Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakker gyapi bírjál már magaddal. Mindjárt berakom a gépedbe a teljesítmény korlátot. Viccet félretéve, remélem nem lett bajod. A gépet meg úgyis megcsinálod.
Uhhh...'szameg... Neked nem lett semmi bajod?
NA baszki... Remélem nem lett bajod
Hogy történt, mert nem értem a kép alapján
Sziasztok
Hétfőn sajna estem.Erős fékezés után kipöcköltem egy toyota hátsó ablakát a farokidommal.Ha esetleg tud valaki használható,bontott müszerfalat és hátsólámpát légyszi szoljon.
Akkor ki mikor ér rá kerti partizni? Én vagyok a helyhez kötött, ergó nálam lesz!
Tökre igazad van Mesterem. Nem akarsz csinálni egy csajos Z-s fotó sorozatot? Sok Z motorral, bomba nőkkel? Még le is mosnám előtte a paripát.
Jól tudod. Beszólhatsz, én csipázom a poénkodást . Sok kell, ahhoz, hogy verekedjek. Nem azért csinálom. Csak a kondi, barátok, de legfőképp magam miatt. Viszont, ha helyzet van, akkor mihamarabb meg kell oldani.

U.I.: néha lőni is járok
Most épp Prágában melózom, de tényleg kellene már egy békítőshow sütögetés, vagy halazás, vagy bármi.
Jól emlékszel, nekem volt a Z-n Lucas állítható lábtartó. Nagyon szerettem, egyedüli oka az volt az eladásnak, hogy nem tudtam utast vinni (régebbi Z1000-ren egy konzolon van a lábtartó az utas lábtartóval).
Valamivel magasabban és hátrébb helyezkedett el, miután visszatettük a gyárit olyan érzésem volt mintha csopperen ülnék, furi volt visszaszokni. Ha olyan terveid vannak, hogy szeretnéd lecserélni akkor bátran ajánlom, ég és föld a különbség a kettő között. Amennyiben nem lenne horror áron akkor simán bevállalnék újra pl. egy ilyet:
Anno ezt a fórumot én nyittattam de rég is volt már az
8 év Krav maga? az igen, neked se szólok be....Ugye jól tudom, hogy ez egy olyan közelharcmodor amit a Moszad használ legjobban?
Basszátok meg mostmár de tényleg. Hagyjátok a picsába egymás faszkodásait. Amilyen az adjisten, olyan a fogadjisten. Akinek nem inge ne vegye magára. Kész. mindkettőnek igaza van és nincs leülhettek magatartásból egyes:) Nem kell osztani a lapot, ha meg a felütött labdát leütik akkor poénnak kell venni, vagy elismerni a leütést. Mindegy kinek szólt, mindegy ki hogy vette le, ami ide van beírva mindenkinek szólhat aki olvassa, hogy kinek hogy jön le az meg egyéni nézet.
Motorozzátok ki magatokat, nehogy ilyen mondvacsinált faszságon rágódjatok... Ha meg veszekedni akartok, akkor meg tényleg jobb a verekedés...
Nem tök mindegy, ki mikor regelt?
Na de kérem. Üvegeket apám, üvegeket
Akkor ideje poharakat dobálnom, hogy megerősödjek . A Krav Maga-t, amit 8 éve nyomok meg hagyom a picsába!

Piiissz
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nem azon volt a hangsúly hogy ki volt itt mikor.Hanem azon hogy ellentétben veled pl, többen személyesen ismernek.

Vajon ők miért nem akadnak fenn a hozzászólásaimon?

és most vigyázbabasztam magam főtörzs úr

kérekengedélyt.
Ezen felbuzdulva visszanéztem a fórum első oldalait...
Hozzászólás:
#5 Kacsorjanika még motor nélkül
#18 jómagam már motorral
#20 Polo alias Tutu (Dia)
Négy éve...
Jomagam 2007.04.24-en vettem a z750-t (4. volt az orszagban) es 2008. marciusban leptem be a forumra. Akkoriban a jelenleg is aktivak közül FIGU, Robis, Csutka, Borso, Knapett es Kacsorjanika (mint legöregebb forumozo) es bocs azoktol akiket kihagytam (King, Bivaly, többiek), voltak a forumon.
Es most jatszhatjuk az ovis dolgot is: bibi en voltam itt hamarabb es en vettem meg hamarabb a motort...

Örültem!
A hozzaszolasaid hangneme pedig a forumot szinesiti.
Ez volt az ja, csak ez szerintem valami hogyan készült tipusú videó:) de a lényeg látható, amugy mire ide elértek a Lamboval lekoccoltak egy Daciát de csak egykicsit nem lett nagy kár benne:)
Szerintem az a Top Gear volt.

http://youtu.be/qd1DokzWa2A
A víztározó belefér egy napba, de ha már egy hétégéről lenne szó akkor mindenképpen:
Torockó, Székelykő...
Motorra nem kell Erdélyben...
Hát ja ez tényleg belefér egy hétvégébe, de a transzfogarasi út bő 500km innen:) Ha már románia, mit tudtok az útdijról, azt tudom h kocsira kell valami közúti matrica, de mocikra is kell?
Köszi, otthon majd elolvasom... Végigfutottam rajta, és megakadt a szemem a gáton a cikk alja felé. Majdnem úgy néz ki mint a dregán víztározó, ami csak ~120km-re van ábránytól... Debrecenieknek egy jó kis hétvégi kiruccanás...