Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az túlzás hogy nagyüzemben de szerintem tudok szerezni...
írok ahogy megvannak
majd akkor írjon mindenki akinek tuti kell idom
köszi a képeket Balage
gondolom hazafelé megáztatok
dobok fel pár képet madarasról, összességében nagyon jó volt, leszámítva a ma délelőttöt....
néhény kép madárról, drbig, propuls no meg én , jah és a vasatink
Szia.Ha "nagyüzemben"van még ilyen jó kis alsó idomod,rólam se feledkezz meg,kaposváriról...
nekem is kellene ha van még...?Az enyém fekete Z 750.Az ár is rendben.Majd válaszolj.Üdv
aha, az a része ugyanaz a mocinak
megoldható
kell a mocid színkódja vagy ha az nincs meg akkor kevertetnem kell a színt de megoldható
Hi!
Engem is érdekelne, ha feketére fényezve megoldható. Gondolom az S-re is felrakható...
25k festéssel együtt
alszok még rá, de a végleges, pontos ár érdekelne mindenképpen
Szombattól hétfőig leszek madarason, remélem összefutunk....keresem majd a z-ket
Erdely siraly, en a fekbetetet meg a lancot nullaztam le ott! : ] Policia-val nem volt problemam. Kolozsvar es Torda kozott vegig fix merok vannak, ott lassan mentem, mashol normalisan. Szekelyfoldon most nem voltunk, milyenek az utak mostanaban Hargita-megyeben?
Köszi a tippet, mert van K&H-nál is illetve az Ersténél is számlám. A 750 Ft sokkal jobban hangzik.
Még nem vagyok MSN-en, majd regisztrálok. Jobb, ha nem egymásra strófoljuk az árat.
Az OTP-re kissé berágtam. Valamelyik nap bemegyek hozzájuk és, ha tényleg erre vontak le, akkor elküldöm őket a francba s megszüntetem a számlát, van helyette több másik...
festéket megkérdezem mennyi de az idom tartókkal és saválló csavarokkal kb egy 20as
Hi! Én lehet h lemegyek hétfőn ha nem leszek nagyon megcsúszva Brno után.
Én vasárnap és hétfőn biztos ott leszek, de lehet szombaton is elnézek már - KawaKlub~Free
Gondoltam én is rá, hogy vágnikellene le belőlle pár centit, de inkább hagytam... jó ez így is (sztem ) sajna összekötőt kellett hozzá készítettni, de így is kijött az egész 55-ből
madarasra mikor megy a többség innen a fórumról
szép yosi
Zsir! Mindig tetszett a triovál, de lehetne egy picit rövidebb. Mennyiért húztad be ha publikus?
Nem szép dolog a dicsekedés, de ha már ennyien "doboltok" nézzétek el nekem
végre nekem is lekerült a gyári auspuff és hát... tutti lett
alul tényleg erősebb lett, hangja tuti, és nem is durrog vissza!
ja és éljen az ebay
engem érdekelne, narancsra fényezve. mennyit gondolsz érte?
JA! Mielőtt elfelejtem...
Az adatlapomon látható képeken van egy hasidom a mocimon.
Na, egy ugyanilyen hasidomom van eladó
Z750 re igazítva de z1000 re is jó.
Tartóvasakkal ha kell akár fényezve is.
Árban megegyezünk ha érdekel valakit.
nemtom, én is otp-s vagyok és minden utalás németebe 2200ft (baromira sokallom) mert k&h tól haverom 750 ért utalgat.

nincs msn-ed?
nehogy egymásra licitálgassunk egyszer :)
Ezzel ne is bosszants... OTP-ből ment. Igazából nem a szerszámok voltak kiszemelve, csak a licit végén nem voltam gép mellett, így a lényeget elvitték, s ez maradt.
Összefoglalva arányaiban csőd volt a project: 5,5 EUR volt a szerszám, 18 EUR a posta, 4096 HUF az OTP díja (?!). Így összességében közel 10e Ft volt az egyébként kb. 1.250,-be kerülö csomag.
Igazából az OTP-n voltam felettébb meglepődve, mivel Loius-hoz is utaltam már s eddig ez a "szerény" közreműködési díj nem tűnt fel. Még jó, hogy EU-tagok vagyunk...
Aha jól látod :D
Z1000 szerszámkészlet :)

neked mennyi egy utalás németbe? melyik banktól?