Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok,gurulhatunk is valamerre!
Szólhattál volna,hogy kész a gép és rendbenvagy már!
Most voltunk szombaton Dobogókőn.
Jaj-jaj elkapják a tö..det,ha nem mész gyrost enni
Itt laksz a szomszédban,nem is tudtam,megnézném a vasad egyszer.
Akár holnap?
nagyon eltűntél... mikor gyrosozunk mááá egyet?
Sziasztok!
Gratulálok az új motortulajdonosoknak a felépülteknek és a felépülőfélben lévőknek!
Jó lenne már a bandát összerántani valahol!
Vélemény?
Részemről egy dobogókő-pomáz bemelegítésnek időjárás függően beleférne.
Szia Gyapi!
Jó hír, hogy teljesen rendbe jöttél!

A motor pedig ismét nagyon ütős! Először ki sem szúrtam az indexet, nagyon ötletes. (Én hátsó lámpába integráltat tervezek majd felrakni...)

Ha esetleg egyszer gyártanál plexit, akkor én egy, a régebbi Z-hez való rövidre igényt tartanék!

Sok balesetmentes kilométert az újjászületett géppel!

Z.
Gyapi, örülök, hogy minden rendben Veled!
Ez az index tényleg nagyon meleg, úgyes vagy! És ha neked a fekete az etalon, hát legyen.
Egy plexivel még én is vacilálok, ha esetleg mennyiség kell, hogy újra belekezdj, akkor biztos leszünk páran. Remélem hamarosan megint gurulunk együtt!
Bazze, akko most jó az eső vagy nem? De vigyázz mit mondasz 50 mindenre elszánt motoros figyeli az esőt ecsetelő szavaida t
3000-es papírral és kézzel polírozva polírpasztával nem lesz karcos.Mindent megkapsz autófesték szaküzletben kb 500 ft.Én 12-ért vettem hátsólámpát 2 hete.
Holnap megyek érte, sajnos az eső bebaszott így holnap se tudunk melozni...
Titán de ez nem sokáig lesz így
Szia Gyapi!
Nagyon komoly az index hátul !
Másik kérdés. Tegyük fel, hogy nem jön le az a szar róla. Akkor mennyi egy másik lámpa kb?
a 3000-as papírt értem. Nem lesz nagyon karcos, ha én csinálom? A polirozás olyan mint amikor az autót csinálják fényezés után?
Baaaaaker gyapi, fekete már volt. A fehér meg olyan szép egyedi volt, mint senki másé. Inkább festetted volna valami ütősre. Pl valami világítósra. De azért ügyes vagy.
Plexim most nincs legyártva,nem tudom mikor lesz legközelebb.Amúgy 8000 ft volt.Lámpáról leszedni a lakkot ne próbáld higítóval,acetonnal,oldószerrel mert megmarja és tejfölös hatású lesz.Én 3000-es vizes papírral lecsiszolnám és viszapolíroznám. Untam már a fehér színt,kellett már vele valamit csinálnom.
Üdv így ismeretlenül is!
Kérdésem, hogy első plexit hogyért készítesz?
Mivel Te ismered a műanyagokat, a lámpám valami smoke spray-vel le lett fújva. Mi szedi le?
Előre is köszi a válaszokat!

ui: nagyon szép a moci. Hogy lett fekete?
Kösz jól vagyok,teljesen felépültem.Hátsó indexeket beépítettem az idomba,nem volt kis meló.
Gyapi bazz te még mindig tudsz! Hogy vagy egyébként? Jól látom h. a hátsó indexeket beleintegráltad az idomba?
Hali!
Elkészült a gépem:http://sportmotor.hu/motoros_k...
Szürke? Azért a gép szép. Majd jól megnézzük a Lime partyn. Elhozod igaz?
Már el is hoztad? Nah akkor fasza kis pályázás lesz. De vigyáznod kell, egy 1000gixxert már lenyomtam a kecsói gokarton (igaz ő először volt ott)
Pályáztak vele. Kicsit megmelegedett mert vagy túlfújták, vagy soft, med/soft a gumi és jó tempót mentek vele. Amúgy semmi baja, ez természetes...