Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentem én olvasta, de nekem a 17.15 egy kicsit korai, mert egy ámerikai cégnek dolgozok és azok ilyenkor ébredeznek
Merre is mennétek innen?
Panyo, AgentB, Attila, Tozso, TrickX, Power! (és akiket kihagytam )

Nos mit szóltok egy mai guruláshoz? A tegnapi kommentemre b@sztatok válaszolni
Sebaj, attól még kurv@ jól néz ki
Örülök, hogy tetszik, de nem én csináltattam rá, így vettem. Ami a motoron új, az én vagyok
Sziasztok, akkor aktuális ez a 07.08. 17.15 találkozó? Szívesen tiszteletem tenném.
Csoki
A.
Szevasz!
Nagyon ütős az a csíkos festés a gépeden! Gratula hozzá!
Kösz mindenkinek!
Csináltam képet a motorról. igaz, hogy csak a tecsivel, de több mint a semmi. Feltöltöttem az adatlapomhoz. Már neve is van ami egy kicsit muris: TINDEE
Annyi a magyarázata, hogy a hely ahol iszom a kávémat nap mint nap, ott a pultos lány felvetette, hogy legyen neve a "fekete szörnynek" A hölgyet Tündinek hívják, de egy törzsvendég mindig Tindi-zi Így a hölgy tiszteletére megkapta a motor a TENDEE nevet a ma esti keresztelésen. Alkalom adtán pezsgőt is bontunk a keresztelés tiszteletére
hali
elvileg 18.5 literes a tank, talán kupakig belefér a 19,
de szerintem kb 1 lityi szopóba lehetsz
FIGU
Szép jó estét uraim!
Ma volt szerencsém hazamotorozni esőben Makóról, miközben egyszer majdnem ki is fogyott a benyám. A képen látszik, hogy mennyi fért a tankba. Nem vágom, a gyári értéket nem állítva mérnék...? Vagy a kutas csal ennyit?
Hali Gyapi!
Gratula , örülök hogy jól vagy,
próbáltalak párszor hívni , de sokáig ki voltál kapcsolva,
holnap dután elvileg nekem is jó

Janika neked is gratulálok
FIGU
Én ott voltam a Citán, és a menet legvégén mentem. Utána megelőztem a népet és Érdnél megint filmeztem egyet.
én is elköszönök szevasztok
jóójéjt,részemről alszasz van
holnap egyeztetünk!
ami hús az jöhet
oké,1-ig dolgozom,utána szabad a pálya
Du,de majd megcsörgetlek.Zééé gyrost biirod?
Vazze nincs telefon? Nem tudok mindíg mindenkit felhívni
Úgy volt,hogy nem megyünk sehová,felmentunk a citadellára Robist megnézni,de már nem volt ott és megjelent Tozsó a haverjával Ő sem szolt,hogy guruljunk valahová csak megjelent,Velencéhez nem volt kedve senkinek így Dobogókő volt a rögtönzött uticél!
Miért ne tartoznál a bandába?
Vasárnap nekem nem jó,mert Zakopane a cél
hánykor?
estefelé?én benne vagyok
OK
Bazze szombatról körkérdést kezdeményeztem, de Te nem mondtál se A-t se B-t, így vasárnap voltam fent.
Ha még a "bandába" tartozom , akkor vasárnap gurulhatunk egy Gyapival találkozósat.
Na ez nem tudom hogy hová szól, de egy holnapi gurulásban én szívesen benne lennék, úgy is fagyi volt betervezve

Mivel majdnem mindenki 5ig dolgozik, mit szólnátok negyed 6hoz?
Könyves Kálmán - Kőbányai kereszteződése, a Mekinél. (ahol múltkor is összefutottunk)

Gyapival pedig egyeztetek telefonon

Nos?