Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért én is vettem egy két cuccot az enyémre bontottan
hibátlan tank motor színében 45
lábtartó kopletten 15
jobbos farokidom 15
hátsó lámpa 10

de új Z1000-hez nem kapsz semmit bontóban.... úgy lesz ehez is alaktrész a bontóban mint neked volt 750-hez 2 éve
Kérdezd meg a Kawazsoltit, hogy mennyi lenne? A ZX10 fórumon megtalálod, de itt is kérdezheted.
A Te döntésed... Azt a számlát már eldobtam, így csak fejből néhány, amire emlékszem:
Üzemanyagtartály: kb.200e
Műszerfal: kb. 130e
Lábtartó kompletten: 50e
farokidom: 20e
stb...
És ez, amit meg akarsz venni, csúnyábban néz ki.
700k ?! egy csúszásért?
Kb ennyibe tudnám elhozni ezt a z1000-et
Amúgy 1 azaz egy db eladó van '07 utániból a HA.hu-n

Amúgy köszi a sok kommentet, de egyenlőre be vagyok indulva nagyon....
Nah, ja... De eléggé korlátozottak voltak a lehetőségeim. Fent történt Pesten (én ugye kanizsai vagyok) és este 10-kor szoptam meg. Még jó, hogy a kereskedő sráccal voltam a ringen (Lime-party) és Ő segített. Elhozhattam volna tréleren haza is, de itthon nehezebb lett volna a javítás. Akkor körbe kérdeztem a bontókat, ahol jól kiröhögtek, hogy mit akarok? Új modell, majd talán 1-2 év múlva. Úgyhogy mindent újonnan kellett megvenni hozzá. Aztán amikor megláttam a számlát, hogy mégis mi-mibe kerül, akkor Szép árak vannak. A lábtartóra az a gumi szar, amin a lábad van, az volt vagy 4 ropi (mivanb@zdmeg?) Szóval, nem olcsó a javítás.
szerintem 300 nem lenne elég... és ehhez nem lesz bontóban cucc.. még régi ezreshez sincs.... sőt kicsi Z-re is van amit nehéz szerezni pedig ehhez relatíve sok cucc van bontókban
igen az meg a másik, szerintem is felejtős, ha bontós lennél vagy szerelő vagy legalább kurva jól ismernéd a típust kb. csukott szemmel szé-össze tudnád szerelni akkor jó lehetne valamire... de így inkább ne erőltesd
hú az kib@ drága javítás volt
oldala nem vészes, én is úgy vettem az enyémet hogy csúszás volt az oldalán,dekli, műanyag vackokat meg lábartó csere tankot, kiput helyrehozni stb... de szerintem azért tört el a segédváz mert annyira megcsavarta a elején lévő sérülés a vázat, én ilyet nem mertem volna venni.. most sem mernék
Még anno 2007 augusztusában én is elfektettem a motort a jobb oldalára. 50-el csúsztam és a jobb oldali cuccok sérültek rajta, viszont az oldalmerevítő, villa, kerék sértetlen maradt(ami a képen sérült). Igaz, hogy a Bing-bang-nél csináltattam meg(ami nem olcsó), de akkor volt 700 ropi a javítás. Ez ránézésre is totálkáros Annyi eladó motor van, még pont ezt a szart akarod megvenni? Ez max. alkatrésznek lesz jó. Bontottan meg elég kevés alkatrészt fogsz hozzá kapni szerintem.
Ja es ezzel csak gurulokepes a motor, es az eletemet nem biznam ra...
A javitas baratok kozt 250-300rol indul bontott alkatreszekkel. +festes
Az elso lampa, es km ora resz is serult? (Ha igen akkor a serules mertekerol +50-100 :D)
Igen gondolkodom a vételen, már tárgyaltam is az eladóval.
Azt látom én is hogy az elsővilla meg felni kuka...... csak a vázsérüléstől fosok nagyon.... a moci egyébként pöccre indul...
Itt a másik oldala is, hátha ez nektek többet mond.
srácok ki írta azt hogy Lucas Superbike kormánya van fent a Z-n? mert lehet én is vennék egyet csak érdekelne vele a tapasztalat illetve hátha van róla egy fotó a vason.. hiába keresgélek vissza nem találom a fórumban
meg ezt nagyon olcsón kell adnia az eladónak hogy megérje - gondolom külföldi akkor regadó, első forgalomba helyezés stb.. - meg persze még a javítás és nemhiszem hogy új z1000-hez bontóban lehet már cumókat kapni...

az meg a másik hogy tényleg ha készlesz kb. jóra és egyszercsak menet közben 200-nál előjön egy a balesetből származó hiba...
Ha meg akartad eddig venni, akkor szerintem felejtd el. A vaz szinte biztos eltekeredett, amit ha nagyon ugyes valaki kevesbe erezhetove lehet javitani, de ez nem 100%-os minoseg. Az elso telepszkopok (es igy a vaz sem ugy all ahogy kell. Ha a bal oldali vazelemek tortek, akkor valoszinu a blokk hatuljanal levo felfogatasok is serultek.
Egyszer elunk azt a plusz x ezer forintot inkabb add ki egy jo motorra, vagy inkabb berelj ha nincs ra elegendo, de ilyet ne.
nemtudom hogy mit jelent de jót nem szerintem az a segédváz azért elég erős ha az eltörik... akkor ott sok jó nincs szerintem
Hali skacok!
A véleményetekre lennék kiváncsi. Adott ez a z1000, kapott egy pofont jobb-előlről, eldőlt a jobb oldalára....ennek ellenére a bal oldalán eltörött az a konzol (jobbon nem)...
Ez mit jelent? Elment a váz? vagy hogy?
Köszi!
juteszembe vettem tegnap egy új kupakot... eddig egy régi grex-et használtam amit nagyon szerettem de hát nem nem az igazi szegény elhasználódott, most vettem egy komolyabbat nem gondoltam volna, hogy ilyen durva különbség van a kettő között...
és a lengővillát nem cseréltél? láttam már olyat is aki azt is cserélte 636-oséra?
Ezt vegig se merem gondolni
Ezt hogy sikerült kibuliznod Csak nem természetben fizeted a többit ?
Arra az egy centire gondolsz? :D
Markaszervizt nem tudok (ahol regebben voltam az megszunt), de mas szervizt igen.
(En is ott csinaltattam a dolgaimat a 12 ezrest 13 ezernel...)
Akiket en ismerek:
http://www.see-see.hu/ (Itt voltam az utolso szervizen) vagy http://www.motorvaros.hu/ (Ok is eleg jol dolgoznak.)
Vagy esetleg valaki Mezőberénybe egy kis évadzáró streetfighter bemutatóra.Mezőberény 2010 szept.25