Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon tuti, szerintem a legszebb 10es, a többi már nem nézett ki ilyen vadul, főleg nem a mostaniak. Balesetmentest kívánok sokat!
Na egye fene Ő lett az
Lássuk már, lássuk már!
Nekem amikor egy pár hete műszakiztatni vittem a gépet, a szerelő srác a saját elmondása szerint kimaradt fékfolyadékkal mosta le. Szépen megcsinálta :)
z750 után kb én is ezt tudom írni a 10esre ÁLLAT GÉP
Jah én az elsőről beszéltem, a 36 ezer alatt 2 hátsót használtam el városi lassításokra én is csak a hátsót koptattam
Üdv a népeknek!

Megvan a vas és mentem vele egy picit a városban. Na mit is mondja, nem sok kedvem volt bejöni a munkahelyemre
Kérdés: a srác fekete lámpafestékkel lefújta a lámpát. Fasza, meg minden, de le akarom oldani róla. Mi az a szer ami azt a sz@rt leszedi róla.

ui: ÁLLAT A GÉP!
9600kilóméter volt benne de az szerintem nem mérvadó(5600-al vettem tavaly.)
A motor 2006-os évjáratú volt és egy pár apróbb sérüléstől eltekintve hibátlan..1,525mft-ért vettem és 1,5-ért sikerűlt eladnom.A sportkipufogót levettem róla(mivv xcone volt rajta és azzal brutálisan szólt..a gyári akrák kicsit gyengén muzsikáltak)
Az biztos,hogy nem fogsz csalódni benne.Nyomatékos,kényelmes és sok minőségi alkatrész van rajta.
Bitang jó gép!
Reemus, Janika!

Pont ezért furcsáltam, hogy a srácnak 13.000 alatt elkopott. Ráadásul pont a hátsó
Azt mondta az eladó, hogy Ő mindig azzal fékez ha lámpához érkezik
Nekem a gyári betéttel 36 ezret ment el és voltam vele pályán kb 10szer
Balu!

Mennyiért adtad el a Tuonodat és mennyi km volt benne?
Most ezzel meg az RSV-vel szemezek...
szerintem ez a gumi pályán járt és azért lehet tele gumidarabokkal..de lehet én meg hülyeséget mondok..
Nekem ~13.000 van a mocimban és még 80%os a hátsó betét
Hali!
Lehet h hülyeséget kérdezek de mitől ilyen egy gumi?
Akartam egy a gyárihoz hasonlót (,amit azóta sem kapni). Ki lett vágatva 3 elem 0.5 cm-es rozsdamentes és 2 db 1 cm-es alu anyag * 2. Hajlítás külön-külön, mert 100 tonna is kevés, akár kettőt együtt hajlítani. Összehegesztése az aluknak, összecsiszolás. Távtartók elkészítése. Csavarprobléma. Ezek is hegeszve lettek, mert a csavarboltban nem találtunk ilyen hosszúakat. Lefújás. Nem beszélve a sok-sok méricskéről, tervezésről.
Pedig lehet, hogy érdemes lenne egy CNC programot írni rá...
Ki kell, hogy ábrándítsalak, ebből egy készült. Fogamazzunk úgy, hogy nem volt egyszerű megcsinálni és nem, akármilyen gépek kellettek hozzá. De örülök, hogy tetszik. Balázs, Bee haverom érdeme! Ő a szaki.
És pl. én hogyan juthatnék egy ilyen remekműhöz hozzá? És mennyi papírt kell összeszednem érte?
Ja nem tanulni akarom, öreg vagyok már hozzá, meg semmi klub sincs errefelé, csak eszembe jutott, hogy te is ilyet művelsz...Meg azt hittem, hogy ez olyan ritka, "titkos" harcmodor amit csak kevesen tudnak...
Lehet nézegetni a DVD-t, de gyakorloni kell, fogásonként 200000-szer, hogy jól menjen!
Bal oldalon, ha nem áll ki ennyire, akkor mint bukógomba nincs funkciója. Én meg nem szeretem a dolgokat, aminek nincs funkciója!

Ja-ja, ne legyen rá szükség, nem akarom használni egészséggel :-D
Ja, és sose karcolódjék meg..
Gyanús volt az egyik kép alapján! Nagyon patent, gratulálok!
Fasza nagyon, igényes munka. Nem áll ki nagyon? Ja képzeld találtam a neten Krav Maga oktató dvd-t. Nem kerestem, a filmek között akadtam rá...