Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Zrider!
Ízlések és pofonok
Még nem jutottam el a felrakásához. Legutóbbi esős kör után úgy döntöttem nem is fog felkerülni, mert a jelenlegi sárvédőm is hiányos. Így a párom úgy elázott mögöttem a hátsó kerék által felvert víztől, hogy én szinte száraz voltam elöl hozzá képest. Persze esőruhák a szekrény aljában otthon ...
Viszont a felvetett szlovákiai kör, egy hétvégére mondjuk, érdekelne engem is.
Speciál van egy nagyon jó, már "bejáratott", szállásom Rózsaberekben. Egész nyáron vártam, hogy összejöjjön egy hétvégém, de eddig nem sikerült.
Ennek olyan póttartálykinézete van. Te tettél ilyet a vasadra? Nekem nem jön be.
Sziasztok!
Érdekel valakit egy használt Ermax rendszámtartó / hátsó indexek?
Mint a képen csak feketében.
Inkább még idén!Szlovákia. Nincs messze és nem is drága.
Jövőre kéne szervezni vmi nagyobbacska túrát... Mki benne van persze!
Sörös rekesz? Mekkora gép az?
Attól függ. Spec. nekem van tükörreflexes gépen, abban a rekesz forgópontjai kenőanyaggal el vannak látva.
Elég süppedősnek érzem a elejét még igy is ,de ha az jön be ne válts másra! Végülis a fagyálló nem sokat határoz, valszeg nem is fontos cserélni mig van benne elég.
Kell olaj a fényképezőgépekbe?
futó* vagy mi. De értelemszerűen csak az eleje...
Szia Front!

A sűrűbb telóolajtól keményebb lesz a fotómű.
a sűrűbb olaj miért jobb?
fagyállót egy év után még nem cseréltetek, majd csak következő szezon végén.
Sztem cseréltesd ki és kérd, egy sűrűbb olajat töltsenek bele! 10-es helyett talán 15-öst. Én cseréltetem gyertyasort és levegőszürőt is meg leellenőrizték a szelephézagot és lecserélték a fagyállót is benne. A fékfolyadék meg a fékcsőcsere már megvolt 18-nál. ja és a lengővilla csapágyak kenése, de a szervizes biztos tudja!
sziasztok!

most megy a Z-m 24.000-es szervizre, ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
a motor- és fékolaj cserén kívül említett a szerelő olyat is, hogy a telókban is cserélni kéne az olajat. van, aki nem igényli ezt, de ők ajánlják. kérdés: lecseréltessem azt is, vagy felesleges?

köszi!
Köszönzönöm a segítségeket!

CoR
Szia. Megvan, de fel van szerelve a gépre. 1 hónapig senki sem jelzett vissza, így inkább feltettem :)
Valóban a szárazkuplung a "zaj" fő forrása...
Na jó, de a Ducatik szárazkuplungosak. Persze, hogy villanymotor mellette még a Kawa is. Én nyúztam pár évig egy GPX-et, amibe kikönyöklés végett egy ZXR blokkot vásároltam bele, ami ugyan olyan szörnyú hangos volt. Még ahhoz képest is suttogó a Z.
Ja, bár minden viszonyítás kérdése. Tavaly volt kezemben egy D. Monster, ahhoz képest a mienk mindezek mellet is egy villanymotor...
Köszi! Akkor csak arról van szó, hogy ez is egy Kawa.
Hello!
Nemrég fedeztem fel ezt a céget, s ajánlom a Givi mellé mindenki másnak figyelmébe:
www.renntec.co.uk
Szia!
Szintén megerősítem a jelenséget, első pillanattól kezdve létezik nálam is.
Olvastam róla annak idején, hogy van valamilyen mód orvosolni, de nem 100%-os a javulás és rendesen szét kell boncolni a motort.
Tomacsuga!
A givi dobozok közül párat rá lehet tenni. Azokat meg szinte bárhol be tudod szerezni... Bár nekem nem tetszett a felöltöztetett Z...