Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én benne vagyok!
Ló estét!
A tegnapi túra nem semmi volt(800km)
Jó lenne összehozni valami hasonlót a brigáddal,bár ezt lehetetlennek érzem
De ,ha mégis akkor 2 napos lenne a verzió,1 nap kevés volt,ha még megáltunk volna nézelődni ahol érdemes volt,még mindíg jönnénk
Ja Bp-Donovaly-Zakopane-összevissza-Donovaly-Sturec-Bp
Visszafelé összefutottunk Motorino kollegával Sturec-ra jött velünk nagyon jó volt az a szakasz
Hali!

Én voltam Ha gyálfele mész a vasuti kereszteződés után van egy autószerelő mühely, (Bálbett KFT) ha van ídőd ugorj be 8-5-ig ott dekkolok
üléspúp csere tanktáskára
Nem haldoklik a topik, csak mindenki Kakucson volt ma
A legszebb 10-es... Jó választás!
Kit láttam ma 10 órakor narancs Z750-el a Nagykőrösi-Nemes utca sarkán a bolt előtt? Éppen kólával hűtötte le magát. Narancs kabátban volt. Egy Kawa Z mindíg feltűnő látvány.
Hétvégén gurigáztam erre-arra a városban, de nekem nem ment feljebb 95 celziusnál. Kezdem lassan kiismerni a Tindee-t és elég sportos egy gép :-) főleg a transalp után. Ami biztos, hogy nem szabad kihasználni a gyorsulás adta lehetőségeit, mert majdnem fellökött egy barom a hungárián tegnap este. Külső sávból beindexelt a középsőbe és meg azonnal a helyére ugrottam mögülle. Erre a faszfej már rántotta is vissza a kormányt, de mint egy rallye pilóta. Satu, duda, balkéz középső ujj felmutatása. Ja a kocsi valami tikó
Hello,
Az teljesen jó, nekem 102-105 között kapcsol a ventillátor...
Pinduri jól van, a meleget nem szereti... Folyton melege van. Sör helyett kaphatsz szörpöt is, esetleg házi-fagyit!
Az simán, városban, 105 is volt. De nem gáz neki.
Sziasztok!
Segitségeteket szeretném kélrni.Tudja-e valaki fejből, hogy a 2004-es Z1000 kb. milyen hőfokon dolgozik ebben a melegben?Nekem 95 fok, és egy kicsit sokallom.
Üléspúp eladó S.O.S 12000FT
Sziasztok!
Pinduri jól van, bírja a meleget
mert ha motorozik mint a mama hozzá kell szoknia
sajna ha motorral megyek nem lehet sörözni
az alkoholmentestől meg csak 1 lépés a guminő
azért köszi, nem felejtem el
azthiszem leszaladok Polgárdiba megnézem mi újság ott
FIGU
Az messze van
Punnyadt banda...
Ha átugrassz este, meghívunk egy sörre!
hali!
nagyon punnyadt a topik baszki
más program Polgárdiban motoros találkozó van,
ma 17.30 kor lesz motoros felvonulás VALAKI
FIGU
hali drágaság !
holnap délkörül egy tó kerülő karika
Csucsu koma rád gondolva akkor már ébren és még nem melóban
Tomi
NA ez már fasza kis fórumcsapat.... Most majd mindenki megtudja, hogy milyen papírkutya vagyok . Hányra mentek?
Most soroljam?
Akikről tudok:
AgentB
Attila86
TrickX
Panyo
Te
Én
.....
....
...
..

.
Oksi! Csapatunk egy kellemeset!
Jelentkezem
Mi a makk történt? Hétfőn akkor kijön a fórumról kakucsra?
Dávid engem érdekelne a DRZ, ha rendszámos (a képeken nincs rendszám rajta). Küldj egy e-mailt, vagy vedd fel a telefont...
Megjött a válasz:

Szia!

Dehogy probléma! Várunk titeket! :)

Motoros üdvözlettel:

Molnár Dénes
TesztMotor.hu - főszerkesztő