Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne haragudj, dr, de nem értem miért szeretnél rá sportkormányt... miért nem sportmotort vettél, ha sportos üléspozícióra vágysz? Azért új motor vásárlása nem 2 fillér, jól meg kell gondolni, mi a Te stílusod. Ez nem bírálat, de ne haragudj, ha magam elé képzelem az új Z-t sportkormánnyal, nem tudom sírjak e a röhögéstől vagy a bánattól...
zx6 ra gondolsz?
lehet, de nem tudom annak a mértetétn
Vagyis akkor elvileg a 600asénak jónak kell lennie. Nem?
persze ettől nem lesz speedmotor de a telókra rakhatsz kormánycsutkákat csak a telók átmérőjének kell egyeznie
Nem tudja valaki, 2007-es Z750-re rá lehet szerkeszteni vmi speedkormányt? Mondjuk a 600asét?
Sajna nem tudok menni, mert 1200 km távolságban tartózkodok pillanatnyilag. Macerás lenne az autópályán bejáratós motorral... Hááááát, majd jövőre...
Hi! Sok boldog percet vele és hozdd ki ebédután had lássuk mi is! Propuls! 11-kor leszünk a tiszafüredi shell kútnál, ha akarsz velünk jönni ott talizzunk!
Sziasztok!
13.30-körül én is megpróbálok odaérni a Városligeti körútra.
Gratula!

Nagyon csinos a zöldség!
grat hozzá, sokezer balesetmentes km-ert!
Sziasztok. Tigerheart vagyok és ezért az egyetlen üzenetért regisztráltam a fórumba. Szerettem volna külön témát nyitni ennek, de gondolom bizonyos számú hozzászólás alatt erre nincs lehetőpségem. Hogy jövök-e még, nem tudom. Én is motoros vagyok, de a mindenki által megvetett nagyrobogós-fajtából. Tehát: Biztosan emlékeztek az Aug. 20-i kunmadarasi gyorsulási versenyen történt szörnyű balesetre, amikor a szervizúton lépésben haladó házaspárt egy állatkodó fiatal elütötte, a férj a helyszínen meghalt, de a felesége túlélte. A feleségét otthoni kezelés mellett hazaengedték, de sajnos ő is elment. 3 kisgyermek maradt árván. A feleséget Timinek hívták és én is ismertem. Timi testvére (Kata) írt nekem egy levelet, idézem: [quote]Szia! Sajnos nagyon rossz hírem van.Timike vasárnap hajnalban örökre elment a férje után.Tüdőembóliát kapott,s már nem tudtak rajta segíteni. Tőled szeretnék egy szívességet kérni.Ha módodban áll,kérlek írj néhány motoros fórumba üzenetet,-mert én (csak egy nő vagyok) nem igazán találtam megfelelő oldalakat-,hogy 2007. szeptember 29-én 13 órakor veszünk Tőlük végső búcsút a sárosdi temetőben. Azért kérlek erre,mert nagyon sok ismerőse,barátja volt a Zsoltinak a motorosok körében,akiket én nem ismerek,de esetleg szeretnék tudni. Előre is köszönöm![/quote] Mivel én nem túl sok motoros fórumot ismerek (még), tisztelettel kérlek Titeket, hogy segítsetek nekem/nekünk és az általatok ismert és/vagy látogatott motoros fórumokon tegyétek közzé a Kata által megadott információkat, tehát hogy a kunmadarasi baleset másik vétlen áldozata is elment és hogy Timitől és Zsolttól 2007. szeptember 29-én 13 órakor veszünk végső búcsút a sárosdi temetőben. Előre is mindenkinek nagyon köszönöm a figyelmet és a segítséget magam és a gyászoló család nevében is. Vigyázzatok magatokra.
wow végre nem fekete
Gratttaaaaaa


remélem hamarosan jön egy narancs is :)
Drakula!
Helló Fiúk!

A mai nap folyamán én is beléptem a boldog Z tulajdonosok csapatába. Jiiiihííííí..........
ZZR szegmens is szervezkedik, remélem összefutunk
Szia Csutka!

Gyere, minél többen vagyunk, annál jobb. Csak időben gyere zizini, nehogy addigra
felnőjjön a kicsike
Sziasztok!

Én 247-et mentem vele max az M3-ason (kb 4x mentem vele 180 fölé, elég is volt ), de valami fertelmesen szar volt . Én nem szeretek száguldozni (hanem kanyarogni szeretek, ezért vettem naked bike-ot) és ezt a mocit nem is erre találták ki, ami iszonyat érezhető rajta. Nekem, 74kg+a rucival rémálom 180 fölé menni, mert le akar tépni a szél és ha ráhasalok, akkor meg a fejemet rángatja a huzat úgy, hogy 5percnél többet nem tudok "kényelmesen" eltölteni a nyeregben (pedig nagyon könnyű sityakom is van már).
Úgyhogy nekem az a személyes véleményem, hogy mindenki az egyéniségéhez megfelelő motort vegyen és közlekedjen úgy hogy tekintettel legyen a környezetére, mégha veszettül tud is.

Ui: ma kerülnek fel képek az immáron fullosan megraparált gépecskémről, ha valakit érdeklne...

Addig üdv neketek! És tökéletes motorozást mindenkinek!

CoRo
Miről szól?
260 Óra szerint(nem nagy élmény,fülem,farkam behúztam)szerintem másrol szól A Z750
köszi szépen
persze h megkergettem , sőt ... 2 kilóig tudok velük menni, de utánna de tulzottan nem érdekel
Janika gratula a mocihoz.
Örömteli mocizást kivánok!
Remélem azt a két Gixert megkergetted már !
Szerintem ,hogy valaki igazi motoros vagy nem azt, nem hiszem, hogy a sebességröl mérik le.
(Szeretett)
ezt úgy hiszem senki sem gondolja így.
aki motorra ül és motorozik, az már szerintem igazi motoros (kivétel ez alól a rövidgatyás-papucsos motoros, őt inkább hívnám gyökérnek).
más kérdés, hogy ki milyen szinten motorozik.
mindenki menjen úgy, ahogy tetszik neki. tök mindegy, mit mutat a kilométeróra, a lényeg, hogy szeressen motorozni.
Én eddig max ~175 km/h-t mentem óra szerint. És még tiltásig sem forgattam soha a gépet.
Akkor én már nem is vagyok igazi motoros...?
Áhááá! Köszi! Akkor ezért voltak furcsák számomra a baloldali irányjelző-visszajelző furcsa kivillanásai, a fordulatszámmérő, meg a zx10-hez kapható sebességfokozat visszajelző is.