Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól tudod...bocsi a rossz megfogalmazásért.
a "12ig" az enyémre vonatkozik, hogy 2012ig.
akkor ezek szerint az én 18as szervizem nem számít bele...
Öööö... mi van? Hogy-hogy 12-ig szól a garancia? Most akkor én tudom rosszul? Amikor megvettem újonnan 2007-ben, kaptam rá 4 év garanciát. Vagy nem?
Köszi, meg lesz!
Jó utazást! és vigyázzatok magatokra! És csinálj fasza képeket! Széles utat!
Jó szerelő minden városban van. Nehogy azt higyjük már, hogy ezek az éves szervízek olyan kurva nagy dolgok amit csak kawás melegítőben lehet megcsinálni... A motor az motor. Aki értett hozzá 10-15 éve az ért hozzá most is, persze ha közbe nyomta is az ipart. Én csak a garancia ideje alatt viszem márkaszervízbe, de ott is úgy figyelek mint gazdag ember a józsefvárosi piacon. Szerencsére a mostani gazdasági helyzetnek nem fenyeget az a veszély, hogy új autót-motort veszek. Bár meg kell mondjam, hogy némelyik márkakereskedés nagyon segítőkész és rendes is sok dologban, de szervíz az más tészta....
mondjuk azt én sem vágtam, hogy akkor ez a mostani már nem számít bele a garanciás szervizbe....pedig 12ig szól.
Szia!

Ma voltam pont 2 hete a Zsoltinál pécsen...
A szhelyiek egy vicc! én is érdeklődtem, erre mondja a krampusz légszűrő is, közöltem vele, tudtommal 18nál csak tisztítás, erre hozzáteszi, igen opcionális. meg jöttek ilyen faszságokkal, hogy befokolják a hűtővizemet.
sztem meg ez a garancia dolog csak papíron létezik...
Köszi észben tartom. De mostanság elég sok más kiadás is van és ez nincs bent az első tízben + a következő kb. 1 hónapban lehet, hogy érkezik egy értesítés sebesség túllépésről Mikor jöttem hazafelé Szombathelyről, eldurrantottam egy trafi mellett(nem vettem észre, csak mikor már késő volt) kb. 170-nel 90 helyett. Majd kiderül, hogy mi lesz.
Ez van hozzám közel, mégsem vihetem Kecskemétre
Szia!

Van sportlégszüröm -is BMC 17300ft
Ja, én is néztem egy cseppet De akkor már mindegy volt, abban bízom, hogy egy olaj+légszűrő cserét azért nem akkora teljesítmény kicserélni. Meg haza is értem épségben
Gyárit nem szabad összekeverni a tajvanival! Mégsem 15 hanem 10!
Köszi Zsolti, hozzád vittem volna szervízbe, csak a garancia miatt nem tudtam. A légszűrőt meg nem gondoltam, hogy cserélni kell. Sportlégszűrőt akartam volna bele+lemenni hozzátok beállítatni a gépet. idén valószínűleg már kerül rá sor. Nincs hozzá elég "kedvem" De észben tartom és jelentkezem, amikor aktuális lesz!
Az szép. Kicsit drágának tartom. Itt pl. csak 5.590,-
Márkaszervizbe én is csak azért hordom, mert még van rá 2 év garancia. Tudomásom szerint megszűnik a gari, ha nem ott csináltatod.
9800ft egy légszűrő erröl beszéltem neked a múltkor!
Te is jó helyre hordod a motorodat
14-15e egy légszűrő? Egy sportlég kerül annyiba! Én vidéki egyszerű szerelőhöz viszem, igaz rendes munkahelye márkaszervízben van. Otthon megcsinál mindent amire kérem és fillérekért. Most viszem hozzá szelephézag, fékfolyadék, olajcsere, kisebb átnézés stb.-re és mondott rá 7e ft-ot . Amióta az idióta márkaszervizes be akarta magyarázni nekem, hogy az astránál féktárcsát kell cserélni 40ekm-nél és ez 80-ba fájt azóta nem viszem csak szakikhoz és végignézem mit rak bele és én viszem az alapanyagot. Rohadt egy világ ez, mindenki lop-csal...
Ja, meg a szervízben a szerelő srác majdnem megmagyarázta, hogy nem jó az olajnyomásom. Mert villog az a kis piros led és mellette a piktogrammja. Mondom neki, hogy ha nincs rajta gyújtás, akkor az inditásgátló jelez. Ha meg ráadod, akkor villog mellette a jel. De bazdmeg, ha beindítod elalszik, nem? De. Akkor meg miért nem jó?
Kicsit kételkedni kezdtem abban, hogy értenek a motorhoz egy kicsit is...
Ja, tényleg nem vigasztal de seráfütty! Jövő héten kedden viszem cseréltetni a szimmeringet, ami eddig csak könnyezik szépen, de nem folyik olyan nagyon. Azért mindig megnézem elindulás előtt, nehogy meglepetés érjen, hogy hoppá, nincs fék
Szevasz!

Eddig Pécsen csináltattam Kawazsoltinál, de most Szombathelyre vittem. A Zsolti már nem végez garanciális szervízt. A 35000-ből 14 ropi volt a légszűrő.
Gumiban meg majd meglátom, hogy milyent veszek legközelebb.
Az uj z750-es annyival jobb, hogy a hengerek mar eleve vedve vannak, es normalis rogzitesi pont van a bukogombanak. (Nem a hengerek es a huto kozott.)
üléspúp valakinek?
A Gábli Zoli ezt gyártja:Bukógombav
Ha nem válna be(még nem teszteltem ) akkor engem lehet köpködni ,én méreteztem le,nálam található a 001.számú darab .
Csucsu a 32805.hozzászólás Neked ment!
Gari lejárt már a motorodról?Neki cserélték garanciában a szimmeringet