Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudok jó áron alkatrészeket ehhez ahhoz én is, ha megírod a kamera típusát akkor megkérdezhetem mennyiért tudnék szalagkábelt hozzá, persze azt is tudni kellene, hogy melyik kábel ment meg...
Nincs esetleg valakinek elfekvőben egy gyertyapipája 04-06 közötti Z-re.Ha valakinek van az jelezze!
Nem stresszelek, mert majd csak akkor kell kifizetnem, ha kész van, az meg még elég sok idő , mert elég nehéz megrendelni a kábelt
A szezonnak meg már úgy is vége, szóval mondtam nekik, hogy ráér
szombatra nem tervez valaki egy kis gurulást, elvileg megyünk haverok hárman, négyen ha valaki menne akkor csatlakoznánk vagy csatlakozhat hozzánk, már csak egy utiterv hiányzik..

valaki elmítette hogy Eger környékére kell menni a bükkben van valami jó útvonal ezt tudja pontosan valaki hogy merre kell menni?
Nekem is így van, csak a kocsim. 10 hónap van hátra és nem akarom elbukni, de a motort is részletre vettem. Ugyan nem a banknál, hanem a cégem adott kölcsön, de minden kiadás olyan arányba nőt meg, hogy már ez sok
Ne má, ez kamu. Nem ázott el és nem szedtem szét, de az biztos, hogy a kormányon a vibráció nem tett jót neki, bár csak az új Z-re raktam asszem, az meg nem vibrál annyira mint a régi.
Na de sebaj, majd meglátjuk...
Thx, meg is látogatom őket a héten. Panyo nincs kedved eljönni velem?

AgentB: beadtam a kamerát szervízbe, eléggé elkeserítettek :
-már volt szétszedve meg szerintük elázva is
-szalagkábelben 8 ér megszakadt -- új kábel kb: 20k
-- és ha megcsinálják sem lesz rá garancia, hogy működik

De ha már belevágtam, megcsináltatom
Kormány 20500ft súly 3800ft/db
igazából egy kormány kéne még meg 2 markolat+súly de lehet abból nem gyárit veszek még nemtudom
Távolság nem akadály! Dpd -vel küldök bármit bárhová. Ha bármi kell szólj nyugodtan jó áron tudok mindent.
húú olyan olcsó az tök jó, csak most nézem hogy te pécsen vagy én meg pest mellett akkor lehet jobb ha itt nézem meg a kawában? vagy te extra kedvezményes árakat irsz?:D
Szia! 2200ft
:D ok utánanézek mert jó lenne egyzserűen otthon megcsinálni
Hali!

Még nem jártam Náluk, de sokan dicsérték Őket.
Itt próbáld meg a felni javíttatást.
Vagy esetleg: Felniklinika
Kis tulzassal a sarki fuszeresnel is :D
Szerintem minden kisebb barkacsuzletben is lehet kapni.
Ami a lenyeg a magasabb hotartomanyut vegyetek.
hali '07-es Z750-re tudsz a fejidom tetejére való kis háromszög alakú műanyagot?
hali

ez a tömítőanyag hol szerezhető be? barkácsáruház? nekem is kifúj egy hangyányit a kipu
Igen valoszinu valtozo futamideju hitelre siman at tudna valtani a mostani hitelet meghatarozott torlesztoreszlettel.
(De en ugy gondolom itt mas gond is lehet...)
Hi!Milyen dolgokon baszakszik a bank?Nekem is sváci frank alapu a hitelem de nekem fix a havi törlesztöm, fix árfolyammal számolva.És még semmi papirt nem kaptam ,hogy változna vagy nőne a futam idö.
Ma odabasztam az első felnit egy kátyúnak...
Tud vki pesten megbízható és olcsó gumist ahol tudnak motorfelnit javítani?
Én 2007-ben vettem fel a frank-alapú hitelt, akkor olyan 150 ft körül volt. Kinyomtattak nekem egy olyan táblázatot, ahol a forint-euro-frank szerepelt különböző futamidőkkel. Akkor a havi 35 ropis frank törlesztő mellett döntöttem, szemben az 52000 forintos havi törlesztővel. Senki sem a saját zsebének az ellensége és nem hiszem, hogy van olyan hülye, aki a 50 ezres törlesztőt választja a 35 ezressel szemben. Nekem még így is olcsóbb ez a hitel, mint ha anno forintban vettem volna fel. Azért bízom benne, hogy a következő 1-2 hónap alatt visszaesik egy kicsit, úgy 200 köré. Eddig a legtöbb, amit fizettem egy hónapra, az 51000 volt, tavaly télen. Azóta 43-46 között mozog. Most már csak 10 hónap van vissza és bízom benne, hogy kiköhögöm valahogyan
Szisztok.
Na ki ismer magara,07-es zöld 750,ma du 14.40körul felfele a Lockneren en voltam a narancs 06 aki a jobbos kanyarba elhagyott .
Szia! Igazad van nem frissitettem le a programomat! 7000ft tudom rendelni
Üdv!
Én forint alapra vettem fel a hitelt. 22-őt fizetgetek havonta és eddig 4 hónap alatt mindig pár száz forintal olcsobb volt. Azt monták a bankban anno, hogy lehet a forint alapúnál havonta kicsivel többet fizetek de nem ugrál mint az euro/svájci frank.
Nem irigyellek , akitol en vettem a motort 24-el kezdett el reszletet fizetni (asszem o is svajci frank hitelt vett fel), amikor eladta a motort 44-et fizetett.
2 evig fizette a motor hitelt, a motort 1.8-ert vette, 950-ert adta el, es 1.3-at fizetett a hitel lezarasaert a banknak.