Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia

Ti álltatok három motorosok az M7esen nem is olyan messze Pesttől még a Balaton felé az út szélén?! Én nem mertem hazaindulni motorral ezért leraktam és elvittek autóval haza. Mondta nekem barátnőm, hogy rendőr motoros barátunk esete után ne kockáztassak... Én meg hogy miért mi történhetne egy egyenes autópályán....

Nagyon sajnállak és ha ti voltatok akkor ne haragudj de mire mi idaértünk egymás mögött állt a három motor és mindhárman ott álltatok ezért gondoltam már nem tudunk segíteni és tulajdonképpen csak valami másért álltatok meg!

Üdv: mater
Köszönöm! Szerencsére úgy tűnik csak apróságokat kell cserélni + egy kis esztétika. Lesz mivel mojolni a télen. Tavaszra újra gyönyörű lesz.
Ejj-ejj ez egyáltalán nem jó hír
Az autós valószínűleg nem is gondolta, hogy neked a vizes úton nem ugyanolyan esélyeid vannak, mint neki
Annak azért örülök, hogy TE viszonylag jól vagy és a motorban sem lett hatalmas kár ha esetleg tudok valamiben segíteni, szívesen! Csak szólj!
Én nem voltam annyira szerencsés a hazaúton. Szakadó esőben az autópályán bevágott közénk egy autós, nem sok választásom maradt, vagy telibe verem hátulról vagy nagyot fékezek (kikerülni nem tudtam, voltak mellettem a külső sávban). Az utóbbit választottam, ahogy belenyúltam a fékbe, a vizes úton már ment is ki az eleje, én meg a szalagkorlát mellett csúsztam a motor után. A nagy forgalom ellenére szerencsére nem mentek át rajtam. Nem tudom hány métert csúsztam (nekem akkor perceknek tűnt), a motor tőlem 8-10m-re állt meg. Én karcolás nélkül megúsztam (na jó, picit megrándult a nyakam), első látásra a motorom is jó karba van: kormány, visszapillantó, index, plexi cserés, a bukógomba nagyon sokat védett. Lábon hazamentem vele, az elgörbült kormánnyal érdekes mutatvány volt. Az autós nem állt meg, szívbaj nélkül tovább hajtott. Szerencsére volt segítségem, mire feltápászkodtam az útról, már tolták is le a motoromat. Olcsón megúsztuk, tréningbe volt az őrangyalom...
Ritkán vagyok fent, de mindjárt fellépek!

Janika: Jó utat, jó nyaralást, visszajössz gurulunk!
A legjobb tegnapi fotó:
ez itt!
lehetsz a keresztapja, nem bánom
Nem tudom ki volt, de egy ilyen lelkes kétkerekűt én is láttam
Ő éppen hozzáért a szivacsfalhoz a végén, de kissé mintha megijedt volna
SOS eladó egy ÚJ, sötétkék színű, integrált indexes hátsó lámpa ZX-6R 2005-2006, ZX-10R 2006-2007, Z750S típusokra. Ár alku nélkül 12 e Ft.
Hali!
Valaki meg tudná nekem mondani hogy az első világításnál a tompított és a fényszóró vezetékét meg ehet-e cserélni vagy lehet-e valamit csinálni vele mert a tompított világít messzebbre

Miskeri felvettelek msn-re de eddig semmi :D
NA jóvan gyerekek, mi indulunk nyaralni, 1 hétig offline leszek, max lopok valahol egy kis wifit majd Ha a oólóból lesz vmi írjátok meg ide...

sedu a zx-9 fórumon megtalálod.
de elnézést kért már látatlanban,lapozz vissza a 9-es forumon
megsejthetem ki volt a z1000 es kamikaze aki célbavett az egyes kanyarban és borításom kezdetekor elvágtatott mellettem ugy 40 es tempókülönbséggel majd a hátsó féket iszonyatosan taposva telibeverte a szivacsot?
Én is rendben vagyok ne izguljatok miattam
hali
mázlim volt pont haza értem szárazon,
örültem mindenkinek, jó volt dumálni
FIGU
És? Örült neki mint atom! Különben is látod így kell bótóni... Áj tink tisz iz a begining of a bjútufil frensip....
Én Hringen leszek, de lehet, hogy visszafelé beugrok, az úgyis ismerős pálya, jobban is megy!
Jajj, de nagyon örülök, hogy mindannyian szárazon hazaértetek csak én sz.ptam be a harcif@szt... Gyakorlatilag ahogy kitettem a lábam, jobban mondva a kerekem a ringről elkezdett ömleni az eső természetesen amikor betoltam a mocit a garázsba itt almádiban akkor állt el...
Na de a party az király volt, az ucsó etapban alig voltunk a pályán, mert ugye az okosabja az időben hazaindult, hogy elkerülje az esőt!
Majd összehozom valamelyik oválissal, s lesz sok kis piskótaalakú jénai...
Remélem "hasasan" kerül vissza ennyi idő alatt igazán megellhetett volna
A lényeg, hogy 'fülig ér a szája'
A jénai már csak utóbb, de majd hazaérkezik. Úgy látszik jól érzi magát nálam...
Hello!
Egyben, szárazan itthon. Aztán 2 percen belül elkezdett esni az eső
A jénaim még mindig nem ért haza , de amúgy sem maradtam sokáig, úgyhogy mindegy is remélem, TI jól szórakoztatok
Aki akart megtalált :-),na de viccet félretéve vasárnap én Kakucsolok.
Hali Midenki!
Szintén ázás nélkül otthon
Most néztem végig a felvételem, ez a GoProHD nagyon hibátlan felvételt készít, majd feltolom, s jelentkezek.
Aki a 3-as csoportban volt esetleg megtalálhatja majd magát.
A 2. menetben sikerült a sárga zászlót előcsalogatnom egy pár másodpercre, de sikerült a helyzetet korrigálni...
aminek az árából sokat lecigánykodtál