Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok én is hazaértem 8-ra. M0-son volt nagy a szél, szerencsére m5-ön már jobb volt a helyzet. Eső elkerült, de olyan kurva sok bogár volt, alig láttam ki a plexin. Örültem mindenkinek, jó volt találkozni a Z-sekkel. Bivaly téged kerestelek, de nem találtalak! Vasárnap jön valaki a ringre? Na megyek Zsú-hoz viszem a vásárfiát! Sziasztok!
Megúsztam én is kellett volna egy vitorla és ingyen hazértem volna olyan szelem volt
Szerencsére énis száraz marattam!
Hazaértem ázás nélkül. Most épp szakad az eső. Jó volt a nap. Örültem látni a régi arcokat.
Ló estét!
Remélem mindenki szárazon megúszta a hazamenetelt
Nállunk pont amikor toltam be a garázsba a motort akkor kezdett esni
Amúgy jó volt az egész nap örültem,hogy egy kicsit (majdnem)mindenki megjelent
Borso eltünt remélem fotózott sokat!
Sajnos megint messze vagyok, igy ismet kimarad a party.
Tegyetek fel sok-sok-sok kepet!

z.
Bar nekem a regebbi tipus van, de hasonlo az ikerlampa felepitese. (Gondolom a Tied sem angol import....)
Ha rajta ulsz, akkor a bal oldali a tompitott, lehet, hogy csak fel lettek cserelve az izzok csatlakozoi.
de lehet, hogy a xenon miatt villognak :)
ha villognak vissza kell villogni aztán ha örüljenek
Szia!
Nem lehet, hogy rosszul van beallitva a lampad?
(Nem ismerem a z750 lampajanak a hatuljat, de a z750s-nek ott van ket tekeroize, amivel nagyon el lehet allitani a lampat.)
Szevasz!

Miért is villogtatnak szembe? Nekem még akkor sem, ha rákapcsolom a refit. És mindig rákapcsolom, ha elhagyom a helységnév táblát. Nem azért villogtatnak, mert mész mint az állat?
Amúgy a fogyasztása teljesen jó, kb. 200-300 km között lehet vele kijönni, meg amúgy is, ha kiürül, töltsd tele
Az FI - Fuel Injection.

Hová költözöl? Sajnálom h. nem jössz...
Nálam a probléma abból adódott,hogy egy vezeték becsipödött az exupnál.Ha kikötöd,folyamatosan ég az f1 lámpa.
ha valakit érdekel tudok szerezni kawákhoz gyári hibakódolvasót, rendes gyári cucc kawa szerelő barátom adja el mert bezárt a szalon ahol dolgozott
fogyasztás nagyon függ attól hogy mennyire húzod a gázt mert lehet 120km-et kényelmesen menni meg lehet vadállat módjára csapatni.. ahogy én néztem nekem kb 6-10 között mozog a fogyasztás attól függ mennyire vagyok állat de igazából nem szoktam figyelni ha üres tankolok itt nem érdekel a fogyasztás
És mit csináltál vele? Kikötötted? Vettél új motort, vagy meg lehetett szerelni?
Én 15h körül érek ki.
Szia ! Mindkettő! Megtalálsz közösségi oldalakon is. Szólja ha ráérsz és mehetünk bármerre motorozni.
Legszívesebben elmennék motorozni,de akkor két szék között a garázsban aludnék.
Azt hagyd a fenébe majd az asszony megcsinálja helyetted gyere inkább motorozni
Gyapi nem tud menni,épp költözik.
sziasztok! nem tudnátok véletlenül szerezni nekem egy müszerfalat elfogatható áron kawa z750 2005 mocihoz? hálás lennék érte! neten keresem már hetek óta és nem jutok elöbre!
Pestieknek mondom, meg Gyapinak, hogy Agenttal mi holnap a szokásos Örs vezér téri Shell kúton találkozunk negyed 3kor. Aki akar jön.

Písz
várj türelemmel!
nem lassan most azonnal
az én kamerám, lehet a tiéd lassan!