Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kedves Bence
kíméljük egymást a faszságoktól
persze

most pesten van a morotom ha gondolod megtudod nézni h áll rajta vagy milyen
Köszi ez tetszik, de még megnézem milyenek vannak máshol.
az enyém kék és sztem kurva jól nézki majdnme olyan kék mint a motor sztem rohat jól mutat
Én biztos vmi eloxáltat vennék, azok jó mutatósak!
hello
én a nagyvas.hu oldalon vettem " Lucas Superbike alu. kormány " -t és nekem rohattul bejön és csak 13 ropi annyi h 2 helyen meg kell furni ahol a jobb és bal kezelő szervek felrakod( ez rögzíti az elfordulás ellen) de nem tudom h nektek h van mert nekem a régebbi Z-n így volt
Sziasztok.

Egy kis baleset miatt ki kell cserélnem a kormányt, de nem szeretnék gyárit venni inkább valami jobbat.
Tudnátok segíteni, hogy milyet lenne érdemes rá venni ?
Huuu, azt hittem most van ilyen jó állapotban a motorod, de látom ezek régi képek.
Szevasztok.
Teli aron elado a motorom ha vkit erdekel szoljon ,uj gumikkal,lanc,akksi,21000km van benne.
FORINT alapu ,nagyon kedvezö hitelt tudok ra intezni.
Én meg már teszteltem is tavaly Álló helyzetből eldőlt, a kuplungkar görbült el egy kicsit, meg a sebváltókar hajolt el. A dekni nem sérült. Én meg vagyok vele elégedve
Üdv. Jó a gomba de a baloldalon a dekni hamarabb fog leérni, én már néztem..
Felhívta fater az avplanet tulaját, aki nagyon jó haverja, nem tudott segíteni. Samsungos ismerősöm szintén nem tudott, mert minden alkatrésszel el kell számolniuk, meg azt azért hozzáteszem, hogy a srác is szerencsétlen egy kicsit . Aztán felhívtam egy szervizet, ahol már javították nekem két laptopot is, most náluk van. Az aksi egyébként nem pénz, mert kb 3000 Ft.
oksa.majd latod.ha erdekel vkit szolj...
ez valtozo,ma pl 286km -nel tankoltam 14.7litert,viszont volt mar h hegyre fel 2en 190km volt .szerintem olyan 5-8liter között hasznalat fuggoen.
Akkor várok amíg el nem viszik mert 2 nagy motort nem akarok egymás mellé!Azért szeretném inkább cserélni z750 v 1000-re!De lehet megkedvelem majd idővel csak az a baj hogy már nem lesz sok lehetőségem menni vele!Majd látjuk!Neked fogyasztásban kezelhetőségben milyen a gép?
Csere nekem nem ok,en eladni szeretnem,vagy becserelem majd ujra z1000 v cbf 1000..
Mellesleg eleg jo FORINT alapu hitelt tudok intezni hozza.
Köszi szépen az ajánlatod és ha téged érdekel egy zx12 cserébe akkor lehet élnék is az ajánlattal!Adatlapomon megtalálod az eladó holmik közt!
Szia.
Van egy elado 2006-os z750-em orange elado ,ha erdekel.
Szerintem a 04-06közötti z 1000 csak minimalisan erösebb,nyomatekosabb mint a 750,en olyan 1500km mentem az 1000el,es talan kisebb fordulaton ereztem kulönbseget.
jah és 2004-2006 közöttit szeretnék mert az újabb nem nagyon jön be egyikből sem!
Sziasztok!
Nem rég vettem egy Kawa ZX12R mocit!Sajnos nem igazán jön be Supermoto után!Na most z1000-750 között vacillálok!Havernak van z750 azt próbáltam nem tetszik neki az első futóműve viszont nagyon tetszik benne hogy nem eszik csak 4-6 liter között és meglepően fürge kis gép!Na most a z1000-nek másabb a futóműve nyomatékosabb viszont 6 liter alatt nem lehet megetetni!Ha valamit nem jól tudok javítsatok ki!És egy-két tapasztalatot ha írnátok evvel a 2 típussal azt nagyon megköszönném!
Na megkérdeztem és sajna nem nyert, nem tudok kábelt intézni hozzá, a srác viszont felajánlotta a segítségét, hogy ha javításra adnád a fejed új kábel vásárlása helyett akkor elképzelhető, hogy tudna segíteni... 20 pénz + a javítási díj az nem lesz keves... De így tuti jó lesz legalább... Te tudod...
Szerencsére én nem kötöttem ki a bowdeneket. Mert vissza kellett rakni a gyári dobot. Gyorskötözővel egyszerűen fel lehet fogatni a vezetékeket/bowdeneket, így nem kell feleslegesen kikötni.

A képeken nem is látszik, hova lett felfogatva.
Legalább új akksit ne varrjanak a nyakadba, ha az esetleg nem is volt hibás. Most akkor protekciós vagy vagy csak utcáról bementél? És ez Samsung márkaszervíz?
Samsung VP-X300L
Az LCD és a kamera közötti szalagkábel döglött meg. Többet én sem tudok, a szervíz szedte szét és hívott.
Énse vagyok a saját pénzem elelnsége, de láttam mifolyik az euroval és a frankal, és a forint alapúnál kb 2-3 ezerrel volt drágább havonta.... ha annó felvettem volna másba nem forintba valószínű most kb ugyanott lennék.