Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Na akkor tegyük tisztába dolgokat... Lehet, hogy én vagyok a hisztis, mondjuk a "fokozat kijelzős" hozzászólásaid nem ezt igazoljálk.
Csütörtökön átvettem a motort és péntek hajnalban egy olyan repülőgépen találtam magam, ami egy messzi országba indult, ahol sok G.I. Joe pakolgatja egymást seggbe (turbánba vagy nélküle).
Visszajövök hétfőn és szakad az eső. Múlt hét csütörtökön gondolván, hogy a hétévgén motorozok egy jót és belelökök vagy 800 km-t, holnapra (szerdára) bejelentkeztem szervízbe és pénteken motorral akartam hazamenni... A motorban pedig 192 km van.
Erre jösz tegnap a másoknak szánt, de mindenkinek szóló felhívásoddal...
Ismeretlentől pedig mit várhatnál: "Amilyen az Adjon Isten! olyan lesz a Fogadj Isten!"
Itt be is fejeztem.
Pedig működik csak izomláza lesz :-D
félek ettől a combösszeszorítástól..... nehogy hozzászokjon...
Fiúk, nem lehet, hogy a pocakotok miatt nem érik el a leányzók a tankot?






(egyébként tényleg nem lehet elérni, de azért nem olyan vészes a helyzet hátul. )
Nem lehet mindenki olyan kajak mint te :) nekem azért egy idő után már érzi a karom a terhelést
Bár ezt a vinxxxgrip -et gyártják Z-re is , de az még meszebb van mint maga a tank hátsó része szóval szerintem az nem segitség, ellenben a másik kapaszkodóval amit emlitesz mert az tényleg hátrafelé nyulik a tanknyílástól. Majd számolj be a tapasztalataidról.
Lányok: el kell bírni a csajotokat, meg kell tudni tartani. Neki pedig igenis ki kell vennie a részét, nem csak utazni, ami annyit jelent, hogy figyel és fékezésnél összébb szorítja a combjait, azzal rögtön megtartja magát.
Nálam is probléma ez az utaskapaszkodás. Ha megyek fel Pestre, akkor a haverom a vinxxxgrip importőre, felpróbáljuk rá, de félő, hogy nem éri el a csajom azt sem, azt sportgépekre csinálták és a Z tanknyilása messze van, oda kell felcsavarozni.
A másik megoldás a duo-drive. Az közelebb van az utashoz, meg az jobban kapaszkodósabb. Ilyet használ vmi vb menő is. De itt sokan hereszaggatónak nevezik, mert szerintük esésénél belakadthat a csüngő. Szerintem meg nem. 1-2 héten belül meg tudom mondani, hogy melyik a jobb a Z-re. Mindkettő olyan 30-40 között van.
Köszi, próbálkozom
Meg nagyon jól Bridgestone-nak a BT16R-je.
Igen váltottam, de hogy mért Nem vettem még lábtartót, mert láttam itt egy eladót Tutunak, igaz a régi Z1000-re való de az is meg volt kopva tehát leér, igy nem nagyon látom értelmét a 70 papír kidobásának, azért hogy csak szép legyen. Jól borítod az új képeken
Nekem meg mindenki azt mondta h "fekvős" motort ne vegyek mert nem kényelmes megtartani rajta magam, de lehet jobb lett volna mert igy meg az utasomat is én tartom
Nekem asszem épphogy eléri. De csak fékezés előtt nyújtózik előre, ilyenkor kicsit előre kell hajolnom. Ezért mondom mindenkinek, hogy az előző "fekvős" motorom sokkal kényelmesebb volt. Utas szerint is.
Eccerű, le kell cserélni hosszabb karúra a csajt
Nem vagy egyedül ezzel a problémával
Kik ezek az emberek? Érzékeny tinik gyülekezete?

Be is fejeztem ezt itt.

szánalom.com
Leszólááás?

Temegaztán....
Hali!
Nektek hol kapaszkodik az utasotok/csajotok, mert az én csajom nem éri el a tankot így csak bennem tud, ami sima úton még nem is baj, de egykicsit rázósabb vagy kanyargósabb részen letol az ülésről és nem csak magamat de őt is tartanom kell.
Nekem most is komplett Muzzy rendszer van! Csak a dobom egy kicsit karcos...
Vettem egy másik dobot... Erről van épp most szó.
Majd kitaláltam, hogy vissza az eredeti rendszer két végdobbal.
Végül rájöttem, illetve többen rásegítettek , hogy teljesen hülye vagyok... Így maradt ahogy van.
Ez volt a téma.
Meg lehet kérdezni, mit raksz fel helyette? Marad a gyári?
Nagyon jók ezek a tréningek, érdemes menni!
Hali,
Most olvastam végig az elmúlt napokat, s remélem az én hírdetésemről van szó , a Muzzy nem kör, hanem ovális, illetve az áron tudunk egyeztetni
Ha mégsem ez volt a téma bocsi a belekotnyeleskedésért...
Ha csak azoknak szól akiket ismersz, akkor MSN,Skype,...
Az idősebb ilyen szintű leszidása is mehet személyesen ("mailben").
Főleg ha mindenki viccelt nem kell keménykedni.
Persze én is csak viccelek!
Nevet váltottál?
Már múltkor is kérdezni akartam, hogy mi a helyzet a lábtartóiddal? Vettél újakat? Az enyém is kezd elkopni és vennék vmi normálisabbat, mondom megkérdezlek hátha te már lecserélted őket mert emlékeim szerint már tavaly is jó állapotban voltak
http://www.pitykemotor.hu/
Veszprém mellet egy reptéren van a képzés!
Két rendőrmotoros srác tartja!
Egyrészt közel van hozzánk,másrészt az ár is baráti!
Júliusra kaptam időpontot.Már nagyon várom!