy nyomod a crosst is.
Szept. 30-án a Hungaroring crosspályán KTM offroad tesztnap lessz.
Persze ingyenes (ha nem töröd le a gépet) reggel 9-től. Regisztrálás sorrendjében, csoportokban.
Az alap cuccok kellenek + csizma kötelező!
Ha valaki megy írjon, állítólag jó idő lessz.
Csá
Kedves Z tulajok!

Tegnapi napon megvaltam a Zetor-tol helyere egy ZX-9R lepett. Jo aron megkaptam, igy nem vartam meg, hogy eljojjon eletemben a Z1000. Z1000-t (olyat, amit meg is vettem volna) nem talaltam ilyen aron, csak lenyegesen dragabban. Varhattam volna, gyujthettem volna, de inkabb kihasznaltam a jo vetel lehetoseget osszel es gyorsan csereltem. Megint az anyagiak gyoztek. Valoszinuleg nem lesz Z-m tobbe, ugyhogy ritkabban fogom latogatni ezt a topicot, de majd benezek!

Annal is inkabb, mert

Jurgen: Te emlitettel egy E-ring videot, amin allitolag rajta vagyok, arra kivancsi lennek

Zrider: kesz a sm kerek, este befuzom. Hetvegen kiprobalom, ha jo, akkor oktoberben mehetunk egyet E-ringezni, vagy Kakucsozni supermotokkal. (Ninja iden mar nem megy palyara.)

Hogy mennyire fogom oromemet lelni a Ninjaban, meg nem tudom. Picit oregebb a Z-nel, karbis is, szoval biztosan nem lesz minden zokkenomentes. Nem hibatlan a motor, de elementalis baja ugytunik nincs (szelepsort mondjuk tutira allitani kell). Ime par foto:
nem rossz....
keresek Zre üléspúpot! narancs előnyben
Sziasztok!
2008-as Z750-es,és Z1400-as.
Ha már láttátok akkor,bocsi.
A 2008-as Z750 semmit nem kapott csak, narancs szint.
A Z1400-as adatai is remélem ilyen jol fognak kinézni !?"A GSR B-King-nek föl van adva a lecke"
Á,annyim nincs rá,de tényleg jó lenne és kösz.Ha találkozol egy ilyen hírdetéssel az ebayon járva,csak szólj.Köszi
Köszi a véleményt!
Egyébként aki ilyesmit szeretne a Zjére, az talál a Shoxban is (GIVI), igaz az nem állítható, viszont csak 17ezer+csavarok...
én konkrétan ebayen licitáltam őket , az elsőt 14.000 körül a másodikat pedig 10.000 körül
de elég ritkán szoktak oda feltenni ilyen állíthatót szóval ha tényleg kell ilyen akkor jobban jársz ha megveszed kawasakinál. 38.000ft körül van ott
Hi Mindenki! Jön valaki erröl a fórumrol szombaton Mezőberénybe a streetfighter-napra? 05-06ban kú*vajó volt , most mégjobb lesz és ingyen van! Ne hagyjátok ki ,mert azonnal itt a tél és b*szódhat mindenki othon! Z
szia.Tetszik a plexi a mocidon,megmondod hol vetted és mennyiért?Lehet nekem is kellene,nagy a cug
nagyobb sebességnél.Üdv
szia.Nekem is ilyen szűrő van bennt.A szervízbe semmit nem állítottak rajta,annyit mondtak,kicsit sűrűbben kell tisztítani.Ennyi.
Viszont ez kb 2-2 cm el szélesbb mint a gyári.
köszi!asszem én is ezt választom...
Azthiszem 20 volt az egész. 14e a kormány + 6e a kormánysúly. X-bike nál rendeltem, ők a hivatalos importőrök. LSL-Motorradtechnik superbike normal kormány, eliptisch vég.
x-link
minta
Köszi
Miri!

Nyugodtan vehetsz K&N szűrőt, nekem már több,mint 1 éve az van benne,nem kell semit állítani a motoron,meg nem is lehet,max az alapjáraton lehet emelni,ha szükséges. az injektor sor alatt kell benyúlni,középen van a tekerentyű

A cimbid nem baszott el semmit,tekerjen ő is kicsit az alapjáraton feljebb és kész!
ja, a képen még a régi plexim van
azóta össze volt törve a motor és vettem rá egy pont ugyanolyat
szerintem nem okoz zavaró légörvényeket , nekem nagyon hasznos, ha jól beállítom akkor észre sem veszem hogy 200 fölött repesztek.
Mindenkinek ajánlom.

Sikerült vennem egy gyári használt ülésppot is 7500ft-ért, öszvissz annyi "baja" van hogy ezüst kawára való.
de úgyis megvan már a színkód szóval velszeg simán átfestetem narancsra :)

Majd rakok fel új képeket, úgysem láttátok még mióta össze van rakva
pedig jobban néz ki mint előtte
z1000 kormány
bukógombák
hasidom+plexi
2007es indexek
kicsi rendszámtartó
ilyesmi....
Igen setzer arra gondoltam. Lenne még1 kérdésem. Októberre terve van egy k&n szűrő. Gondoltam az nem olyan nagy melo, otthon ki tudnám cserélni. Aki rakott vagy rakatott be a z-jébe sportszűrőt azt kérdezném, hogy kellett e bármit állítani utána. Mert a haverom otthon cserélt szűrőt az sv1000-be és azóta nincs alapjárata. Ez biztos a szűrő miatt van vagy valamit elbaszott?