Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hölgyek, Urak

szombaton nincs kedvetek a Fehérvári lecsófesztiválra elgurulni?
http://www.fehervarilecso.hu/
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy Budapesten, illetve környékén tudnátok-e szervízt javasolni, ugyanis esedékes lett a 12.000-es szervíz. Ekkor mit szoktak cserélni? Nem gond, hogy túlfutottam már a 13 e.-en is, de így jőtt ki a külfőldi túra.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Bugee
Ezt meg 2hete tettem az öreg(de nem vén )FZR-be ezis 20k volt.
05ös R1 telója .
20k-ba került,újszerü állapotban,06os zx636ból.
akinek 25 kw-os a gépe
Nekem 5000 Ft az éves kötelezőm, akkor kivonassam?
Most nézem itt is fent vannak a képek
Hi all!
Agentbulu!
Fent vannak a Tesztmotoron a kakucsi képek!
Gondosan vigyáztam nehogy leérjen a lábtartó
Ha süt a nap, akkor télen is lehet motorozni. Meleg ruha, nyugis tempó, napszemüveg. Jó is az.
+1
Én meg megyek télen is
Negyedéves csekkes 4225 Ft. Tehát kb. ugyan annyi, mint a Wabard. A Netrisken 10X ennyi adatot kell beírni, és ott drágábbnak írja a Uniont. Majd biztosítóváltáskor visszatérek rá.
elvileg nekem is kb. 28eft megtakarítás aohgy gyorsban osztok szorzok, az már tényleg megéri ennyivel nem lesz olcsóbb a kötelező
Gyorsan kiszámoltam:

Kivonatom okt.végétől márc.végéig: egyszer fizetek 4000ft-ot. Nem fizetek ezekre a hónapokra kötelezőt és súlyadót. Casco-nak 20%-át kell csak, így összesen megtakarítok ebben az 5 hónapban : 52860 Ft-ot. Nehogy már ne érje meg
Ez nem szerepel az ottani felsorolásban...
Nekem akkor szerintem azért olcsó, mert a világvégén lakom.... :)
Ja, bocs. Azt hittem casco a kérdés
Wabard=Wáberer György, azért a Waberer's engem meggyőzött.
Mikor létrejött a biztosító, azt olvastam, hogy már akkor is megéri nekik a biznisz, ha csak a saját bőven1000 feletti teherautójukat saját maguk biztosítják.
de durva ha ugyanezt megnézem a biztositas.hu-n akkor unionra 13600ft/negyedév... érdekes
kötelezőnél a gárzs nem számít szerintem cascom meg nincs.. nem is kell
itt 8489 de itt csak ezt az egy biztosítót látod elvileg ugyan ezt az ajánlatot kapod meg a biztosítás.hu-n is csak akkor össze tudod hasonlítani a többivel nem?
Nem mindegy, hogy hol laksz és mennyi idős vagy, meg mióta van jogsid, garázsban tárolod-e, stb...
Itt próbáld meg....
nekem amikor kötöttem biztositas.hu-n posta volt a legolcsóbb az 9800/negyedév, nekem miért ilyen dárga?
persze ez tiszta azért raktam oda ezt a nagy nevető fejet
nyilván te sem akarsz másnak "tartozni" hiába a biztosító a kötelezett, meg te sem akarsz más által kellemetlen helyzetbe kerülni..
Nekem ez a Wabard nem tűnik nagyobb névnek mint az Union. Próbáld már meg azért, hogy emnnyit hozna az Union, kíííváncsi vagyok....