Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msn?
Inkább e-mailben beszéljük meg! Más is szóba jöhet!
mi péz az ing?
kár,más valami esetleg?
Az a bibi, hogy az üléspúpod nem jó a motoromra.
a három darabért
adok érte egy üléspúpot
az ingért mit kérsz?
Helló!
A másik seftelő jelentkezik!
Van egy csomó női kawás cuccom, amibe nem férek bele, félár alatt megkaphatja, aki szeretné! Gyakorlatilag újak, S/M méret tájéka! Sok minden van! A benzintyúk biztos boldog lenne!

Igen,4db csavar.
Bocsi 4 kell igaz?
Van még brembo betétem sima 6500ft sinter 8000ft
Köszi Zsolti!
Akkor várom a csavart .
Szia!

Csavar gyári 1200ft/db
hátsó betét gyári 14980ft
ferrodo 6500ft
keresem rajta magam....
Kawazsolti! Mennyibe kerül elsö féknyeregtartó csavar,és hátsó fékbetét 07es Z750hez?
Szia Panyo!Örültem hogy csatlakozhattam a csapathoz .jól nyomtad 2személyes üzemmódban a hegyen,gratula!
Vidit majd valamikor fölteszem.
Szinte állandóan fönt vannak a tatyók.Esöruha,defektspré 2db(biztosra megyek ),4szer 0.5l víz,fényképezö,gps,térkép,20€,stb.
Hétvégén ülök szinte csak motorra idöhiány miatt,de akkor aztán goooooooo.Vasárnap délben katt az idöképre,idö jó,hajrá magastátra .
Hali, pakolgatom a gyenge minőségű, de a semminél azért csak jobb videóim...
Nekem is most kell ezt megtudnom? Kisfaludy utcában lakom, még gyalog is 10p az a kerszteződés!
Látom motorino, már halmozza a kis táskákat.
Sziasztok ! Látom mindenki hazaért Kakucsról! Én nagyon jól éreztem magam veletek, örülök, hogy megismerhettem a Z fórum tagjait! Ja és elmondhatjuk, hogy a legaktívabb fórumtopik a Z, mert a motorok 1/4-e Z volt innen! Valaki kamera? Fotó?
Akkor lehet benézek valamikor ha épp arra járok.
A kaja kib@szot finom volt Zakopanében!
A csapat másik felét is felteszem(BMW)
Akkor tőled pár percre dolgozom, pont Pest végén, Gyál előtt a számtech boltban. a Nagykőrösi 124-ben.