Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pesten mindig esik, ez nem meglepő
Én Törökszentmiklósi amit az adatlapomon is olvashatsz.De sajna már itt is befelhősödött mondjuk az idő még tűrhető lenne mocizni mert még nem esik de túl lusta vagyok
Alpinestars protektoros hálós kabát XL-es eladó vagy cserélhető pl:telefon,gps
Nem volt kapacitásom (meg el is felejtettem ) felhívni őket. Jövő héten rájuk csörgök.
Te merre laksz?
Hali
hol vagy Majorkán
mer nálunk esik
FIGU
Fiúk, lányok elő a mocikkal itt a jó idő!
Köszi!
Ebben az esetben szerintem passzolom a masinát.
Öööö...izé..... azt szeretném kérdezni, hogy ebből a pólós dologból lesz-e valami Kicsit fel kellene frissíteni a dolgokat, nem? Bár már itt az ősz, azé' hordanám egy kicsit Nos?
Azt nem irtam, ez a cucc a siloplast-hoz hasonlo kinyomhato flakonban van.
Szia!
Lehet venni a kanyhatomiteshez hasznalt anyagot. Nem tudom, hogy mennyire fuj ki, de fem, fem kozotti tomitesre ez jo. Ami a lenyeg, hogy a magasabb hotartomanyut kell megvenni, mert a masik hamar megadja magat.
(er-5 kipufogonal ehhez hasonlo gondom volt, es ez tokeletes volt.)
Amig meg nem szarad (kb elso hasznalat) ne tarold a motort esoben :D
Miskeri ha jó idő lesz vasárnap csapatás valamerre?
Igen bekapta a dob végét. tiszta agresszív lett.. elzavartam utána meg a kereket harapdálta... k*cs*g dög.....
Ui.: Lett egy kis problémám... kifúj a a kipuff az összekötőnél. Mit tudok vele csinálni vagy mivel tudom betömíteni?
Sziasztok!
Obici!
Ez sajnos nem "kis bibi"
Én blokkcserét javasolnék ,mert itt a karter eggyik fele is szépet kapott ,bontóban nézz körül.
Ezt helyreállítani (kartercsere,stb...)nem jönnél ki olcsóbban szerintem és ha veszel egy bontatlan használt blokkot(szívósor nélkül)később lessz alkatrészed a mostani blokkból.
De ez csak az én véleményem!(én ezt tenném)
Ja és azthiszem csak eggyoldali kartert nem lehet venni,mert a gyárban is összeillesztik+számozzák(de nem biztos)
Hali Mindenki!
Újabb képek a Lime partyról, többmindenkit megtaláltam
http://indafoto.hu/kawasakimag...
Köszi..
Meglatom meg,bar mivel az iden sokat mar nemfogok menni,jövöre pedig ujjat szeretnek nemtudom erdemese-meg venni valamit is ra
En nem kivanok versengeni, en csak ha szuleimhez megyek, es kell olaj, akkor megyek arra :D
Ha majd kell olaj, akkor kiírom ide és megversenyeztetem az áraitokat De köszi szépen, keresni foglak!
Havonta egyszer tudok hozni innen olajat ha kell, es Bp-en at tudod venni tolem ha erdekel.
http://www.formula3000.hu/shop...
Nagyon király! Tavasszal kell akkor 4 lityi, majd kereslek! Thx
Szia! Tudok benne segiteni akár biztósitási ügyintézésben is. Adatlapomon megtalálsz.
Nemenyimé.
Én venni szeretnék majd egy '07 utáni (de inkább '08as) Z750-et, és ez egy lehetőségnek adódott, csak jó lenne tudni nagyjából mibe fájna azt a "lyukat" eltüntetni.
Nekem gyári van fent, amit anno ajándékba adtak hozzá. Szerintem nagyon jó és attól még nem leszel puhány, ha felteszed 150 felett kimondottan jó.
bekapta a kutya legalább jól odahúztad neki közben?
Nekem azert kell mert hasznos,bar mivel motorcsere lesz ,ki tudja..