Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
En is varnam a valaszod ,par napja kuldtem az oldaladra.
Köszi
Ok! Köszi!
okés, még úgyis tárgytalan, de akkor mindenképp megkereslek tavasszal. meglátjuk mit hoz a "2." válság...
Megköszönném ha beszúrnál egy térképet ,merre volna az a meki bnzinkút kombi?! tavaly is ott találkoztunk nem? de már nem emlékszem pontosan
Szia! Tudok még 2009-est és új 2010-es modellt de az árakat a kawasaki @steelhorsemotor. hu oldalon beszéljük meg. habár ez a jó forint euró huzavona nem tesz jót az áraknak. Kitudja mi lesz tavasszal.
Hali mindenki
bocs de 2 napig nem voltam hálózat közelben
szal az M0-ás /talán Halásztelki lejáró/ benzinkút Meki kombonál találkozhatunk 14.45 - 15.15 között
ha valaki jön jelezze, hogy hiába ne várjunk
Miskeri köszi a képeket nézegettem, nézegettem majd dumálunk.

Tömeg koma nekem van gyári szerviz füzetem bakker bár mikor megnézheted, amúgy is szerettelek volna hívni a hűtő takaró felszerelés miatt, de 1 telefon csere miatt sajna sok számot elvesztettem,
rábíztam az adatmásolást a szolgáltató hülye emberére
csörögj rám vagy küld el valamilyen formában a számod

FIGU
Nekem lehet aktuális lenne tavasszal, 2009/2010 est a mostani előtti változatra gondolsz Zsolt? Mi lenne körülbelül aza "jó"? Használtmotor beszámítás? Köszi az infót előre is
Üdv.Valaki rá ismer a motorjára?
Ok! Ha kiforja magát akkor keress nyugodtan.
Köszi, de még nagyon nem aktuális, és a legújabb típus nem is tetszik.
Szia! Ha Új Z1000-et keresel 2009-2010-est , tudok segiteni jó áron
két haver akikkel járkálunk együtt ott egy régebbi tuono van megy egy újabbik szériás mille factory, nekem bejön a v2 főleg az újabbik touno bár olyannal még nem mentem.
meg persze ami lemarad a speed triple jó kis 3 hengeres
meg egyszer egy mt01-et is kipróbálnék kiváncsiságból
Tuono nagyon tetszett míg nem mentem eggyel -- olasz, nem olyan doxa mint bármelyik japán.
Z1000 drága, nem tetszik és panyo szerint könnyű az eleje és túlságosan felhasználóbarát.
RSV4 4,5 misiért szintén olasz, bár nekem is qwara tetszik.

Az, hogy motort akarok cserélni az nem azt jelenti, hogy meggazdagodtam (sajnos)
biztos jó motor de ez nem tetszik, ronda
egy streefighter vagy egy tuono új z1000 esetleg egy rsv4
De egy ilyet is el tudnék a seggem alá képzelni: link

plazer: számom adataimnál, ha tudjátok, hogy jöttök akkor hívjál nyugodtan. Bár hétvégére szar időt mond.
ha jó úgyis kell menni rajta egy-két kört
Szerintem az ország legjobb szakasza van most a Bükkben, bár oda vissza is csak kb 40 km. Agentbulu videói között csemegézhetsz.
nekem jó lenne arra nem jártam mostanában egyáltalán, van ott valami jó útvonal?
Ezért kell 2csoportba regelni!
Aki kérdezte a Lime Party tavaly is négy órás volt, uh az csak rizsa volt, hogy a limeparty hosszabb lesz annyival mert elmaradt az utolsó esti motorzás... Nah mindegy is
Én Egerben leszek, gyertek arra és megyünk egy Bükköt
azért egy speed triple az hummmva jó
Bazz imádom ahogy sípol (azt meg zárójelben jelgyzem meg, hogy a 600cm3-at kevésnek tartom): http://youtu.be/VU9-y8qPFsg
hétvégén nem akartok egyet menni? jönne szerintem még vagy 3-4 haverom is, valami néhány órás túrára elgurulhatnánk
Aaa tmijunf? Az mi? kawát vegyél bazzeg! Majd segitek bejáratni!