Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol vetted, es menniert?
Nekem ilyen van .Álló helyzetben a jobbra balra dőléstől már hatásos volt! Nagyobb perecnél szerintem nem a legjobb megoldás -még nem próbáltam ! Viszont nem drága !
Koszonom! A jobb oldali talan "biztonsagosabb a blokk szempontjabol, de gondolom en esese valogatja ezt is....
Megbeszélem az asszonnyal és jelentkezem.
Erre a két helyre szokták 2004-5 ös Z-re tenni a gombát
Jövő szombaton gyertek hozzánk kerti partizni, akár az egész családdal! Lásd lejjebb! Aki nem szereti a csülkös bablevest, az kaphat mást!
Szerintem az egyik hétvégi szombatoti napot megcélozzuk a családdal, de még nem tudom melyiket.
Köszi, én is így gondoltam! Akkor a következő cserénél megpróbálom majd, meglátjuk mennyire fog tetszeni A mostani Battlax-ban van talán még úgy 1000-1500km, utána valószínű, hogy párban kell cserélnem.
Pontosan így van, kúposabb a gumi, és valami szenzáció kanyarodni vele
Viszont igen kiraly festese van a motorodnak!
Neked mint latom ujabb verzioju z750-ed van. A regieken a gombat ugye a hengerek, es a huto kozotti konzolra lehet elvieleg rogziteni. Na ha az kitorik torhet rendesen...
Elírtam a végét: nem "minden", hanem "mindegy"
Nézd meg a képeim között, nekem is onnét vannak a gombák. Tavaly már teszteltem, mert eldőlt a bal oldalára álló helyzetből. A bal lábtartó konzol tört el+a kuplungkar vége hajlott kicsit el+a farokidomnak a szélén lett egy 2cm-es horzsolás. Bukásnál tök minden mi van rajta, az ellen nem véd semmi. Úgy kitörne a vázból a tartórész, mint a szar.
Meg egy kerdes :D
Az oldaldekni csiszolodott... Allitolag lehet kevertetni Pesten valahol festeket, es meg spray-be is toltik ha szepen kerem.
Tud ilyenrol valaki?
hallod hvégén annyian voltak strandon, hogy nemmertünk bemenni
az uszómester azt mondta, hogy be sem lett volna szabad engedni annyi embert. Örült aki vízbe volt. Mikor jöttök erre? Sörfürdő fesztivál?
De a jobbik végén. Nekem tetszik az a vége. Onnan nem messze laktam régebben én is. Táborfalván.
Az-az igazság, hogy komolyabb esésnél, ez sem ér semmit. Egyébként meg mi az értelme. Vigyázz, hogy ne dőlj el vele. Ez csak sima eldőlés ellen véd.
Roli! Feljössz valamikor MSN-re?!
Üdv mindenkinek!
tud valaki segiteni,láncfeszitő konzol ügyben?!
elhagytam a jobboldalit!
már 2hete igérgeti a Japanspeed-es fickó hogy majd küld egy 1párat ,de még semmi!
már kéne huznom egy kicsit a láncomon!
remélem tudtak segiteni?!
Üdv Mindenkinek!(ez lemaradt az elöbb!)
Tot nekem ilyen bukógomba van a gépemen!
Allianzos casco-m van nekem is!Én is kb 4e ft-ot fizetek havonta!
Na most ugrok melózni!Délután benézek!
Sziasztok!
Csucsu Boldog Névnapot Kívánok!
Megnéztem: 13984 05.19-09.01-ig :) Nálunk lopás kevésbé valószínű, otthon mindig van valaki, riasztó is van, kutya is van, meg zár és lakat is. Eddig mindig hazajöttem éjszakára, nem hagyom ott a motort, ezért nem kell lopás nekem. A törés meg nem magas, mert sajnos tapasztalatból tudom, hogy annyira kurva drága az alkatrész, hogy még ha eldől a motorod akkor is lesz/tudsz csinálni rajta bőven ez feletti kárt... Meg szerintem te pesti vagy én meg a Robis szerint a világ végén lakom
Igy konnyu. En amilyen balek vagyok aprilis elejen az esos olajos dzsuvan elcsusztam az M3-as elejenenel levo nagykoruti feljaratnal neki az elottem lassito autonak. (Fek stb nelkul a fuggolegesen allo motor eltunt alolam gazvisszaengedesre, es nem mentem gyorsan) Kb 10-15 metert csusztam az oldalamon a ruhanak nem lett semmi baja csak a motor kopott el, s a burkolatok tortek meg...
Szerintem a lopas resz hianya, es a magas onresz miatt jott neked ki ilyen olcsora. En is nezegettem a casco-t havi 12 alatt nem talaltam.
Ja korrektségről annyit, hogy én sokat foglalkozom más biztosítókkal kártérítési ügyeimben és a legkorrektebb az allianz. Nem jelenti azt, hogy ők fizetnek mindent, és hűdejófejek, de a többihez képest rendesek.
simán. Bementem, csak törés, lopást nem kértem. asszem 300 önrésszel... de egy kipufogó 260 ami rögtön leér.... Ismerős a srác de nem hinném, hogy tudna jelentős kedvezményt adni. Ja és kiskunborzasztón lakom 30 éves elmúltam és ki is zártam a vezetésből a 30 éven alulikat. Balesetem nem volt 97 óta jogsi: