Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rossz pénz nem vész el...
Tudom!
Szevasztok.
Van egy elado Micron rendszerem, ha erdekel vkit(szep hangja van) szoljon.
Szia Dia!
jobbulást, szerencse, hogy nagyobb baj nem lett
én azért utolértem volna jópofa autós kollégát
FIGU
Szia Dia!
Hát ez nem jó hír... Szerencse, hogy nincs nagy baj.
Tudtam, hogy ezt valaki kiszúrja...
K. nagy mazlid van...
Na fél 2-kor talizun félegyházán, aztán megbeszéljük, elvileg Panyó is jön!
Csá! Nem tudom drzadammal gurulunk egyet, még nem hívtam vissza, most keltünk fel a dvd mellöl a csajommal. Hringen oktatás lett volna de tegnap szóltak, hogy elmarad. Lehet, hogy elnézünk arra.
Ha vkinek van kedve, mi 13h-ra megyünk Kakukkolni Kakucsra. Miskeri? Amúgy mi van ma a Hringen?
Nem sokáig álltunk kivilágítatlanul, ezek szerint közvetlenül az után jártál arra, hogy letolták a motort a leállósávba.
Remélem legközelebb nyugodtabb körülmények között futunk össze.
ígértem még régebben képeket az utas kapaszkodoról ahogy én csináltam
azóta min 1000km mentem barátnőmmel és nekünk bevált egyszer se présel a tankhoz fékezéskor nem fejel meg
jó lenne
ha elvonul délelőtt felhívlak.. ha oké valamerre jó lenne kanyarni.
Ja bazze, egész nap esik. Remélem éjszaka elvonul....
Húúú, gyerekek... akkor azt hiszem, jól döntöttem, hogy nem mentem fel a ringre! Gondoltam, hogy szar idő lehet hazafelé és hát, a gumijaim sem a legjobbak már. 250 km oda+vissza, plusz a pályán is megküldtem volna valószínű és hazafelé a sztrádán csontig kopott gumival+szakadó esőben nagy szopás lett volna. A múltkori esős megcsúszásom még mindig élénken él bennem és azóta sokkal óvatosabb vagyok, ha esik (ha száraz, akkor nem ) Azért nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott, de talán még össze tudunk futni valahol, valamikor
Miskeri lehet elmarad a holnapi gépelés Kocsog eső....
Mondjuk tényleg nagy dolog. De amikor álltatok a leállósávban legalább a ép motorokon hagyhattatok volna egy helyzetjelzőt. Nekem az jutott eszembe, hogy nehpogy elüssenek benneteket. Tegnap este annyi agyhalott volt az utakon, hogy az szavakkal leírhatatlan. Autóval is néhol ilyesztő volt menni!

Akkor legközelebb remélem még találkozunk.

Üdv:mater
Köszi, nagyon rendes vagy, nemhogy a rendszámára, de még a gyártmányára sem emlékszem annyira hirtelen történt. Piros színű volt, ez biztos, meg hogy cserbenhagyott.
Igen, mi voltunk azok. Semmi gond, segíteni úgysem tudtatok volna. Szerencsére vészvillogóval a leállósávban 60-nal eldöcögtünk hazáig.
Még mindig hihetetlen, hogy én egy karcolás nélkül, a motor pedig minimális sérülésekkel megúszta.
Szia

Engem meg mint mondtam hazahoztak nagy nagy szerencsémre autóval. Nagyon rosz idő volt. A guimim a Könyves Kálmánon meg is viccelt. Az egyik kigyorsításkor olyat szitált a segge a gépnek hogy majdnem bement a barna a gatyába, de szerencsére meg tudtam tartani. Nem hittem volna de azért mikor elkezdett ficánkolni nem is esett annyira az eső és mégis...

Tutu jobbulást neked és a motorodnak is, csak ez lemaradt az előbb!

Üdv: mater
Szia !
Én megvártam Bp-en a reggelt , és inkább reggel áztam el :)
Fenyvesig esett végig...
Jobbulást neked és a motornak is!
én is bőrig áztam mire hazaértem ,de kellemes volt ez is meg a party is
Uhh, basszus, tény, hogy nagyon cudar idő volt az M7-esen, még beszéltük is, hogy mennyire gáz lesz a hazaút. Én is paráztam rendesen, folyamatos vízfüggöny. A lényeg, hogy Te jól vagy, a mocit könnyeb rendbe hozni...
Szia Tutu! Nagyon sajnálom ami történt, de örülök, hogy semmi bajod nincs. Ha megvan az autós rendszáma tudok jogi dolgokban segíteni.