Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szervizt a légszürö csere nagyon megdobja gyári 14-15körül van .Unokaöcsém 600as Jahama Fazer elsö telója 1700km-nél okádta az olajat a féktárcsára(tudom ez most nem vigasztal )
szia Csutka!
igen, igen el is felejtettem írni
sajna nem leszek itthon, de ígérem hogy valamikor beszaladok
hozzátok előtte
persze köszönöm a meghívást, sajnálom mert a múltkori buli is szuper volt
FIGU
És jövő szombat kerti parti?
Szia
Szerintem is sok a 35ezer,nekem multheten csinaltäk Salzburgban 95eu-ert a 18000 szervizt.
Szia! Én voltam és kitaláltam, hogy te te voltál :-). Holnap 16h irány Korzikaaaaaa, majd Szardíniaaaaaaa!
holnap az péntek, nem szombat
sajna nekem a szombat nem OK
és még nem tudok semmit csak ötlet volt, első indulatból
Ha szombaton négyig le tudom adni a babysitterkedést, akkor mennék veletek Velencére, és a Csucsu.t is megünnpelnénk és megnéznénk élőben a vasát. Hol találkoznánk?
Szia Otto!

Hol csináltattad a 18as szervizt? Nekem is 1.5 hete volt, de sokallom a 35 ropit. Gumiban én most a Michi power one-t tesztelem...az azóta megtett 500 km alatt eddig csak pozitív a visszajelzés.
Ja hogy aki uj motort tud venni :D
gratulálok vazze boldog névnapot!
holnap 5 körül
Mikor gurulunk egy közös velencét újra?

Jelzem csak Hétköznap, illetve Vasárnap délután jöhet szóba nálam

kivételesen hozzatok áldozatot mindenki egyért alapon, amúgyis névnapom van ma
de látod hogy van ennek hátulütője, az eddigi 10000km 90%a budapesten került bele, nagyon ritkán tudok elmenni kanyarodni egy igazán faszát, így maradnak a félfasza Pesti kanyarok
isten ments hogy felfeküdjön a hengerre
ugyan oda való az után gyártott is,
nekem ez tetszett, a motorhoz alkudtam a szalonba
a hátsót pedig Kingmidas koma csinálta, de occsón csinál előre is
ugyan olyat
Koszonom a valaszt! Mar olvasgattam a forum "bukogomba" tartalmu leveleit ugy masfel evre visszamenoleg... Csak gondoltam egy friss velemeny jobb mint egy 2007-es. Azt is tudom, hogy nincs tokeletesen jo megoldas, de ha lehet a lehetosegek kozul a kevesbe rosszat szeretnem valasztani.
Ha jol latom neked eredeti Kawas gomba van felszerelve. Ez felfekszik a henger oldalan? Stabilabb mint a nem gyari gombak?
Szétbontottuk a kocsit most nincs benne műszerfal a légzsákindító vezetékkötege teljesen leégett szerintem az indító volt a ludas mára ennyi a Vectrából most megyek a Gyöngyi kocsiát szerelni mert az meg nem indúl
Hali!
bocs de sokat tárgyalt téma, keres vissza a megfelel szavakkal
képeket meg bármilyen meglepő találsz az adatlapokon,
a legtöbbünk motorjáról
nézd meg az enyémet, de nem akarlak elkeseríteni olyan megoldást még nem találtak ki ami tökéletes lenne
FIGU
Panyo wazze micsinálsz?
Irigyellek érte! Én alig tudom elővenni...csk hétvégén, ha jó az idő, ha Zsu nem akar mást csinálni, és nincs túlóra
Ritkán. Ráfoghatnám hogy időhiány, mert amikor lehetne menni, mondjuk 7végén, akkor én dolgozom. Igazából a motort én a mindennapi közlekedéshez használom.
Hali!

Tevoltál akit láttam az elöbb kb 10 perce?
Méta út felől jöttél és a vasúti kereszteződésnél elkanyarottál balra. Rövidgatya a motor seggén háló...
Tankolni voltam, megláttalak amikor kifordultam az OMW-től de alíg bírtalak utolérni
Csak jelzem az m0 keleti resze tele van a defektet kapott teherautok gumimaradvanyaival, es minha drotdarabok is lettek volna az uton.
Csak ovatosan...
A jobb oldali kepen nem tudom mihez rogzitettek a gombat. Leszedtem a burkolatot, vagy arra csavaroztak ra hosszabitott csavarokkal?
Az oldalt en is neztem, de nem lattam olyan gombat ott.
Túrázni sem szoktál menni?
Ez a gumi csap budapesten járt, de ott sokat
Itt: http://bukogomba.uw.hu/
Cakli - pakli ha jól emlékszem 10-es volt .és 2 nap .De ,az enyém 2009-es.