Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pici 500as
nekem is van otthon egy pici 500-as robesz most azt akarom még "téliesíteni" hogy hidegedd időben is lehessen vele szaladgálni
Nocsak nocsak. Akkor jövőre már jöhettek együtt csúszni a törpével. Gratulálok!
Nem volt melegem, de legalább az eső nem esett.
Grat az utánpótláshoz!
Tegnap morgolódtam is magamba, hogy miért pont abban a jó időben tettem mindezt...
Szevasz!
Úgy bizony!
Bár ez a szezonom előreláthatólag eléggé korlátozott lesz, mivel februárra jön egy újabb motoros palánta...
Ezért is vágtam a bringázásba ismét bele. Vecsés-Hűvösvölgy távlat egyelőre elég jó túra 1-2-szer egy héten.
Az összerakás nálam még várat magára, addig lesz még pár tennivaló. Szombaton gurultam vele egy szép nagy karikát, most hétvégén olajcsere, tavaszig meg csinosítgatás...addig pihi.
A bringázás nem vonz, inkább vettem egy pici mocit, hogy a télen se unatkozzak.
Jön a tél, kell a kondi, várnak a hegyek
Én azért össze is szeretném rakni a hétvégéig, még nem érzem lezártnak a szezont. Bár mostanság az önerőből hajtott kétkerekű felé is erősen kacsingatok, kis kondijavítás végett
Lassan az enyém is így fog kinézni, a bontás már elkezdődött.
Tegnap felraktam az új hűtőmet, illetve könnyítettem a motoron...
Így most van egy eladó hűtőm, mely némileg el van deformálódva, de garantáltan nem folyik vagy ereszt. Pont 2 éve hogy így használom...
ok, méreteket is tudsz mondani? mert nem szeretnék sokkal szélesebbet mint a gyári, ill az a merevítő az mindeképp kell rá az nem tetszik rajta annyira, ez nem egy cross gép
hmm tényleg most hogy megnézegettem igazad van... csak én úgy voltam mindig az S verzóval hogy ok ok van.. de nekem a meztelen kell, így nem igazán figyelgettem
olaj szerintem 10w50 full synt legalábbis én azt teszek bele
Bazdki nah EZ! Remélem nem csak koncepciómotor!
Hello! Igen ez az!
Mit kérsz a Pazzoért?
Te Panyo, minek neked ennyi index arra a motorra?
Talán jővőre
Mikor koppan? Nem a teleszkoppal van baj?
Adatlapot tessék kitölteni .
Hány km van a motorban?Szinte kizárt dolog hogy kormánycsapágy legyen,nehogy ráhúzzál !
Off!
Még eladóak a Pazzo karjaim,ha nem kell itt senkinek akkor felteszem az apróra
Hi!
Grat a géphez!
Olaj témában mindenki másra esküszik!Motul,Castrol,Fuchs...
Elméletileg elég bele a félszintetikus 10w40,de én full-t szoktam adni neki
Szerintem nem a kormánycsapágyad szól fékezésnél,az inkább rossz úton szólal meg(mondjuk szép lenne,ha egy 2 éves motor kormánycsapágyas lenne )
Szerintem fel van puhítva a teló,küldj egy képet a telók végéről,hogy hová vannak a csavarok tekergetve
Sziasztok. Most vettem z750et 09es évj. Milyen olajat tegyek bele és van valami amire figyelnem kell? Ja és kicsit koppan az eleje ha nagyot fékezek elég ha húzok a kormánycsapágyon?