Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen!
igen, és fasza lett az új fényezés
Vagy mert úgy izgalmasabb
OKés srác! grat keress rá a neten.... de biztos neked van igazad.... jah és nem a szín miatt raktam össze a két dolgot...
Igen es ezert vannak olyan emberek akik megveszik a motort aztan 3 honappal kesobb meg eladjak. A hitelt amugy tenyleg erre talaljak ki,de pl egy 1m Ft-os motorert nem szivesen fizetek masfelszer annyit.
Pl akitol vettem a motort kifizetett kb 900e ft-ot a banknak ,es se motor se penz...
Erre találták ki a hitelt
'6 ért tudok szintén ! Füst és átlátszó színben! E nélkül!
Integrált indexel!
ez a videó ott van!
http://youtu.be/f_1vfXBCqZs
Azt megköszönném!
Igen!
Mindjárt tolok képet és árat!
Sziasztok!
Basi a régebbik Z-hez is tudsz integrált indexes hátsó lámpát? ?
Hali!
Hát igen mákunk volt az idővel
Idén már nem valószínű,de beszéltem Dénessel és közös túra lehet,hogy lesz
Ja lefelé gurulsz. Mert piskóta vagy.
bazz most nézem a képeidet nekem is ugyan ez a mivv suono dob van fent mint neked a legjobb csak az én gépem fekete
ez mondjuk jogos
Srácok a Monster energy matrica ugyanolyan életérzést közvetít mint a red bull rockstar stb. Rengeteg extreme sportot támogatnak ezek a cégek,így nem feltétlenül kell hogy bármilyen kapcsolat is álljon az ital és a motor-autó gyártó cégek között. Én speciel, egy olyan srác vagyok, aki nyáron a motorozáson kívül wakeboardozok, télen snowboardozok, korizok, hószánozok, tavasszal és nyáron geci nagyokat bringázok erdőben lehetőleg lefelé. tehát szeretem azt a fajta életstílust amiket mondjuk ezek a bizonyos italmárkák támogatnak.

Maradok tisztelettel (és nem okoskodva) kivételesen
ezért nem kell ilyen matrinyát ragasztani a gépre
Az lehet, de az országúti motorokhoz már nincs köze.
Semmi probléma csak most olvastam vissza.
Lehet!
a kawa cross csapatának a szponzora a monster nem?
ez szerintem ugyan az a lámpa mint amit én is betettem csak egy szarabb minőségű fotón
Hát mér semennyire nem tartozik össze a két cég, mivel a Monster a Yamahát támogatja és Ken Block-ot
Gondolom az 4-500 ropi az az amiert nem a tiedet nezte ki maganak