Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy sikerult 4-e ft-ot kialkudnod? :D
A korrektsegrol nem vagyok meggyozodve (en is ott dolgozom nem mint uzletkoto).
Ne hülyéskedj! Ez nem dzsupper! Bukógomba, meg töréscasco! Bukogomba véd amit véd, casco meg fizet. 6 hónapra havi 4e. Én mindig kötök motorra és ha van vmi nem félek. Allianz ráadásul eléggé korrekt!
A gomba az oldaldeknit mennyire vedi?
Az elobbi oldalon a galeriaban vannak kepek, de zakonal nem hajlik el a gomba?
2 éve a www.biker-world.hu Ára olyan 30-35 körül volt, de most nem látok náluk olyat.
Az itt arult mennyire lehet jo? http://bukogomba.uw.hu/
Nincs valami kep, hogy a 2004-es z750-en hova van felrakva a gomba?
Hat a gyari 75e ft-os elegge huzosnak tunt...
Hol vetted, es mennyiert?
Nekem LSL bukógomba van fent. Két részből áll, van a gomba meg a tartókonzol. Jól is néz ki meg hatásos lehet a védelme is, de még eddig nem volt tesztelve, remélem nem is lesz.
Bukógombát vegyél rá inkább. A gyári tök jól is néz ki, vagy valami akármi utángyártottat, ha a gyárit sokallod.
Szasz! Nekem is 190-e van fent. Én azt vettem észre, hogy lassú tempónál nehezebb döntögetni vele, viszont kanyarból kigyorsításnál nincs olyan, hogy megcsússzon akármilyen kövér gázt húzok neki.
Ilyen hajlított csöveket vétek rárakni egy Zére. Bukógombákat tegyél rá, oszt ennyi. Nem Harley ez, bakker
Nekem fekete van, de nem igy nez ki, es gyakorlatilag semmit sem ved. Ezert kellene otlet hol mit erdemes venni. Es ha valakinek van a sajatjarol kep, az is segitene a dontesben.
Szia!
Nehogy ilyen csúnyaságot tegyél rá
Nem teljesen mellesleg ez mar jo lenne, ha jo lenne a motoromra...
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Sziasztok!
Van egy z750s-em, amire lenduletbol vettem egy bukocsovet. Ez egy sza... Sajnos marcius elejen elcsusztam 40-el, es a bukocso tobb kart csinalt, mint ami anelkul lett volna szerintem.
Amiert irok az az, hogy akkor a motor akkor a bal oldalara dolt, es most a jobb oldali laposvas resz hajlata eltort. Amikor vettem a bukocsovet elotte erdeklodtem, hogy milyen minosegu cucc ez es mondtak, hogy hajlamos a rezgesektol tortni. Hulye balek voltam, es mondtam ez jo lesz nekem.
Ti mit hasznaltok esesvedelemre es mit ajanlatok.
Én is ilyet használok, jobb mint a semmi, de bal fülem nyomja. Meg hallottam erről a tuti dugóról, de még nem találkoztam olyannal aki használja, és nem tudtam megállapítani, hogy a marketingdumából mi az igaz...
18000-es szervíz: olajcsere 4 liter, olajszűrő csere, levegőszűrő csere, munkadíj, kisebb olajozások, állítások.
Én ezt a fajtát használom, sima munkavédelmi füldugó. Beszerzési ára kemény 26 Ft/pár. És jó.
Helló Kollégák!
Mit csináltok 24.-én délután? Mindenkit szeretettel meghívok egy kis bográcsozós-dumálós kerti összejövetelre! A menü csülkös bableves lesz tanyasi magyar malackából! Bp II. ker-ben, nálunk! Az egyszerűség kedvéért az e-mail címemre kérek szépen visszajelzést!
Igen nagyon jó, A szélzaj 150 fölött is csak halk mormogás, de a motor hangját szépen hallom. Meg a mögöttes forgalmat is. És nem nyomja a fület, mert szépen belesimul. Én nagyon elégedett vagyok vele. Ráadásul az én fülemben a lyuk nagyon kicsi.
Tényleg olyan mint ahogy mondják? Csak a zúgást nem hallod? Könnyű betenni? Nekem a legolcsóbb szettem van, az kicsit nyomja, nem is mindig használom...
A motoros verziót. Nem olcsó, de megéri.
Oldalát mé nem használod? Csak városban mész vele többet?
Azt a fajtát vetted amit direkt motorosoknak reklámoznak? Vagy sima patikai cucc?
Mit csináltak a 18-as szervízben? elárulod? Én is szervíz előtt álllok.