Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szégyelld magad,a feléböl alkudni..
Panyo én megadom érte a 12felet
Ha érdekel valakit 10-es teló ,az alkatrészek topikban hirdetik.

Ez még viccnek is rossz
Most komolyan!
Egy tizesért megveszem!
Mennnyyyééémmmááá!
Inkább add el a motorod és valami olasz roncsot vegyél
Mennyit engedsz a feléből?
Hi!
Titax-ot szereztem (relatív olcsón)
Miért adod el?
Köszönöm a válaszokat! Akkor elmegyek megnézni.
Eladóak a Pazzo karjaim!
Régi és új Z-re is feltehető (Van hozzá befogó)25.000-
Ha kint már átfényezték és nem tettek rá matricát akkor szerintem kint sem volt gondos gazdája
Annyit ér amennyiért megveszik!Vagy amennyit neked megér
Hali!
szinte biztos, hogy a digoktól hozta,
arra is fogadnék, hogy törötten és ő csinálta meg
ettől még nem feltétlenül szar, de jól meg kell nézni,
mit kell nézni? MINDENT amit bármelyik másik motornál
gyári csavarok, kormány ütközök, szedd le az ülést stb
típus hiba nincs amire külön figyelni kéne,
ha 28 van tényleg benne, és nem egy másik óra, az teljesen OK
tudok olyan Z750-et amiben gond nélkül már 70 ezer van
FIGU
Ő hozta be tavasszal így ahogy áll. Kék volt ez valamikor kint. Rendszáma van mert tán napi használatban van. Mennyit érhet ez szerintetek ?
Köszi.
Hi!
Én azt látom,hogy a motor át volt fényezve
Ha 100.000 lenne a motorban azt mondanám normál állapotú. Ezeken a képeken nem sok látszik. Hol a rendszám? 1000 mester lehet.
Bepanthen kenőcs helyett matricát használ a sérülésekre.
Sokat mehetett esőben is, a leömlők nem a legszebbek.
Hány évet bír egy aksitok? Mert mikor vettem az aksit, akkor rögtön kellett, helyben vettem. Azt mondták, hogy 3 év az normális.
Mert ha nem bír többet speckó csepptöltővel, akkor felesleges venni.
Sziasztok érdekelne a véleményetek erről a gépről. Ha elmegyek megnézni miket nézzek meg az általános dolgokon kívűl? Vagy ti így mit láttok rajta?
Köszönöm.
Szia Zsolti!
Amikor rendeltem töled a Z750hez láncszettet meg egyebeket beszéltünk róla hogy kelleni fog majd az FZR-hez is,egyel kisebb elöre és kettövel nagyobb hátra tehát 16-49,530.(FZR 1000R 91'EXUP)A 42.ft-os ár él még?
A legjobb megoldás egy automata töltő. Tölti amíg kell, aztán csepptöltésre vált. Egész télen rajta lehet.
Szia! Tölteni csak kevés amperrel és hosszabb ideig szabad. De a megoldás szerintem egy kis aksi ellenörzö rákötése olyan idöszakban amikor nem használod ha az érzékeli a feszültség esést rögtön rátölt.Én pl ezt használom már évek óta és pöcre indul elsöre max másodszorra. Ez árban 6990ft-tól kapható. Nekem per pillanat van még 4-5 db
tényleg szépen szól
Szia!
Nem tudod véletlen, hogy 07'-es Z750 aksiját hány amperrel lehet tölteni? Tavasszal vettünk bele új aksit, nem akarom, hogy ez is meghaljon. Rendszeres járatás nem fog összejönni, kivesszük az aksit és majd merítjük töltjük inkább. Köszi!
Várom a többiek/töltögetők hozzászólásait is!
Nyáron 1 hét erejéig fent volt a Bodis dobom. Nézzétek meg a videót amit csináltam róla! A földön lévő gép szebben vette fel a hangját, normális hangszóróból szépen szól.

http://youtu.be/vIAEunFP1wI
képeidet elnézve nem az jön le, hogy csak dísz lennél