Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés köszi szépen! Kiírom én is azt amin vagy, igaz kicsit lefelé áll a kamera de nem olyan rossz...
exup szelepet mozgató elektro motor már nekem is okozott f1 hibakódot
Sajna nem mehetek... Főnököm nem enged el.... Hajnali 4-kor indulok fuvarba... Az a cím amit megadtál az msn cím vagy e-mail? Valamikor összehozhatnánk egy gurulást.
Bakker ha rajta vagyok írd ki nekem is! Drzadam: Holnap jössz lime party-ra? Mehetünk együtt én fél 2-kor idnulok.
Hali!
Azokhoz a Z tulajokhoz lenne kérdésem akinek 07-es van. A tompított az melyik fele a lámpának? Mert nekem a tompítottnál állandóan villogtak szembe... meg az messzebb világít? meg lehet cserélni valahogy a foglalatot az égőkön vagy mit tudok vele csinálni?
A másik kérdésem.: KB mennyit eszik a gép? Tegnap belezavartam 120 km-t éjszaka és kicsit furán mutatta mintha sokat enne... De nem tudom
Válaszotok előre is köszönöm.
Hi all!
Janika a videót kiírom dvd-re mert az a legegyszerűbb és elviszem a ringre holnap!
Ftp szervert nem tudtam csinálni nincs fix ip-m
más: tegnap megvettem életem első csizmáját ... tudom már ideje volt de nagyon fasza meg vagyok vele elégedve, tök kényelmes, jól is néz ki és mellesleg olcsó volt
amúgy én is az irodában ülök..... de én motorrla jöttem úgyhogy még hazafelé lesz
igen csak az enyém az már az újabbik modell és azon megváltozott az egész blokk kinézete
Szia, lesznek, csak irodában vagyok szinte egész nap. Ma biztos nem, holnap szabin vagyok lime party miatt de délelőtt csinálok képeket és teszek fel ide. Nem tom hogy jó e újabbra meg kellene nézni a felfogatási pontokat. Én úgy vettem, hogy z750-re való 2004-től.
Miskeri: leszenk mocis képek? :) Meg arra szerintem még nem válaszoltál hogy ez az idom jó e az újabb Z750-re is?
hi
andraskorosi@freemail.hu
Szeva!

Küldeném az árakat de az adatlapodon nem látok emailt.
Szeva.
Az oldaladra irtam,nekem kiadta h elkuldtem,mindegy.
Z1000 2010-es erdekelne uj,es ha lehet be kellene szamolni a mostani 750et.plusz gumi kell a 750re,erösebb fekbetetek.
emailbe kernem a valaszt ha lehetseges(adatlap)
köszi
Ok! Köszi! Nem megyek Pannoniaringen leszek egy teszten
Ja, és a vízpumpánál is jövöget az olajocska.
A 65/db már jobban hangzik, El fogok menni hozzád szelephézag, FI lámpa és féktárcsa miatt valamikor.
Köszi

Te jössz a Kawaestre?
Szia!

Hogy mennyibe kerül ezt pontosan megmondani nem tudom mert minden motor más más talán a legközelebb a valósághoz 10 és 20 ezer között saccolnám. A féktárcsát ada tudom adni 65000ft/ db áron pesten ha jól tudom 92000ft/db. ezt szeptember 6 körül tudom leghamarabb meghozni. Fi lámpa Kds kábel rádugásakor megkell hogy mondja mi a baj olyan nincs hogy semmi hibakod
Szia Zsolti!

Nálad mennyibe kerül a szelephézag ellenőrzés és/vagy beállítás? Nissin féktárcsa semmilyen formában nem kerülhet olcsóbba, mint 140E?

FI lámpa:
fejidomot leszedtük, de a gyújtáskapcsoló alján letörős csavar van, így nem sikerült lehúzni az immobilizert. Viszont az exup szelepet mozgató elektro motorra gyanakszunk, hogy elromlott, vagy azzal van vmi
Azt hiszem, hogy mégis felmegyek a pályára holnap, de akkor nem viszem a rakéta fényképezőt.
Szia!

Nem kaptam meg ! Mi lenne a kérdés?
okés,igy már odatalálok!
Sziasztok!
Érdeklődnék szedett szét valaki z1000 dobot(4a4-be eloxáltat)?
Mert vennék egy félig kibelezettet és nem tudom mire számíthatok!
Köszi!
Szeva Kawazsolti.
En irtam ,par napja neked az oldalra,es varnam is a valaszokat.
köszi
hali!
igen tavaly is ott találkoztunk, Szigetszentmiklósi lejáró 19 es km