Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.... most nézem, hogy neked van üléspúpod is
Par ezer forintert kivonjak. Max 6 honapra lehet kivonatni. Ha az elore megadott ido elott akarod uzembe helyezni azert is kell fizetni asszem 1500ft-ot.
Nem kell kotelezot, es sulyadot fizetned utanna a megadott idoben. Legjobb tudomasom szerint mindent intez az onkormanyzat.
és mennyibe fáj egy 636 hátsó rugóstag csere, mert nekem is ez van hogy kissé puha a segge és lenne legalább valami szerelnivaló az unakmas téli hónapokban!
én januárban vettem -15 fok volt
mennyi hercehurca van vele ha kivonatja az ember? én még sosem vonattam ki megéri?
Úton van a cumó... Holnap délelőtt érkezik...
Igen a felfogatást is küld!
Most mar en is mehetek a moto2-be, mert ilyet en is barmikor tudok produkalni...
(Na jo ez bunkosag volt...)
Reggel nekiesek a mocinak és lecibálom róla az "ekét", a felfogatást is küldjem... gondolom?!
Van egy eladó kicsit módosított üléspárom az újabbik Z-re. Tavasszal megcsináltattam és azóta sem volt használva. Ha valakit érdekel akkor jelezze.
Akkor gondolom megérte a cserét, bár nekem lehet az ülést is cserélni kéne és az is javítana picit a dolgon.Főleg hosszútávon!
Egy ilyenre lehet én is beruháznék
Én sem még!
Tök 1szeru mast akarok mar venni,egy motor 1szezon max 2,de 1eleg volt.
A régi Z-n igy néz ki a hasidom!
egy tuti jó. nekem is ez volt a baj velük, igaz müködtek rendesen, de egyszer valamelyik feljebb csúszott és kihagyott. azt hittem ez valami olcsó dolog, de amikor meghallottam az árát....
Vettem 4et használtan. Ha érdekel szólj. Elküldöm és megnézed melyik milyen és ha tudod használni megbeszélünk egy árat.
Én se
Én feszesebbet akartam azért tettem bele,és addig tekergettem(hetekig) a húzó és nyomófokozatot még rá nem találtam hogy legkevésbé hozza zavarba az útegyenletlenség vagy egy hupli.A gyári telóval vagy belengett többször egymásután,ha keményitettem a nyomófokozaton vagy a rugóelöfeszitésen akkor pedig elpattogott,normális nézelödös tempónál nem volt vele semmi gond,koncentrálósnál viszont beszaratott néha. A csere után komfortosabb nem lett,mondjuk nem is próbáltam soha milyen lenne puhább beállitással.
Én sem.
Én nem adom el.
mikor hírdettem szépen minden közösségi oldalról töröltem a feltöltött pályázós képeket
Mindenki elad? Mi a pöcs van srácok?
Janika, biztos megnézték a facebook képedet! Ilyen rosszarcú idegentől én se vennék motort!
Üdv mindenkinek! Lime party óta 1-szer ültem motoron annyi a meló! MIa helyzet veletek?
szevasztok.
Nekem is fent van a hirdetesem 2hete,meg 1 telefon sem email sem volt meg.pedig szerintem olcson adom,es most koltottem ra 180.000ft.leszeretnem cserelni .de ha mas nemlesz beszamoltattom.
Én novemberben vettem. De most arról van szó, hogy most akarjátok eladni. Na az a nem normális.
En is a ket evvegi unnep kozt bonyolitottam le az uzletet :D