Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Stevesaki!

Nem témábavágó hozzászólásom lenne...
A képeid közt láttam egy plexiset. Mik a tapasztalataid? Ér valamit? Nem okoz zavaró légörvényeket? Én is gondolkodok valami szélvédelem, csak attól tartok, hogy mivel nem gyári kiegészítő, így megváltoztatná a motor tulajdonságait.
jajj tényleg elől gumigyűrű van, sorry
Szerintem nem a patentre gondolt, hanem arra gumigyűrűre, amibe a farokidom ülés alatti első kis pöcke ül bele, mindkét oldalról.
Nemet... Majd talan jovore hazatelepitem, de olcsobb a biztositas, igy lehet, hogy megprobalom elhuzni a hazatelepiteset...
Csuti! Hát neked meg milyen rendszámod van?
Hali!
Szerintem nem volt annyira drága , bár az új ára tényleg nem szimpatikus.
Egy ismerős (aki kereskedő) nagykeráron, + valami jó akcióba alhozta a Spirrotól.
A sisakot és a jakót persze egyszerre, nem í­rom mennyiért mert biztos anyáznál 1 darabig.
De kb annyi volt árban, mint a közép ketegóriás cucok alja.
Ráadásul véletlen lett ez a márka, röviden: csetelek egy USA beli Magyar sráccal szóbakerült
a sisak, dzseki vétel (az előző sisakom kb 10éves, a bőrjakim több) ő mondta hogy kinn van 1 kurva jó márka, ami jó, és külsőre is ütős , így utána néztem.
De a tapasztalatom, hogy 100 ropi körüli vásárlás esetén szinte bármire lehet alkudni, bár hol.
Csá
Én meg erre jártam. A második kirándulás Z-vel. Kezdünk megbarátkozni.
voltam a hétvégén az euro-ringen gonoltam megosztom veletek
az nem gumigyűrű, hanem patent bemészt bármely autósboltba és ott kérsz patentet a toyota patentje épp jó meg a suzukié is
Sanyi!
hol sikerült beszerezni (és főleg mennyiért) a kormányt a kis z-re
Hmm, komoly ez az icon dzseki! Csak sajna igen drága
Pontosan!
Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Nem tudja valaki hol szerezhetnék be olyan kis "gumigyűrűt" amibe a farokidom kis tartópöckei mennek bele. Eltünt az egyik oldalról és lötyög az idom. A másik a kis műanyag bilincs vagy mi, ami a fékcsöveket fogja az első sárvédőhöz.

Előre is köszi.

Miri
Köszi az infót!
csak a "03-04es évjáratúaké, de csak a "06ig gyártott Z-re
A zx6r-nek az üléspúpja megegyezik a Z1000-re valóval?
Ha valaki tud közelebbit megköszönném!
Köszönöm!
Hali skacok!
A sportkormány városba és hosszú távon is szívás szerintem.
Én pont ezért nem egy deréktörőt vettem, hanem a Z-t.
Szombaton kerestem a kontaktot, igaz hogy nem írtam előre, de nem tudtam semmi biztosat.
Ha sikerül felteszek egy képet, hogy legközelebb ismerős legyek. Csá
értem, pályán biztos jó lenne a sportkormány, de a mi amatőr szintünkön, sztem könnyebb kanyarodni szélesebb kormánnyal, a légellenállás pedig nem nagy sebességú pályán mind1, de már értem miért szeretnél módosítani, sok sikert hozzá.
Bontókat kérdezd. Én 10e-ért kaptam hátsót, csak át kellett kárpitozzam cirka 300 ft-ból. (Egyébként a hátsó az megegyezik a zx6r-ével, lehet, hogy az első is. Legalábbis 03-06 évjáratoké.)
Üdv Mindenkinek!

Tud valaki Z1000-re üléseket?
(első, hátsó)
Igen, Zx6-ra.

Jürgen!
Részletre vettem a motort, ami annyit jelent, hogy ~2.2M-ből áll meg a törlesztő. Az új 600-asok durván 500000Ft-tal drágábbak ennél az összegnél és erre még rájön a hitel, ami megint csak több pénzből áll meg. Most mondhatod azt, hogy "miért nem használt motort vettél akkor". Utánanéztem és ugyanannál a banknál közel 1M Ft volt a plusz a használt motorhoz. Másfelől nézve nekem nagyon tetszik a Z és mivel elképzelni sem tudom, hogyan nézhet ki sportkormánnyal, foglalkoztat a dolog. Arról nemis beszélve, hogy járok gokartpályára és véleményem szerint jobb lenne egy sportkormánnyal. Bár ez csak akkor derülne ki ha átcserélném... Amúgy is ez csak egy távoli ötlet, mert a kipufogó cseréjére meg a rendszámtábla tartóra hangolódtam most rá.
Elkepzelheto, hogy versenyezni szeretne vele....

Lehet kapni szerintem univerzalis kormanycsutkakat tobbfele teleszkopatmerohoz. De ugy dolj ra a Z elejere, hogy arra doltel, ami a leggyengebb a motoron...
Akárcsak az új z750-nek.
A zx6r-nek fordított telói vannak.