Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóóólesz!

-CoRo
Adok érte egy 600-as Hornetet , meg 2 malacot
Srácok.
Csak kíváncsiságból kérdem, hogy ki szerint, mennyit kérhetnék a motoromért ha most el akarnám adni?
-2006.08.12. Kawasaki Z1000
-14300km
-vezetett szervízkönyv+minden papír (szamárfül nélkül) megvan
-Laser Extreme dobok (1000km)
-új michellin pilot power gumik (1200km)
-LSL kormány
-Rizoma deklivédő
-új lánc-szett (DID)

Negatívum:
-kb 5-10m-res csúszás jobb oldalán, ami szépen ki van javítva és egyedi (Lamborghini narancs) szín
-a csúszás miatt egy picit jobbra befelé (pilóta felé) lejt a fejidom, de ez nem látható a plexi miatt
-lámpaüveg jobb felsp sarka 5cm2-es területen karcos, de ez kipolírozható.

Köszi, CoRo
Már elnézést kérek a tudatlanságomért, de már jóideje nem tv-zek és nem olvasok semmi hülye újságot a túláradó politika és kacsa hírek miatt. Mi a frász történt hogy betiltották ezeken a rendezvényeken a gyorsulásokat?

CoRo
Az X Bikenál vettem 158.000.- volt, mert 30%-kos akciók voltak a múlt hónapban.

CoR
Gyermekeim!
Az MGYSZ (Magyar Gyorsulási Szövetség ) hozott egy olyan nyilatkozatot, hogy betiltják a gyorsulási versenyeket madarason, h-ringen, p-ringen, kaposváron meg még egy pár helyen.
Ezt a közleményt itt megtaláljátok:
http://www.kunmadarasmotorspor...

Nos erre a határozatra Hadnagy Józsi (a mi nagy kedvencünk ) nem tudta megállni, hogy ne válaszoljon és kicsit megoltotta őket :
http://www.kunmadarasmotorspor...
Szevasz Tasi!
Mert "jó" szokásomhoz híven még dolgozni próbáltam s közben olvasgattam a fórumot is.
Haya hogy van?
S Te miért nem aludtál oly későn?
napot mindenkinek
probáltam nektek érdeklődni, és azt a hírt kaptam h csak a gyorsulásik vannak felfüggesztve, ugyhogy a pályanap mehet, de azért kérdezzetek rá
Én az indexen úgy olvastam,hogy csak a gyorsulási versenyeket függesztik fel.
Szasztok!

TomLamb miért nem alszol?

Holnap meló!

Tasi
Bocs a késői válaszért:
keress a "kawasaki z1000"-re. Meg fogod találni. A jobbik, a fekete, index képpel van.
A link nem megy...
Nem lennél egyedűl az tuti!Van egy 2férőhelyes futóm, ha lesz pályanap elvihetem a vasadat, de tudd meg h lesz v nem, mert én nem érek rá!
Hát én már nembiztos, hogy megyek, mert úgynézki, hogy haver se ér rá egyedül meg nincs nagy kedvem menni, na majdkiderül...
Propuls! Tuddmármeg ezt a holnapi Hringet és ha frankó szólj rám, én még délelőtt gályázok, de estig felérek,ha OK minden. A teló 20 3345444 most beleszek kapcsolva! Z
Micsoda? Takamá, hogy betíltottak minden rendezvényt... bakker ezt az országot... már azonse csodálkoznék, ha olyat rendelnének el, hogy x időre nem lehet motorral közlekedni. pfff szánalom... ha ez mind Kunmadaras miatt van akkor nemtudok mit hozzászolni... sajnos mindkét fél roszkor volt rossz helyen, és elmondom én a kemény igazságot! nem ez volt az első ilyen eset! de az utolsó sem...
B*ssza meg amelyik ilyen baromságot rendel el! Mi köze van köze van Kunmadárnak a H ringhez? Én még a ringen nem láttam senkit stuntolni. Vagyis nagyon ritka.
A Kawa kereskedők biztos hogy tudják a D.I.D. láncot de nem lesz olcsó, valszeg én is azt veszek legközelebb!
ZRider
sztem járj utánna, mert ma azt mondták a hírekben h a Ring is be van tiltva:S
Bakker! Igy holnap este nem mehetünk ingyé pályázni? modjátok má hogy nem igaz!
sajnos igaz a hír, határozatlan időre betiltottak szinte mindent , de reméljük nem sokáig tart
Sziasztok! Régóta olvasom a z fórumot szinte itt vannak a legszimpatikusabb motorosok! Ezért is merem megkérdezni hogy tude valalki valamit arról hogy tényleg letiltottak minden motoros rendezvényt és pályanapot? remélem csak rémhír!
hali jacis
Hali Tom
tudnál nekem linket adni róla vagy nevet amivel rákeresek
Coro!
Ilyen laser dobok vannak a tiéden is? Hol vetted és mennyiért?
Szia Janika!

Az ebay.de-n van egy zöld és egy fekete is. Igaz én Z1000-es témában szoktam nézelődni, de tudtommal megegyeznek.
Ez a piros gombos eset ismerős: Egyszer kölcsön adtam kipróbálásra a mocit és a srác úgy állította le... Pár nap múlva indítottam volna be aztán meg sem nyikkant... Detto 1 perc volt mikor hangos anyázás közben észre vettem a hibát... Soha nagyobbat!