Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez király póló lenne!
Én valami ilyesmire mint logó. Egy kicsit a francia koppintása, de szerintem nem lett annyira rossz
Helló Roli
Jaja árulom még de ha záros határidőn belül nem viszi el senki akkor megtartom, kicseréltetem egy kárpitossal a zöld betétet valami olyan színre ami megy a mocihoz oszt csákány a gyári ülésnél kényelmesebb
Szia Zsolti!
Gyári olajszürö mennyibe kerül 07-es Z750 hez?Féknyeregcsavarok megjöttek már?
Sziasztok!
Norbi látom árulod még a bagster ülésed!
Tudnál egy kis infóval szolgálni róla!
Esetleg egy árat mondani rá!
E-mail címem az adatlapomon!
Előre is köszi!
Az eddigi tapasztalatok alapján bátran mondhatom, hogy a kutyát nem érdekli a vadkempingezés. Maximum csak mosolyognak.
Ja és 12 és fél napról beszélünk.
Az szép hát nem olcsó mulatság az én környezetembe mindenki rinyál a vadkempingezéstől,mert,hogy azért keményen büntetnek mindenhol
Csá!
Amit spóroltunk időnként a szálláson azt szerintem bőven meg is ettük. Kb. 250E HUF volt egy főre. Korzikán 406 Ft a benya litere meg minden más is duplája az olasz árakhoz képest. De semmire nem cserélném el a vadkempingeket, annyira jó volt!
Hali bivaly én már végig néztem többször is minden tisztelet és csak gratulálni tudok én egyenlőre csak álmodozok . hasonló túrákról e csekély dolog miatt mennyiből hoztátok ki mindenestől
Akit érdekel Korzika képekeben:
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Megtudom rajzolni és szerintem a angyalföldi tescoban található póló nyomtatós bold ban Meg is csinálják.
Képek a mai túráról:
igazándiból semmire, de lehet, hogy neked van valami elképzelésed, hogy mire cserélhetnénk.....
Szia Mire gondoltál konkrétan?
Szevasztok!

Aki tud ilyen pólót szerezni/csináltatni az szóljon!
Sztem nagyon jóó
az üléspupért valami carboncsecsebecse cserébe?
Nekem tárgytalan lett a vasárnap... majd 6. pótoljuk
F1re megyek inkább
Üléspúp valakinek? csere be re érdekel.
Szuperek vagytok Apám. Várjuk az őrült képeket. Gratula.
Hali!
Ok!szerintem Kb:2 ig maradunk!
Köszönöm!
Még nem gyógyultál meg?
Még nincs tapasztalatom a Speedohealerrel kapcsolatban,mert még a postán van,csak Hétfőn lessz belőle valami
Remélem 6. án találkozunk!
Remek majd legközelebb, nem lehet mindent egyszerre jöjjenek a képek
Halihó! Korzika kipipálva, Szardínia elmaradt, mert Korzika túl szép volt. Képek később. Szellemileg teljes kikapcsolódás volt, fizikailag hulla vagyok + meló méjvíz.
Hello!

Holnap Bükk-Mátra gurulás, ha valaki késztetést érez.
Találkozó 8-kor itt: 3-as út, Agip kút. http://maps.google.com/maps/ms...

Csoki
A.