Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én december végén vettem,akkor én sem vagyok normális?
Inkább tegyél fel valamilyen normális képet,mert ez eléggé silány
Ezek alapján én nem mennék el megnézni
És jók is vagy ugyan olyan szarok mint az enyém?
Az enyémbe kivannak kopva a rugók ami a gyertyán a menetet fogja,és lötyög rajta a gumi tartja csak a gyertyán a pipát.
ha vkit érdekel van elfekvőbe hibátlan GYÁRI első-hátsó fékcsövem, kb 50%os gyári első-hátsó lánckerekem...
nekem volna...
pont az a normális, szezon után ár alatt jobban kapni, sokan meg akarnak szabadulni tőle...
Csak novemberben megyek haza, és most nem tudtam kihozni a motort.
Itt is ragyogóan süt a nap. Szerintem még korai volt kivonatni. Elég az október végén. Már aki akarja.
Enyém ki is van vonva ideiglenesen a forgalomból, otthon hagytam, itt Münchenben meg 20 fok van, és tűz a nap. Napoztam motorozás helyet.
Mondjuk valljuk be őszintén nem is normális aki ősszel vesz motort
Valakinek gyertyapipa elfekvőben nincs véletlenül ?
most néztem a képeidet, az a tankpad nagyon király
Mondjunk nincs sok fent, meg amik olcsóbbak, azokon látszik, hogy töröttek voltak. Polírozott kormányvégsúly, gagyi extrák...
Haver is árulja a Fazerét, a legolcsóbban van fent, és meg se nézik...
Én azt szeretném hogy ne essek le róla ezeken a fasza utakon, ahogy te is leírtad hogy komfortosabbá.
Roys,neked mi a problémád a gyárival?Feszesebbre szeretnéd vagy épp ellenkezöleg,komfortosabbra?
reméljük elviszik...
Tot: Dehogynem! Örülnék ha holnap elvinnék kp-ra alku nélkül

Janika, szóval 4 hónap? Az még simán belefér. Bár ahogy láttam az enyém az egyetlen fekete ami hirdetve van, szóval remélem jön vki aki belezúg
én hirdettem márciustól június végéig...
miután feltettem minden héten újraraktam a hirdetést, hetes szinten 1000 fölötti látogató volt... hívás meg egy se...
Hogy ti semminek sem tudtok örülni...
Hi!
290-en nézték meg eddig a hirdetésem, de még senki nem hívott engem se. Igazából én sem tudom, hogy mit akarok el, de ha nem megy el, akkor sem bánkódok, mert tényleg nagyon szeretem. Bár most már azért el tudnék képzelni a fenekem alatt vmi sportgépet
Hali!
Az én motorom is fent van 2 hónapja, de még senki nem írt, vagy hívott (enyém is annyiért van fent...). Még jó, hogy el se akarom adni, mert nem sok embernek van motorra pénze, ahogy látom. Én azt se tudom mire lenne érdemes lecserélni. Vegyek dupla annyiért valamit, amit nem tudok többre használni? Meg kapásból átírás, illeték... Az adjon el most motort akinek muszáj.
Az elso lanckerek vedoburkolatat milyen surun szoktatok leszedni, tisztitani? (A szervizben tojnak erre alapbol. Egy kisebb marek olajos kavicsreszeleket szedtem ki onnan ma...)
Amiert erdekes a dolog, hogy valami allat ugy megtepte a rogzito csavarokat, hogy a tesco gazdasagos minosegu csillagkulcs eltort a csavar meglazitaskor... Esetleg gyarilag vannak ezek igy megtepve? (A konyv szerint ha jol emlegszem, ezeket kb 10 Nm koruli ertekkel kell meghuzni.)
Esetleg valami más ?Kutyacsont ilyesmi?Akkor gondolom megéri cserélni ilyen szar utakon ?
Hali!
Ég és föld
Régebbi 750 nél nem tudom,hogy mit kell esetleg alakítani,de újabbnál a fesszabályzó tartóját le kell vágni!
Üdv.Segítséget kérnék hogy ha hátsó rugós tagot cserélek(ZX636-os),kell e még hozzá valami, és hogy mennyire számíthatok jobbra mint a mostani?
Az biztos. De én inkább a cross countryt preferálom. A gépem is inkább arra való. Nem downhill gép.