Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja! Mondjuk azt meg is lehetne hegeszteni, nem? Nekem négy patent fül tört el, mert ez az Ixil kipuf kizárólag a farokidom műanyagához van rögzítve, szépen kirántotta a farokidom alját. Gratulálok az amerikaiaknak...
Egyébként komplett hátulját kerestél az üzenetedben, nem csak farokidomot, azért gondoltam, hogy nagyobb a baj.
ÓóBazzz!... Ki bír még így 2hetet a gép maradandó alkatrész károsodás nélkül? Mert most kb pénzem egy "naAAgy kövér NULLA"
Azért köszönöm a segítséget, a képek meg majd készülnek, de ha tudok menni, akkor 24én élőben is szívesen megmutatom a lambó narancsot

CoR
Coro_Z: Vege a lancnak.... (Ez is Z750 betegseg, ilyen lancot nem szokas 100LE folotti motorra tenni, erosebb kellene ra. Nalam 2 palyanap/1 lanc....)

proplus : ] Es akinek csak 228-at mutat az ora? Most tettem 14 fogut elore, igy kiforog ugyan, de ertelemszeruen igy sem megy a Te tempodnal tobbet, ami azert elgondolkodtato. 1973-ban Drapal Janos Yamaha RD 350-je tobb mint 250km/h-t tudott hiteles mero szerint.... fejlodik a vilag!
Coro várjuk a képeket a lambó narancs gépről
semmi komoly, csak a 2 patent fül eltört és azért akarom lecserélni
hali jürgen
hátsó sárvédő nem érdekel, nekem faridom kellene
ebay link is jó ha tud vki
Hali! az enyém akkor csinálta ezt, amikor kiment a kenőanyag a görgők belsejéből. Előbb 1-2 helyen a lánchevederek szögben álltak egymáshoz képest, majd a később a külső gyürük félbetörtek és elmaradtak köv. lánccsere.
Cső Z-s társadalom! Gyertek minnél töben 24-én este a H.ringre! Úgynézki Én is megyek és egy ismerősöm is... természetesen Z1000-rel de még délelőtt egy 6000-es szervízt lebonyolítok, hogy friss legyen a gép
Hétfőn nemtudom ki látott, ki nem Madarason a végsebesség mérőn, de szégyen, nem szégyen a legjobb eredményem 224,88 Km/h volt az 1800 méteren. A végén kb 235-240-et mutatott az óra... szóval kb ennyit csal, ez van... én megvagyok vele elégedve netudom, más lehet jobbat ment volna vele, mert Én nem vagyok egy nádszál legény egy SV650 205-öt, míg a Versys 195-ment... szóval nem képviseltem olyan rosszul a Z-ket
Sziasztok!

Végre nagyjából elkészült a gépem. Lambó narancs színt kapott, ami nekem nagyon bejön.
Viszont észrevettem valamit a gépen. Kicsit olyan érzésem van, mintha a rángatná a láncot a masina... Nemértem a dolgot, mert a lánc fújva van mindíg és kellőképpen feszes is. Mégis, ha felemelem a farát és berakom egyesbe és óvatosan ráengedem a tengelykapcsolót mondjuk nem teljesen csak negyedig, akkor azt érezni, hogy a moci meg-meg ugrik, akadozik a lánc forgási folytonossága és még kicsit oldalirányba is mozog a lánc. Holott, a motor emellett egyenletesen, szépen jár.

Valakinek van valami ötlete? Vagy lehet, hogy csak rossz benzint tankoltam és valójában a motor maga akadozik kicst néha? Mondjuk nem vettem észre...

CoR
Hi! Mi kellene hozzá? Lehet h tudok egy fél zét multkor még megvolt. Elkerekezted?
"Augusztus 24-én lesz az idei utolsó Kawasaki Esti Pályamotorozás a Hungaroringen, amikor is este 18.00 óra és 20.00 óra között a saját Kawasaki motoroddal ingyenesen használhatod a pályát."
Mi a haverral megyünk egy Z1000 meg egy Z750. Mivel semmi rutinunk nincs mindenki jól kikerülhet minket a külső/belső íven
én megyek, bár eddig abban a hitben voltam, hogy holnap lesz. még szabit is vettem ki
Na! Mi történt?
Péntek este valaki jön a kawa esti motorozásra a Hringre?
Szia Janika!
Hátsó sárvédőm van Z750-re enyhe karcokkal a tetején (nem tudtam felrakni az S-emre) eladó , vagy akinek kell eladó! 8e Ft!
Én meg keresek hátsó sárvédőt "07-es Z750-re! Nem 40ezer pézé"....
keresek "04-06 z750, "04-06 z1000 v. "03-04 636 komplett hátulját, ha van vkinek jelezze felém
...bocsesz, de tök jól néztek ki egymás mellett a vasak....
Szia.
Látom van msn címed,beütöttem,de nemvagy elérhető.Vagy én írtam rosszul v.Te vagy kikapcsolva.Üdv.
Szia!Te,maradtak otthon is motorosok...?talán csak én egyedül?
Nem semmi a fotó!
nekem most mégsem aktuális, sorry
Balage! Beálltál a helyemre...
Sziók!
Kanyartechnika, és az egyik parkoló (a 3-ból), egyik szekciója (a 3-ból), el lehet képzelni akkor mennyien mentek motorral a Gp-re...
az jó, akkor szerncsésen elkerültétek a esőt
nem áztunk mi se el, igaz én tegnap délután kaptam jeget is mikor kerültem egyet
nem áztunk meg, a baleset után sajnos mindegyőnk kedve elment, és 11 után kicsivel el is indultunk haza, fél háromra érkeztünk meg, de szerencsére sehol nem esett, uh szárazon megúsztuk....
ti eláztatok?