Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Támogatom az ötletet!
Köszi,akkor olajszürö is lesz .
Tehát a rendelés:1db gyári légszürö,1db gyári olajszürö,4db csavar.
2600ft holnap jön áru remélem benne lesz múlt hetiben nem volt mert rendelés alatt van a kawa központban is!
De, csak az 2x annyiba kerülne szerintem.

Én is rendelnék egy párat,ha összejön a gyártás!
Halkan kérdezem előre kicsi a hátára nagy logóval,nem jobban nézne ki?
Akkor jó pihenést! Én meg Csopakon leszek egy motoros csapattal. A Lime partyt beszéljük meg.
Hali engem is érdekel a póló ha jól árasítják .
Nem tudom ezt találtad e, de érdemes megnézni ezeket is.
Digitális nyomtatás:
http://www.polomester.hu/polon...
Vagy ez
http://polofactory.hu/Bolt.htm...
Vagy ez, pólóval együtt az árak
http://www.kepillusztrator.fre...
Otthon keccsöltem Annyi dolgom volt, mint 3 pesti ügyvédnek Ezen a héten fos idő is lesz szerda körül, hétvégén meg megyünk 1 hétre a Mátrába. De csak asszony+gyerek, motor otthon marad Utána hozzunk össze valamit. Esetleg Lime party?
Az mindjárt okosabb ár! De azért a minőségét is megnézni!
Szia Otto!

Basszus, el is felejtettelek keresni. Tegnap voltunk a Pancsiringen esti motorolni. Te merre jártál?
Jók lettek a tervek!
Van egy dekorcég barcson!A héten be is ugrok érdeklődni mibe kerülne egy ilyen poló náluk!
Kb 3hete csináltattunk galléros polókat ,a hátán 3sor írással,elöl egy emblémával,írással 2200ft/fb áron!
Ha tudok valami árat jelzek!
Találtam egy poló nyomtató céget. Egy poló nyomása kb 4-5 ezer polóval együtt. Lehet van ennél olcsóbb is, de én ezt találtam.
Akinek kell az írjon ide egy listát mennyiséggel, színnel, mérettel:

power32: fehér, xl, 1 db
hello
ha lesz rendelés én is rendelnék

előre is köszönöm
Nagyon faja! Szerintem dobd fel a kérdést és írdd meg az árakat. Itt mindenki fog rendelni, szerintem. Köztük én is
Szóval mennyi lesz és mit tudsz engedni a feléből?
Akkor ez most mit jelent? Tudsz ilyen pólót csináltatni? Mert biztosan vevő lennék pár darabra én is.
Nekem is kell egy m-es méretben. De akkor hivatalos klubbot ne alapítsunk? Vagy van már csak én nem vagyok benne
Nem rossz! Ügyes... Nekem a Fekete alapú és a zöld alapú tetszik a legjobban. Respecta!
Sziasztok

Ez engem is érdekel! Ha lenne ilyen mindenképpen számoljatok rám is.

Üdv: Mater
Sziasztok!
Mivel nem volt színkód a festéshez és féltem, hogy színeltérés lesz, így inkább új elemeket vettem a mocira...
Ennek köszönhetően eladóvá vált a fejidom középső és jobb oldali része (Kawasaki Z750S 2005-2006), a képen látható már kiműanyagozott, festésre előkészített állapotban! Az elemek új ára 70.000Ft van, 20.000Ft-ért odaadom (annak a 3 márkatársnak akinek S-es verziójú Z750-e van Magyarországon... )
Egy feketére, meg egy zöldre én is vevő lennék!
Egy kék-fehérben meg egy fehér-kékben én is benne lennék.
Gondolom a logo színezés 12mp-ig tart, így egyedi igények is kiszolgálhatóak. Ha jól sikerülne egy zöld-fehér és egy fehér-zöld combo is jöhetne
Ha jó az ár, akkor kellene legalább két színben, persze megfelelően nagy méretben XXL, vagy XXXL.
A színek ilyenek lennének. Remélem tetszik
Ha lesz ilyen nekem is kell!