Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez tök jó akkor lehet én is kivonatom
Ja, csak elcsapott volna egy MÁV-os emberke, akkor futhattál volna a pénzed után. Vagy te elcsapsz valakit, utána meg agyonüt, mert nem fizet a biztosítód és a saját zsebedből kellett volna fizetned. Sokan így jártak.
Nem kell többet fizetned! A forgalmiba beírják, hogy meddig van kivonva. Ennyi.
Biztosító maradhat, csak jelezni kell, hogy szünetelteted a biztosítást. De legtöbbször megéri tavasszal váltani. Lást az én példám a Wabard-dal. 4254 Ft lesz negyedévente.
legjobb a MÁV volt lehet nem fizetett senkinek de nekem semmilyen gondom nem volt velük
és a forgalomba visszakerülés az full automatikus, tehát megadsz valamit aztán akkor már csak felülsz és mész a géppel, se ügyintézés se fizetés semmi? mert ha így van akkor már nem tűnik olyan rossznak.
és a biztosítást az újra kell kötni vagy a biztosítónak is jó ez így és az is megy magától?
Nincs jó véleményem az új biztosítókról. Eddig AIM-et, Union-t próbáltam, mind kutyaütők. Amíg Allianz-os voltam, nem voltak félreértések. Pl. volt, hogy szüleim meg én is fizettem a biztosításomat. Kicsit túlfizetésem volt. Allianz meg küldte vissza a pénzem. Ezek az olcsó biztosítók nem küldenek csekket se, hogy be tudjam fizetni a biztosításom. De ahogy látom a Netrisk fejlődik, próbálják elejét venni a hibáknak.
Bemész az okmányirodába, és 10 perc ha nincs előtted senki, és lehet csekket befizetni a helyszínen (nem mindegyik okmányirodában lehet).
- 2300 Ft volt nekem a csekk
- max. 6 hónapra lehet kivonatni, tehát megadhatsz korábbi időpontot is. Pl. március 1-et adsz meg 2-án ülhetsz rá...
- teljesítményadót a kivonás napját követő hónap 1 napjától nem kell fizetni, és a visszahelyezés napját követő hó 1 napjától kell fizetni (tehát ha hónap végén vonatod ki, és hónap elején helyezteted vissza nyersz a legtöbbet)
- azt nem tudom pontosan, de azt csiripelték, hogy ugyan ennyibe kerül idő előtt visszahelyezni a forgalomba
- személyi, lck., forgalmi legyen nálad

- aztán csak annyi a dolgod, hogy elküldöd a biztosítónak az iratot amit kaptál
Ha felraktam majd a mocira tolok fel képet!
gyári áron megveszed ezeket akkor majdnem rádobod plusszban a motor árának a felét
Próbáld meg az union24 oldalán éves/átutalásos fizetési móddal.
Na, várjuk a képeket majd róla...
Nekem is nagyon adja, örültem is amikor Horizsoo annó úgy döntött hogy elpasszintja őket, a bukógombáival. Elég jó vétel volt...
Jahh, gyári áron nekem sem lett volna sosem ilyen tükröm, de még hasidomom, sárvédőm és üléspúpom sem... Ügyeskedni kell...
ok vele már beszéltem korábban ha jól emlékszem akkor 12 vagy 15 lenne az ára de talán abban a fényezés is benne volt... de már nem vagyok benne biztos annyifelé néztem meg telefonáltam már ilyen ügyben, csak arra emlékszem hogy Gyapi adta a legjobb ajánlatot púp ügyben
nekem 100k/10% önrésszel negyedévre 59000 volt az majd' havi 20
Olcsóbbak lettek a biztosítások talán.
Most kiszámoltam 2 eltérő bónuszra a biztosításom B3-B4-re.
A legolcsóbb biztosítás mindkettőnél ugyan annyi. Tehát nekem megéri kivonatni a motort.
Köszi a gyors választ!
Igazából a gyári tükrömnél is be kell húznom kicsit a könyököm ha többet akarok látni ,de ez számomra sem okoz gondot!
Igen,megveszem azt amit itt hirdettek!
Régóta tetszett,de a kawa oldalán feltüntetett ár jóval több mint amit nekem megért volna!
Talán még ma postázásra is kerül!
Kíváncsi leszek hogy fog mutatni rajta!
Régebb Z-n még nem nagyon láttam!
De a Te gépeden nagyon bejön!
Gyerekek! Előre tessék nézni ne hátra ...
Cimbó a fazert kombinált cascóval vette hitelre. Asszem olyan 3000Ft-ot fizet havonta rá. Ennyit nekem is megérne, de 7000-et nem fogok fizetni érte...
én is kikalkuláltam azért elég durva díjak vannak
Szeva!
Szerintem jónak kell lennie...
Az az igazság, hogy már nem nagyon emlékszem milyen volt a gyárival... Ezzel be kell húznom a könyökömet, hogy el lássak mellette, nem tudom, hogy ez a régivel is így volt e (és most hírtelen azt sem, hogy ez csak kis tempónál van, vagy tankra feküdve is...) Mondjuk engem ez nem zavar.
Ami küldömbség van, az az, hogy ez alacsonyabban van. Eleinte beleakadt a kezem, mert meg voltam szokva a réginek a magasságával, de meg lehet szokni...
Beruházol abba amit itt hírdettek már párszor?
Plazer: üléspúpot Gyapitól tudsz intézni, azok is elég szépek és jó árban is vannak....
ja ezt néztem én is hogy hosszú távon ne éri meg és akkor még utánajárás sincs
Pfff, ez szép, majdnem 2x annyira jött ki mint amennyire szerettem volna... :) :S
Sziasztok!
Tibi tudnál valami infóval szolgálni a tükrödről?
Lehet annyit látni benne mint a gyárival?
Remélem jó a régebb Z-re is!
Hát nem tudom.... a bónuszugrás hosszútávon jobb lehet mint az évi ~15000Ft spórolás kivonatással. 2008ban 38000Ft/év volt a kötelezőm most meg 13000/év lett. Idén már nem is fogok szarozni a kivonással. Mondjuk a casco is egy fontos befolyásoló tényező...
Tényleg, utólag lehet valahol olcsó casót kötni? Csakmert egyetlen kalkulátorban sem szerepekl motorra...
Szerintem megéri kivonatni. Október végétől március végéig szoktam, erre az időszakra nincs kötelező és súlyadó. A casco-nak 20%-át kell fizetni. Kitudod számolni, hogy megéri-e? Egyszer 4000 Ft a kivonás, vissza automatikus, tehát nem kell újra üzembehelyeztetni. Annyi a buktató, hogy a köteleződ nem lesz folyamatos 9 hónap, így nem ugrasz bónuszt (de monnyuk kinemszarjale )