Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az hol van az?
rendben...akkor egyeztetünk. én is tele vok melóval, nálam is megesik mostanában a 7végi fél műszak.
hát csak sajna ez a mocc nézés úgy lesz hogy 2 fuvar között megyek alkatrészért és apummal megyünk be.... Sajna a szezonális munka miatt nem nagyon van idő semmire :S ki kell használni. Jha meg sajna Z-s ismerős se nagyon van
Kéne vinned egy Zés embert magaddal.
Az én mocim Pesten van sajna.
Nincs időm motorozni, azt is max a városban, úgyhogy egy endúrón meditálok. Bár Z nélkül nem élet az élet...
Csavarok eredeitek-e, Km órán lévő patentok voltak-e már kipattintva.
Lehet igazad van... Épp ezért kértem segítséget hogy mit kellene nézni rajta... Már mondtam hogy sajnos nem volt még közöm ilyen géphez és nem értek hozzá :S
hogy tudnád nekem megmutatni?
Am énis sajnálom a DRZ-t.. nagyon jó kis motor volt... csak a családi vállalkozás nehézségekbe ütközött és meg kellett válnom tőle. és itt az ideje a következő áldozatnak... 4 hónapja nem ültem mocin :(
és miért pont DRZ-re cserélnéd?
Ööööö, ezt a motort az utolsó szögig nézd át, mert az ár nagyon alacsony. Rendkívül csodálkoznék, ha ennyiért valóban hibátlan lenne... Azért külföldön sem vágják hozzá az emberhez ingyen a használt motort... Majdnem harmadával a piaci ár alatt valószínűtlen, hogy nem összetört és itthon kikalapált járgány. Én kérek elnézést, ha tévednék.
Ez ugyanaz a 3, amit belinkeltél.
Az enyémen megmutogatom mire kell figyelni, és ha tetszik, meg is veheted...
Kár, hogy már nincs meg a DRZ, cserélhettünk volna!
Az nem baj, ha külföldi, ha tényleg jó állapotban van. Ezen a feketén már más gumi van, azt mindenképp kérdezd meg, hogy pontosan mikor volt cserélve. Meg nézd át alaposan, mert a feketén nem könnyű észrevenni, ha már volt fényezve.
Hali
Köszi a segítséget. Állítólag 7000-8000 km között van benne...
Külföldről behozott motor. úgyhogy nem tudom... Nekem előtte DRZ-m volt és ezért kérnék segítséget mert nem nagyon tudok ezekről semmit sajnos még
Gumi állapota, mikor volt cserélve? (a gyári Dunlop Qualifier, olyan 7-9e-et szokott max bírni) Matricát eredetiek-e? Kormányütköző nincs-e sérülve, javítva? Mit mond a tulaj az esedékes vagy múltbeli lánc- gyertyacseréről, amit mond az összhangban van-e a km állással? A motor állapota összhangban van-e a km állással (kopások pl ahol a csizma-nadrágszár hozzáér, kopás a markolaton, stb). Milyen módosítások vannak, ha vannak, akkor a gyári elem megvan-e?
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni. Mégpedig ha minden igaz holnap megyünk nézni egy z750 07-et. Mit érdemes rajta megnézni mire érdemes figyelni?
Segítségetek előre is köszönöm.
Üdv.: Ádám
Guruljatok hozzánk 24.-én délután kerti partizni.
Nekem a legkorábbi időpont, amikor jó lenne, az a jövő hét szombat délután, vagy vasárnap. Tehát 24 v. 25.-e. Hétköznap sokáig dolgozom+szombaton is délig minimum. E hétvége már nem okés. Adatlapomon van cím, esetleg e-mail-en megbeszélhessük Vagy ha jársz erre Kanizsa felé, akkor szólj, hátha összefuthatunk vmikor
ami kötelező szervizen kívüli dolog, én is itt helyben oldom meg egy nagyon jó szerelőnél, korrekt árakon.
fasza, akkor ezután már tök mind1 hova viszem...
mikor gurulunk egyet közösen?
Lehet sóhernak gondoltok, de én új motort sose veszek. max 3-5 éveset. Márkaszervízbe csak akkor viszem ha nagyon muszáj. Mondjuk amikor Yamahám volt akkor a kecsói Dakó márkasz-be vittem. Kurva korrektek voltak, jó árba dolgoztak, mindig kaptam akciót, mindig szóltak ha leárazás volt, mindig dumáltunk, kv, frissítő. Szóval ha minden márkaszervíz olyan lenne mint ők én is msz-be vinném még anyám babettáját is . Aztán jött a nagy opeles lehúzás és elment a kedvem....
Mondjuk az is érdekes volt, hogy majd' 1 évet kellett rá várni... Bár már meg sem lepődtem, hiszen a motorra is vártam vagy 3 hónapot és nem kaptam meg a zöldet, csak feketét. Tiszta Merkúr-időszak...2007-ben.
Még jó, hogy nem estél arcra. Én csak egyszer voltam a Big-bangnél, még a 6000-esen, de eléggé borsosan dolgoztak a srácok. Amúgy a munkájuk minőségével nekem nem volt gondom. Akkor rakták fel a plexit, üléspúpot, tükröket, amit ajándékba kaptam a motorhoz.
Ja, én is vmikor a tavasz elején olvastam a Kawa honlapján, hogy 2 kereskedés nem lesz többé jogosult garanciális szervízre. Az egyik volt a pécsi, ezért kellett elvinnem Szombathelyre. Amúgy továbbra is Pécsre vittem volna.
A márkaszervízről annyit, hogy míg a német szervíz olajcsere után lemosva, és csak próbakör után adta vissza a motoromat, addig a Big Bangnél legutóbb nem működő első fékkel kaptam vissza olajcsere után... Mehettem vissza reklamálni, hogy halló, szép, hogy tiszta az olaj, de megállni hogy fogok?
igen 4 év...csak én azt nem tudtam, hogy pécs nem számít annak.
Már hogy-hogy nem számít bele Volt km megkötés is amikor vetted? Én nem tudok róla. abban a hitben vagyok még mindig, hogy 4 év gari, ami 2011-ben lejár.