Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Email elküldve 9:34-kor
Hogy áll az ügyem pajti?
Nagyon ráhangolódtam a hétfőre...
Az, hogy szépen gond nélkül azért erős túlzás
Más nem is kellett volna nekem mint egy majrécsík a gatyámba A lényeg, hogy mindenki szépen áttudott rajta gurulni gond nélkül
Hát egyik részről sajnálhatod, hogy nem jöttél, mert 5en voltunk és egy jót gurultunk + fagyi (sponsored by AgentB ), másrészről viszont majdnem csoportos perec lett a vége Dobogókő felé menet, mert az egyik balos kanyar tiszta olaj . Ott volt majré mindenkinek...
Elcserélném Kitünő állapotú K3-as(2003-as modell)DRZ 400 E motoromat Z 750-Z 1000-re értékegyeztetéssel! Gondos tulajtól! Családi okokból ELADÓ! Motor ára 750eft enduró kerékkel a Supermotó szett+170e ft. (ehez is új láncszett D. I. D és JT lánckerekek,gumik,Féktárcsák) Kompletten 900e ft EXTRÁK: Yoshimura rendszer, Dino Jett, Renthal kormány kézvédővel, fén fékcső, alu kiegészítők, Carbon deknivédők, Új lánc! (D. I. D), lánckerék(JT), Új gumik(Dunlop D752), ÚJ Féktárcsák, fékbetétek, Új Bovdenek, hűtűvédő, Nagyon szép állapot. Friss OIL! Szigorúan Motul oilt kapott! Most költöttem rá 90e ft ot! Van még 1 motorszállítóm 2 motor szállítására alkalmas(180e ft). CSAK KOMOLY ÉRDEKLŐDŐK HÍVJANAK! 06-20-5-636-213
Köszi! Most szokjuk egymást Mint írtam, nekem tetszik
Janika és Power32 gratulálok mindkettőtöknek az új géphez!
Sok balesetmentes km-t hozzá!
Na milyen volt a gurulás?
Én munka után egy kicsit mentem, hogy szokjam a gépet Na jó nem kicsit, csak velencére és vissza. Nem mondom, tud menni a Tindeeke és fogyasztani is rendesen de hát a lovakat tudom, hogy etetni kell!
1 szó mint 100, úgy értem, hogy egy nagyon jó mocit vettem! Az eddigieket is szerettem, de ez viszi a pálmát.
Sajnos nem, mert a családdal megyünk. Asszony, gyerekek. Most voltunk két vagy három hete.
Ha erre jársz szólj előtte összefuthatunk. Megiszunk 1-2 sört, vagy amit szeretsz. Motorral szoktatok jönni?
Az biztos, hogy király. Imádunk oda menni strandolni. Pedig nincs közel nekünk sem. De megéri.
Kabbe amúgy tényleg messze van pesttől. Strandunk viszont fasza...meg aaaa....öööö....ööö.. na jó a strandunk fasza...
Kiskunmajsa az nem vidék, hanem a világ vége
Me a vidéki huligánokat már nem is jegyzik... Mennék én is hívás nélkül, de 4:30 mvége és még át is kell öltözni, meg fel is kell érni, kb ha fél 8-ra felérnék....ezt kihagyom, de hétfőn leszek kakucson, meg a köv lime-partyra is már reggeltem
Helyes! Akkor ott találkozunk negyed hatkor! Aki jön jön, aki nem az meg bánhatja!
Gyári kavwasaki katalogusban
Ezt a gyárit, hogy találtad? Én sehol nem leletem a neten :-(
Szia! Akkor inkább gyárit ajánlok 29900 ft kpl.
Találtam egy ilyen plexit. Az érdekelne, hogy mennyire jó és mi az, hogy rögzítő kit, amit persze nem adnak hozzá
http://www.motorr.hu/13731/giv...
Hello,
Jómagam is szívesen csatlakoznék, de megint olyan időpontot sikerült kitűzni, mely nem OK.

Tegnap az Üllőin kifele elmentem egy korábbi kék z750 mellett, nem ismer valaki magára?
milyen b@sz.... válaszolni? alap, hogy ott leszek
Én ott leszek, bármire kapható vagyok.
Basszus! Hol ilyen olcsó a benzin? Megyek én is oda tankolni!