Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem akarsz magadnak sok baj okozni keress egy kevésbé sérült gépet... lehet jó az ára de nem éri meg, mondom ezt én is még egyszer úgy hogy én is sérültet vettem de csak az enyémen csak felületi sérülések voltak
Hat asszem nem erre mondjak azt, hogy anyagfaradas :D
(Mint kozismert annak a kagylos tores a jellemzoje :D )
A hátsó konzolt is nézd meg,ez lett Knapet motorjából miután záróvonalon megfordult elötte a nyanya.
ez egy rakat lom...
Nem ilyen egyszerű a szitu, mert a gép Münchenben van. De ha valamelyikőtök éppen kinnt van az October Fest-en és megnézné, utána fizetnék neki pár korsóva.....
187
168
markolat pl.
MotorLine
ebay
175kb
még egy kérdés milyen magasak vagytok kb? mert ugye ez is számít abban hogy mennyire kell előredőlni, én 185 vagyok
faszán néz ki... viszont hol veszitek ezeket a kurva jó markolatokat én sehol nem találtam eddig normálisat csak ilyen sima gumi szarokat találok mindenhol
miért kormánysúlyt is adnak hozzá?
ja bocsi. kingmidasnak 636os a hátsó villája
nekem is az van. még kint vettem németországban. szélesebb és kicsit jobban előre kell dőlni mint a gyárinál. kényelem szempontjából nem biztos h a legjobb, de nekem bejött. amit szokni kell h a kormánysúly nem az a dögnehéz mint a gyárin, szar úton lehet zavaróbb menni. bár én teljesen meg vok elégedve vele.
Nem,de szerintem az is megoldható,mintha láttam volna már valakinek itt is régebben.Biztos jobb mint nekünk a gyári zártszelvény lengövilla.
Nekem is ilyen volt fent a Z-n. A gyári kormánynál kicsit szélesebb és valamivel alacsonyabb is.
Fúrni nem kellett.
Ízlések és pofonok, jobban bejött mint a gyári.
Meg + 150e, es megkapjuk az en motorom tavaly teli arat...
Ami lassuk be sokkal jobb allapotban volt akkoriban :D
Hali!
Egy gyors fejszámolás és nekem kb:800eft jött ki,ha bontóban meg tudnád venni az alkatrészeket Hűtőt,műszerfalat nem számoltam,mert nem látni,hogy sérült e,plusz a sok kis apróságokat.
Papirozás 300-körül és még ott tartassz,hogy te rakod össze
Szerintem felejtős!
Szia!
Mielőtt döntenél nincs lehetőséged valakit megkérni, hogy megnézze? Aki ismeri ezt a típust vagy egy szerelővel egyeztetni?
Ahogy többen írták, azért lehet kisebb meglepi még azon kívül amit látsz.
Alkatrészt ha nem is itthon, de a német e-bay-en lehet találni már az újhoz is.
bontóban nics már kérdeztem
hajlítani sztem vissza lehet mert az asszem vasból van de h mennyire lesz pontos hát nem tom

nekem muszáj volt cserélni

a gyári meg ha zsoltinál vettem volna akkor is 27 de sztem bontót mindenképp érdemes felhívni!
Oksa!
Még alszom rá 1-2öt.
persze, azt megköszönöm!
annyira nem SOS mert nekem csak egy nagyon minimális hajlás van a kormányomban, azon is gondolkodtam hogy visszahajlíttatom csak nem tudom mennyire lehet pontosan kimérni hogy egyforma legyen
hello
én írtam nekem van fenn lucas kék kormány, nekem bejönn csak annyi vele a macera h 2 helyen nekem meg kelet furni mert oda akad be a mind két oldalon a konzol, de nekem 04 es z van

képet hétvégére tudok csinálni ha az neked jó
azért az árat szerintem úgy számold hogy egy 100-150 legyen pluszban tartalékban, mert a vázzal ha gond van vagy nem lesz olcsó rendbe rakatni vagy soha nem lesz jó teljesen