Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már mondtam szerintem nem szakad el még!Hacsaknem az a 15 tele nem volt burnouttal meg villivel .
Azóta mentem már egy pár kört, kezdek megnyugodni
Most már csak a lánc és fogaskerékszett cseréjét kell letudni a teljes erőbedobáshoz.
Nekem 21e körül van benne. A nyúltsága miatt csattog a villához néha, de szerintem, ha nem hajtod nagyon, akkor azért az a szakadás még arrébb van...
Coro! dobj már fel kérlek pár képet milyen lett a mocid! nagyon kíváncsi vagyok
Srácok, említettem neketek a láncos problémámat. 15000km van benne kb. Az a lehetőség fennáll hogy elszakad? vagy azért még bírnia kell a cuccnak, csak picit rángat néha?

Coro
jo mondas!
értem mester... a Zetor tarol !
leginkabb viccbol mondtam. ami a sebesseget illeti, igen lehet, hogy az en Z-m nem az igazi. emellett szol, hogy meg a rovid attetellel se nagyon akar kiforogni plane ilyen dogmelegben. allandoan 8ezer folott kell gyilkolni hogy menjen es en mar bele is gyilkoltam majdnem 30e km-t ezzel a modszerrel . allaspontom ellen szol viszont, hogy mikor mas motorokkal versenyzek (pl. Z1000, GSX-R 750), akkor a teljesitmenyek ismereteben meglepoen jol teljesit a motor. emiatt a bizonytalansag miatt mar nem is erdekel mit mutat az ora es az sem, hogy hol mennyivel megyek, nem is nezem. nyirom ahogy lehet!
Cápa! Miért mondod, hogy nagy szó nekem pont annyit megy 2.-ban a piros tartomány előtt... meg a múltkor írtad, hogy mennyit mehet ugye valójában, ha az óra 228-at mutat... ennyire "elgyengült" volna már a kicsi Z-d vagy áttételmiatt művelődik így? Hát nemtudom... múlthét pénteken voltam 6000-es szervízen... hazafele jövöt a 33-ason sehol senki jó egyenes rész, hát csak megcsavartam már a bajszát 246 óra szerint, szélcsendben e-ringen találkoztunk és láttad, hogy nem egy "súlycsoport" vagyunk
"mar az is nagy szo, ha masodikban elmegy 140-ig"


nem vagyok egy egykerekezo muvesz (meg! - most epul a supermoto, ugyhogy honapokon belul az leszek!), meg nekem eleve csak 750-esem van. annal mar az is nagy szo, ha masodikban elmegy 140-ig
Azt lehet, de szólni biztosan nem kell!
gazt sem kell adni?
Ti is tapasztaltatok olyat Z1000-nél, hogy 2-ben, 140-nél csak úgy szó nélkül felveszi az elejét?
Nekem csak Laser Extreme dobok vannak a gépen sport légszűrő nincs, de énis pont ilyen hörgést hallok amikor gyorsítok (kb 6000ig).

COOOL

Coro
Az igen!

Akkor biztosan hangosabban szól a Hubugyubúúúú!

Jelenleg az autóm az Oldersisteréknél leledzik,a motor meg hát a Full-Gas-nál...sajna

Nem vagyok mobil,de te gurulhatnál erre ha az asszonyka megengedi..Légyszi Meli!?

Addig is jó hangoskodást!

Az illegálkodás Wire-less módon folyik a szomszéd routeré-ről vagy mi a szösz...nem értek ezekhez..ebben te vagy az ész!

+ lehet hogy másban is!

Tasi az irigy kutya!
Szia Tasi!

Az illegális mód mit jelent? Ő nem is tud róla, hogy bitorlod a gépét?
Vagy az játszátok, mint a reklámban, eltereled valamivel a figyelmét (... ), hogy hozzáférj a laptophoz.
Hát valóban brutális lett a hangja. Olyan hang jön belőle, mint amikor egy nagy motorral (v8-as vagy nagyobb) amerikai autót gyorsulni hallassz az utcán. Ez jutott először eszembe a hangról.
Hello,
Lehet, hogy akkor ez így rendjén is van csak nekem szokatlan. Nekem is bejön, csak először meglepett. Azt érezhető, hogy más a beömlö levegő mennyisége
Megpróbálom összeszedni magam s valamikor egy találkozót összehozni.
Az esti motorozásra ki akartam volna menni legalább megnézni a csapatot, mert "védőfelszerelés hiányban" szenvedek, s pályára nem hiszem, hogy felengedtek volna. Persze nem fért bele az időmbe Majd legközelebb... Gondolom jó volt! Nekem az a néhány alkalom Euroringen is nagyon sokat számított, remélem mihamarab a Ringen is sikerül "gyakorolni".
Szasztok!

TomLamb-nak!

Mostani kedvesem laptopjáról Netezem mindenféle illegális módon!

A jövőhétre összeáll a Haya,akkor átugrom...addigra már yoshimurával lélegzik nagylány!

Biztos jó hangja lett a nagy Zé-nek...majd én is megkamillázom...ezek szerint minden összeállt?!

Tasi az Irigy Kutya!
Szia!

Nem tudom pontosan, hogy mire gondolsz, de nekem is van valami hasonló mélyről jövő kezdetleges ordítás. De nekem tetszik . Nekem nincs összehangolva, nincs benne Power Commander sem (mondjuk biztos segítene, de nem szánom rá azt a pénzt). Ha egyszer végre összefutunk, akkor megsasoljuk egymásét (motorját! ) és megnézhetjük, hogy van-e valami eltérés.
Jóó volt a Kawa esti moccerozás. Sikerült kipróbálnom az új ZX-6-ot pályám, háááááát nem rossz
. Borsót láttam a benzinkúton, e nem szólítottam le semmilyen szar szöveggel .
Sziasztok!
Frts-től kérdezném vagy ha valaki más tud segíteni megköszönném:
Teljes Muzzy rendszer mellett eddig gyári légszűrővel mentem. Most K&N-re cseréltem. Eddig sem volt túl szolíd a motor hangja, de most egy "garat"-ból jövő hörgésszerűség is megjelent, ahogy gyorsítok. Neked mi a tapasztalatod? Mennyire kell összehangolni a vezérléssel?

Tasi!
Hol netezel így esténként? Egy próbakör mindenképp érdekelne, s aztán eldöntöm. Tudod van egyéb szempont is, mint jómagam
Ciao.
Szasztok!

Tomlamb,haya a héten fényezőnél volt, övőhéten rakják össze teljesen van rá esély hogy mihamarabb ráülhessek...

Lesz rajta egy két finomság...

Csere lesz? Kell?

Mert nekem valszeg nem...

Üdv:Tasi az Irigy Kutya
1,8-1,9 szerintem de nem vagyok egy guru
na elbúcsúzok mindenkitől egy hétre, ma éjjel indulok Horvátországba nyaralni, természetesen a kisZvel , további jó forumozást mindenkinek jöv hét szombaton jelentkezek
pápá mindenkinek