Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képet tudsz róla?
Füst színűt vagy átlátszót tudok 16-ért! E- nélküli!
Beépített indexel!
2005ös? Nem kellene inkább egy újabbat venned? Itt az enyém és teljesen véletlenül pont eladó!
de fekete legyen vagy egyszerűen fújjam le feketére, led csak átvilágít rajta
Én tudok olcsóbban is! Estére megmondom mennyi lenne az indexes hátsólámpa!
mármint nem a gyári hanem ami helyette lehet kapni :D
30 ropi a lámpa
valaki nem szeretne egy 07'-es Z750 lámpát venni ? találtam egy szép feketét a gyári helyett :D
Olvass vissza kb 4-5szor már le volt írva...
Csáó srácok! Vannak eladó MONSTER cuccok akit érdekel.... aki valamit ért a motorokhoz az tudja hogy hogy függ össze a monster meg a kawasaki.... Tehát minden kawasakishoz jár valami monster cucc.. Itt egy árlista a képen.... Nagyon olcsón adom őket.... Átvétel postai úton vagy személyesen....
Sziasztok,
Jövő hónapban ha minden jól megy akkor egy 2005-ös évjáratú Z750-re váltok. Előtte azonban szeretném megérdeklődni hogy milyen tulajdonságokkal bír a motor.
Kérdések: hosszútávon mennyire kényelmes? mennyit eszik a városi fighterkedések alatt és a hosszab túrákon? van-e valami olyan hibája amit a vásárláskor érdemes figyelni? Mi a kényelmes utazótempó ennél a motornál a plexi hiánya miatt?
Válaszokat előre is köszönöm.
hali Basi!

légyszíves küld nekem egy telszámot hogy meg tudjuk beszélni a részleteket a hasidommal kapcsolatban!
ha lehet mindekét e-mailomra küldd el mert nem tudom melyiket fogom tudni nézni:

dppcom1(_kukac_)hu.loreal.com
bence.plazer(_kukac_)gmail.co
m

vagy az is jó ha ide fórumba beírod nemtudom mennyire titkos infó
köszi!
Tudod, vannak emberek, akik semminek sem tudnak orulni :D
örüljön neki, hogy friss garnítúra gumit kap!
Szia

bocs nem tudtam jönni este skypre sokáig melóztam, küldd már el pls a telszámodat a mélcímemre és akkor felhívlak egyszerűbb + nem kell a gép előtt ülni!
De hát mi csináljak, ha tényleg most fogyott el az előző garnitúra gumi?
Így marad a hirdetés és kalap kabát. Majd még teszek fel új képeket, de most sajnos nem tudtam napsütésben fotózni
Esetleg a guminal azt ird bele, hogy mikor lett cserelve. Csak azzal van gaz, akinel pont eladas elott tortent a csere.
Na a végére csak összehozzuk a hirdetést :D
De ha a gumi tok uj az is...
Még nem kell neki egy pár perc mire feldolgozzák.
Azt javaslom csinálj nagyon jó minőségű képeket, az már fél siker...
Sztem a leírásból is vedd ki h volt pályán sajnos nekem az volt a tapasztalatom mikor hírdettem, h ez elrettentő a vevő számára...
Eltűnt a pályázós kép? Mert én még mindig látom, viszont már töröltem...
Ok, thx!
minden jó amit írtál de azt a pályázós képet vedd le... sokan ha meglátják azonnal el is vetik, hidd el...
De nagyon tetszett ( de ezt a mondatot azert nem biztos beleirtam volna) a motor is, de nekem erre nem lesz ennyi penzem, es raadasul elegedett vagyok a mostanival, bar egy kicsit oregebb mint a tied, de nekem ez eleg lesz meg jopar evig szerintem...