Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jó? Mit írjak helyette? ... sose hirdettem még motort

Attila: ez csak természetes!
Ezek megbocsájthatók. Esetleg... Ha kipróbálhatom.
Nekem ez tetszett a hirdetesben a legjobban :
"felhajtható rendszámtáblatartó"

Ha ráférek a Triumph Daytonára akkor az lesz , ha nem, akkor kicsit spórolok még és már az újabb ZX10
oksa
felhívom majd
köszi
Helló!
Nála érdeklődj!
Ricsi:06-70-58-50-436.
... szerencsétek ...
Hali!
Látom szarencsétek volt idő tekintetében!
Várható még ilyen rendezvény?
Áruló áruló
Áruló
Ki akartam menni meglátogatni benneteket ma, de olyan fos idő volt, hogy nem mertem!
Elvileg a jövőhéten kész a Samsung kamera is.

Mellesleg rászántam magam: ELADÓ

Ne kérdezzétek mi lesz helyette, de az tuti, hogy motor
hellobello,
helyesbítenék, a kamera köszöni jól van . Csak a tok meg a vákuumos tappancs tört ripityára. Kb. 20k-ból orvosolható lenne, de egyelőre nem érdekel a dolog. A szezonnak vége úgyis, majd elgondolkodom télen, hogy mi is legyen vele. Ha már beruházok, akkor inkább egy HD kamera 70ér mint 20kér a tartó ehhez.
2 videot feltöltöttem, remélem teccik. Jó kis nap volt, jó volna menni még egyet idén.
írtam mailt.
a leo dobért mennyit kérne?
Hi all!
Nem akarom senki üzletét rontani ,de egy ismerősöm ma megkért rakjam ki ezeket 15k darabja.
Ja és egy hibátlan leo gp dob összekötővel.
Küldtem mélt.
Ez pl?
Az ára viszont ha jól emlékszem nem néz ki olyan jól...
Ló estét!
Fajin volt Kakucs!
Az idő is kegyes volt hozzánk
Agentbulu kameráját sajnos leamortizáltam
De tesz fel videót(a memókártya megmenekült)Azt lehet nézni ,hogy kergetjük a népet
Na akkor akinek kell valami ,sárvédő vagy alsóidom az jelezze a basi2kukaccitromail.hu-n!
Itt már nem tom követni!
sziasztok, nem tud valaki 2008as Z750be irányjelzővel integrált hátsó lámpát? ilyenre gondolok: http://www.youtube.com/watch?v...
én csak külföldi oldalakon találtam, de kíváncsi lennék tapasztalatokra, és hogy a hatóságok mit szólnak hozzá..
előre is köszi!
Nekem csak msn lenne jó... vagy telefon..
Szerintem is simán fel lehet tenni, a felfogatást kell máshogyan hajtogatni és kész. az hogy mennyire lesz szép és mennyire fog illeszkedni a régebbi Z vonalához az más kérdés... meg kellene nézni.
Két darab megfelelő formára hajlított fémlap tartja. A blokk alján meg van a csavar helye.
Fel lehet tenni4 Egy haverom feltette de 1 helyen ki kellett vágni belőle!Majd csinálok róla képet!
Sziasztok .Megtudja nekem mondani valaki hgy hozzávetőlegesen mennyibe fáj egy bontott z1000/Z750 fejidom lámpával együtt ? Az enyémen szeretném lecserélni majd télen, nem adja a körlámpa...