Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gumim a következőképpen nézett ki 7000 után
Nagyon jó volt!
Köszi az invitálást,de nemhiszem,hogy megyünk,mert így is sok volt az asszonypajtásnak
Ráadásúl tegnap az autómban álló helyzetben kinyílt a légzsák azt hittem felrobbant a kocsi a fülem még mindíg cseng és érzékeny ,de a dobhártyám nem szakadt hálistennek megvizsgálták,úgy hogy motorozás nuku legalább 1 hónapig és az autót még nem is tudom mi baja és mennyi lesz a fizetnivaló
Sziasztok!
Csutka!még mindíg az a guma van fent amit te raktál fel 32000km van a motorban
Talán 1000-2000 et még elmegy
Cikinek nem ciki. Spórolsz egy csomót. Én a Michelint szeretem. Valami kétkomponensű biztos, hogy jó!
(lehet, hogy csak többet mentél hűvös időben, az is számít!)
Nem -nem !.
Tényleg ennyi van benne .lehet ,hogy ciki ,de nem igazán babusgattam a drágát -pedig megérdemelné .Még nincs egy éves sem .Neked milyen Gumád van ?-és a tapasztalat ?
Az nem lehet, hogy ennyit bírt volna a gyári gumi... Vagy közben megváltoztatták az összetételét? Nálam 10-et se ment el, pedig nálam bigacsigábban biztos kevesen közlekednek. Valld be, hogy előrepörgetted az órát!
Háj én 34 nél cseréltettem gyertyát,láncszettet,szelep áll
Köszi ! De, Te sokat pályázol ?! ....Azért megnézem !Bár attól nem leszek okosabb.
A karbantartási táblázat 12000 km -ként írja elő a cserét !
A válasz: igen !Persze biztosan többet is kibír....!
Pff, az szép, 15000-nél még csak most kopott el a gyárid? Tőled érdemes lesz motort vásárolni...
Gyertya: A kép alapján örülnöm kellene, hogy 12-nél nem sózták rám az újakat?
Pirelli dragon supercorsa.

Mióta felraktam nem akarok leszállni a motorról.

De nyilván ahány ember annyi féle verziót fogsz olvasni
Sziasztok !
Gumicsere előtt állok 15000km -nél.Az eredeti Dunlop Qualifier van rajta. Szívesen kipróbálnék valami mást . Szeretünk gyorsan menni városban ,országúton és a hegyekben tekeregni .
Sziasztok! 24-es szervíznél kell é gyertyát cserélni vagy sem? Nem emlékszem pontosan, a multkorában mintha mondta volna valaki, hogy neki 36-ig bírta...
Ház
Mi lesz helyette?
Ha valaki első szériás Z750-et keres megvételre, szóljon
A nagy érdeklődésre való tekintettel:
Vatera link a termékeimhez
Itt fel van töltve a holmik egy része. Majd idővel a többi is, csak el vagyok úszva.
Aki szeretne valamit, az vagy licitáljon, vagy küldjön egy e-mailt, ne a fórumot szórjuk tele ezzel...
Köszi!
Köszi szépfiú! De a csajomon jobban áll majd. Majd teszek fel képet, ha jóárban megkapom... Rendben
Csini leszel benne.
a vállpántost mennyiért adod s méretben? de mondjuk ha jó az ár a többi is érdekel! Pasi cuccok?
Helix kondenzátor 1 farádos feszültségkijelzős ár megegyezés szerint vagy csere be re motoros cuccra
üléspúp eladó 14000 és a postát én álom
Hali Panyo szép... kemény kajálda
Azt a kupec mindeneteket
majd dumálunk lépek aludni, szia