Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csakkó! Péntek hajnalban indulunk 5kor 2 motorral sztrádán, de mi Prágába megyünk, majd onnan vissza szombaton épp csak megnézzük a pályát, majd vasárnap nyitásra megyünk az A vagy a D szektorba. Kultúrális (nézelődés shoppingolás...) lesz Prágában, majd Brno a verseny és a feeling! Jó utat, lehet összefutunk
Hej Steve!

Jól látom, hogy egy helyen vásároltunk az ebay.de-en?
(fahrerhauptquartier...)
Vagy valaki a nevedet bitorolja?
Hi Jürgen! melyik nap indúlsz Brnoba? és a pályán tolod v a kanyargós mellékuton? Mi Db-ből 12-15 motorral indulunk péntek reggel 5 körül de az utitársaim a pályát preferálják ezért én is ott megyek. Ja valakinek volt már hátul Dunlop d-204 sportmax? Nemnagyon hiszek benne de felrakattam mert a metz M1et a hétvégén drótig hajtottam a Hargitából hazáig. Cap! Te is jártál nemrég arra, nem baszlatott a polisz?
Megyünk asszonykával és egy barátpárral Brno-ba, majd útközben ha nem feledem felveszem a hangját és felrakom jövőhét elején
engem is érdekelne a hangja, tudnátok feltenni?
Steve! Én durván ennyiért vettem (pár ezerrel volt több csak - ebay-en persze...).
Peet!
A hangja teljesen más, mint a sportdoboknak, valahogy a nyers szó illik rá. Valóban mintha nemcsak a dizájn lenne motogp, hanem a hang is. Én szűkítővel használom, így is nagy a feeling és még szabályos is, és még a mocit sem csesztetem (azért nem szeretnék power commanderre és injektor utánállításra költeni, enélkül pedig féltem a gépet hosszú távon). A hangtompító kiszedése iszonyú bonyolult, mert egy csavart kell a kipuff alján kicsavarni és kihúzod kézzel (ha nem meleg... ). Arra gondoltam, majd eringen legközelebb kiszedem egy pályamenetre
Jürgen, Albi!

Rakhatnátok fel a hangjáról egy kisvideót, kiváncsi lennék nagyon...:-))) A szűkítőt mennyire körülményes kivenni belőle? És azzal milyen a hangja a gyárihoz képest?
Hali!

Hát, a tiéden is ütős! Úgy látszik, hogy ez a dob mindenen jól áll ! Ugye milyen durva a hangja szűkítő nélkül! Azért csak próbáld ki menet közben is! Iszonyat, hogy mit szól fordulaton, bele borsózik a hátam ha csak rá gondolok!

Igen, az a fehér az ledes index, már nagyon várom hogy megérkezzen (elvileg jövő hét + rendeltem pici indexeket előre). Majd ha fent lessz, arról is dobok egy képet!

Zsír az az alsó idom a gépeden, nekem is kéne majd valami jó fajta.....
ez a dob 65.000ft ebayen újonnan
ti mennyiért vettétek?
na Albi! Ez eddig a legtutibb rendszámtartó amit eddig láttam , az a 2 fehér színű indexbúrának látszó dolog az index valójában is? Eszméletlen jól néz ki. Nekem integrált hátsó lámpám van, így nem is kell index külön, de ez nagyon dizájnos Az enyém így néz ki, és csak otthon kikaptam a tompítót belőle, és pár álló helyzetben lévő fröccsöt kipróbáltam, hát a garázs fölötti hexán tető is rezonált tőle, a szomszédok szemében biztos buktam pár jó pontot...
eddig csak személyesen voltam ott, de megkérdezem tőlük és írom ide
Szia,

Mert muja vagyok...
Pedig jó pár kereskedőt is összejártam, kérdeztem.

Meg tudod adni az elérhetőségüket? Sosem lehet tudni..
Kösz.
köszi az infót, ha az idő engedi akkor ma felpattanok a vasra és veszek
A Toyota patent pont jó bele.
Egy pár órája értünk haza, mi is jól szarrá áztunk vagy 2x, Kolozsváron a rendőrök villogóval szirénával üldöztek jó hosszan mig kimentünk nekik a képből majd Matyinak hála elbújtunk egy lakótelepen átöltöztünk esőruhába majd toltuk neki tovább Nagyvárad felé. A ZX is kibirta váztörés nélkűl bár haza már nem volt annyit keréken mint odafele. Majd a te képeid felteszem a dt fórumba. Miden jót a barátnődnek és Mongónak! Z
Megnézem azt a "enyhén sérültet" és utána megbeszéljük

üdv
27ért tip top-ot ha érdekel
fogalmam sincs mennyiért mennek a gyári dobok, egy enyhén sérültet tudok 16e-ért,
igen én csináltam a rendszámtartót saválló lemezből, sztem van olyan jó mint amit több ezerért adnak.....
van egy ilyenem
mennyi adnál érte?
Balage
NEked milyen rendszámtartód van
Te csináltad
szevasztok!

......esetleg vki nem akarja eladni gyári kipufogó dobját (z 750 2006)?

Balage
kb 40 féle van itt boltban autóhoz, nekem is keresgélnem kellett :)
Szevasz Zoli,epp nemreg ertunk haza jol szetazva a motoros talakozorol ti meg valahol uton lehettek hazafele Matyival ,beneztem hozzatok a kawasokhoz es hat meg is talaltalak a nicked alapjan.Majd kuldok fotokat.Yamaha dt 125/ Ervin
köszi mindenkinek, tegnap vettem suzuki autóhoz valót de az sajnos kicsi lett